Skocz do zawartości

PLAN NA OBECNE ŻYCIE


Ismena

Polecane posty

Widzę, że chętnych na ćwiczenia dotyczące przyszłego wcielenia brak, więc proponuję zmianę. Weźmy pod uwagę obecne życie, a konkretnie to:

Jakie zadanie mamy do wykonania? oraz Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy?

Ilość wyciąganych kart dowolna <ok>

 

Nawet z weryfikacją będzie łatwiej, bo część będzie można od razu zweryfikować ;)

 

 

Zapraszam chętnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To będę pierwsza :)

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Rycerz Kielichów

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - VII Kielichów

Powinnam chyba tylko marzyć :)  Może zostać pisarzem lub poetą albo założyć biuro matrymonialne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magowa napisał:
To będę pierwsza :) 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Rycerz Kielichów

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - VII Kielichów

Powinnam chyba tylko marzyć :) Może zostać pisarzem lub poetą albo założyć biuro matrymonialne...

 

ad.1 Zadanie? Wg mnie nauka wyrażania uczuć, darzenia nimi innych, nauka otwartości, rozwijanie intuicji, podążanie za marzeniami.

 

ad.2 Zawód? Ktoś kto urealnia innych, bądź sam buja w obłokach, używa wyobraźni, intuicji, kreatywności. Może być też sklep z bibelotami, ale też ezoteryka mi się skojarzyła:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Essy

 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? Papież rozwijanie duchowe, nauka pokory, cierpliwości, pomaganie innym, dawanie wsparcia

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? Rycerz Monet tam gdzie jest potrzebny bystry analityczny umysł, może tam gdzie trzeba bronić spraw innych, skojarzenia mam z politykiem, wykładowcą, lekarzem albo miejsca gdzie potrzebne jest wsparcie dla innych.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika napisał:
Dla Essy

 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? Papież rozwijanie duchowe, nauka pokory, cierpliwości, pomaganie innym, dawanie wsparcia

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? Rycerz Monet tam gdzie jest potrzebny bystry analityczny umysł, może tam gdzie trzeba bronić spraw innych, skojarzenia mam z politykiem, wykładowcą, lekarzem albo miejsca gdzie potrzebne jest wsparcie dla innych.

 

:)

Za kilka dni podam weryfikację, może jeszcze ktoś chce wziąć udział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magowa napisał:
To będę pierwsza :) 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Rycerz Kielichów

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - VII Kielichów

Powinnam chyba tylko marzyć :)  Może zostać pisarzem lub poetą albo założyć biuro matrymonialne...

 

1. walka o uczucia, trwanie przy swoich marzeniach, wiara w osiągnięcie celów, pewność siebie.

2. poeta, artysta? ale może także jasnowidz?

 

Dla Essy:

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Królowa Kielichów - pomoc innym ludziom, opieka nad słabszymi, potrzebującymi, wspieranie ich, a także troska o swoich najbliższych - czuła, troskliwa matka i żona.

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - Gwiazda - jakiś artystyczny? w którym wykorzystałabyś swoją wrażliwość, intuicję i kreatywność, może malarka albo coś z astrologią ;)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika napisał:
Dla Essy

 

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? Papież rozwijanie duchowe, nauka pokory, cierpliwości, pomaganie innym, dawanie wsparcia

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? Rycerz Monet tam gdzie jest potrzebny bystry analityczny umysł, może tam gdzie trzeba bronić spraw innych, skojarzenia mam z politykiem, wykładowcą, lekarzem albo miejsca gdzie potrzebne jest wsparcie dla innych.

 

Zaznaczyłam kolorem, to co się zgadza.

Pracuję w służbie zdrowia, nie jestem lekarzem, wspieram innych. Brawo Aniko znaczna większość się zgadza :)

 

Ismena napisał:

Dla Essy:

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - Królowa Kielichów - pomoc innym ludziom, opieka nad słabszymi, potrzebującymi, wspieranie ich, a także troska o swoich najbliższych - czuła, troskliwa matka i żona. - co do matki/ żony tutaj jeszcze nie wiem, ale marzę o tym ;)

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - Gwiazda - jakiś artystyczny? w którym wykorzystałabyś swoją wrażliwość, intuicję i kreatywność, może malarka albo coś z astrologią ;)

 

W swoim zawodzie, wykorzystuję te cechy, czasami korzystam z metod artystycznych :)

Astrologia mnie ciekawi, choć nie mam ostatnio kiedy się dokształcać w tej dziedzinie :(

Gratuluję Ismeno większość się zgadza :) :)

 

Dziękuję dziewczyny za udział, zapraszam następną osobę chętną do analiz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Blue napisał:
Proponuję swoją osobę do ćwiczeń. W tym roku " oblatuję " już 3 pracę więc może karty wskażą mi drogę do stabilizacji :) 

Pozdrawiam.

1. Jakie zadanie mamy do wykonania? - As Mieczy - powinnaś iść na przód pomimo trudności, konsekwentnie dążyć do wcześniej obranego celu. To także różne podejmowanie różnych decyzji, ale w oparciu o doświadczenia z przeszłości. Głównie praca umysłowa, wykazanie się logiką, pamięcią, ale i asertywnością. Obrona swoich racji.

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - 8 Denarów - chyba w każdym zawodzie odnalazłabyś się <myśli> mogłabyś odnieść sukces. Jedyne co, to musiałabyś wykazać się wytrwałością, cierpliwością w nauce, a efekt byłby zadowalający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma za zadnie: Pustelnik i tu mam dwie propozycję pierwsza: nauczyć się żyć w samotności, opierać się na własnej intuicji i wiedzy, pokochanie siebie takim jakim jest , a druga otworzenie się na innych, pomaganie ludziom

 

W jakim zawodzie 10 mieczy kurcze skojarzyło mi się to z więzieniem, aresztem, lub jakimś zakładem zamkniętym np. szpital psychiatryczny, ośrodki wszędzie tam gdzie ludzie znajdują się po klęskach, załamaniach w swoim życiu, może rola psychologa, psychiatry?? doradcy skojarzenia mam wszędzie tam gdzie potrzebna pomoc drugiego człowieka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuję za poświęcony mi czas :) Myślę że interpretacja Ismeny jest mi najbliższa. W obecnej pracy staram się wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności bez względu na to czy komuś się to podoba czy nie,czy to rozumie czy kompletnie nie wie o co chodzi. Jestem dumna ze swoich doświadczeń i wiedzy i nikt mi nie powie że nie powinnam z nich korzystać " bo tu jest inaczej". W branży w której pracuję mechanizmy funkcjonowania są niezmienne ,problemem są tylko ludzie którzy nie patrzą dalej niż koniec własnego nosa.

Co do 2 części interpretacji staram się być cierpliwa i wykorzystać czas do tego aby jeszcze więcej się nauczyć ,rozsądnie i logicznie wdrażać swoją wiedzę. Myślę że obecna moja praca jest tylko preludium do tego aby zacząć pracować tylko i wyłącznie na siebie.

Dziękuję Wam raz jeszcze .

Pozdrawiam Blue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Alicja napisał:
Jestem chętna, można na mnie ćwiczyć :D

 

Jakie ma za zadanie: 4 monet powinnaś nie bać się zmian, nie zamykać się w sobie, ani w domu. Być osobą otwartą komunikatywną, zdobywać doświadczenia, dzielić się nabytą wiedzą z innymi.

 

Jaki zawód 7 kielichów skojarzyło mi się, że powinnaś spełniać swoje marzenia, skojarzenia mam z dziełem sztuki np. malowanie albo pisanie książki albo prace zespołowe? ciągle gdzieś mi po głowie chodzi wyrażanie siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, bo nadal błądzę i nie wiem jaki kierunek w życiu obrać.

 

Jakie ma zadanie: Sąd Ostateczny tu mam skojarzenia, żeby sprawy załatwiać do końca, na zasadzie takiego oczyszczenia, że to co Cię nie zabiję to Cię wzmocni, sąd kojarzy mi się jeszcze z sprawiedliwością, żeby brać odpowiedzialność za swoje czyny.

 

W jakim zawodzie: Siła (Moc) myślę, że tu wszystkie zawody gdzie trzeba odwagi i siły odpowiedzialności, może jakieś predyspozycje kierownicze masz w sobie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka :D o tym nigdy nie rozmyślałam, nawet jako dziecko

 

Ale chciałabym bronić ludzi w jakiś niekoniecznie fizyczny sposób. Pomagać zwierzętom, ludziom, światu... no i przez to tak błądzę, bo chciałabym robić coś co miałoby znaczenie dla mnie i dla innych, a przy dałoby się z tego wyżyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika napisał:
Alicja napisał:
Jestem chętna, można na mnie ćwiczyć :D

 

Jakie ma za zadanie: 4 monet powinnaś nie bać się zmian, nie zamykać się w sobie, ani w domu. Być osobą otwartą komunikatywną, zdobywać doświadczenia, dzielić się nabytą wiedzą z innymi.

 

Jaki zawód 7 kielichów skojarzyło mi się, że powinnaś spełniać swoje marzenia, skojarzenia mam z dziełem sztuki np. malowanie albo pisanie książki albo prace zespołowe? ciągle gdzieś mi po głowie chodzi wyrażanie siebie ;)

Aniko bardzo dziękuję! :) Wszystko się zgadza, świetne karty wyszły i idealnie je zinterpretowałaś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

@Anika

1. Jakie zadanie mam do wykonania? - Królowa Mieczy - inteligencja, sprawiedliwość, kreatywność, charyzma, niezależność, urok osobisty. Moim zdaniem jest to podążanie za celem, odważne realizowanie marzeń. Może nawet takie chłodne podejście do życia, założenie maski, przyjęcie postawy niedostępnej, w obawie przed zranieniem, cierpieniem. Przykrycie prawdziwej twarzy, nieujawnianie uczuć i emocji. Zdyscyplinowanie. Prawdomówność i lojalność, ale tylko w stosunku do zaufanych osób.

2. Co powinnam robić, jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? - 10 Buław - ciężka praca, może kilka różnych prac, wiele obowiązków, duża odpowiedzialność, branie zbyt wiele na swoje barki. Nie wiem, jaki to konkretnie zawód, mam tu problem <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...