Skocz do zawartości

rozkłąd kart


Patryszja877

Polecane posty

Hej mam pytanie rozłożyłam karty na miłość :)

wyszło mi : X pucharów król buław i głupiec :)

 

Kto pomoże mi zinterpretować.. ja dopiero się uczę !

 

Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja również dopiero się uczę xD

Według mnie ogólnie dobra wróżba. 9 pucharów odbieram jako pozytywną kartę, kartę szczęścia i spełnionego marzenia.

Często w taliach ukazuję mężczyznę, który siedzi wokół 9 pucharów. Ja odbieram to jako : mam wszystko i jest fajnie. Mogę sobie posiedzieć bo jestem szczęśliwa.

Król buław ? hmm mam problem w kartami dworskimi . Według mnie to ta karta wskazuje i pokazuje jaka jest osoba zamieszaną w daną wróżbę.

Natomiast jeśli chodzi o głupca to sądzę, że w tym rozkładzie mówi o zakochaniu. Jest szczęśliwy, zakochany i chce iść dalej prosto przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie rozłożyłam karty na miłość :)

wyszło mi : X pucharów król buław i głupiec :)

 

Kto pomoże mi zinterpretować.. ja dopiero się uczę !

 

Dziękuję

Było jakieś konkretne pytanie? Rozkładając "na miłość", to baardzo ogólnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dopiero się uczę xD

Według mnie ogólnie dobra wróżba. 9 pucharów odbieram jako pozytywną kartę, kartę szczęścia i spełnionego marzenia.

Często w taliach ukazuję mężczyznę, który siedzi wokół 9 pucharów. Ja odbieram to jako : mam wszystko i jest fajnie. Mogę sobie posiedzieć bo jestem szczęśliwa.

Król buław ? hmm mam problem w kartami dworskimi . Według mnie to ta karta wskazuje i pokazuje jaka jest osoba zamieszaną w daną wróżbę.

Natomiast jeśli chodzi o głupca to sądzę, że w tym rozkładzie mówi o zakochaniu. Jest szczęśliwy, zakochany i chce iść dalej prosto przed siebie.

Tam było X Pucharow, a to jest 10 a nie 9 ;) ( ale to nawet lepiej, bo 10 puchorow jeszce lepsza od 9 ;) , Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...