Skocz do zawartości

Ćwiczenie 3. - Jak spędziłam dzień?


DeliquiumLunae

Polecane posty

Dopiero teraz przyszło mi coś fajnego do głowy :)

 

Wczoraj miałam pewien plan na spędzenie dnia ze znajomymi. Byłam pewna, że to wypali, pogoda była bardzo sprzyjająca, ale nie udało się.... Jak chcieliśmy spędzić ten dzień? Jak ktoś ma ochotę, to może też napisać, co robiliśmy zamiast tej pierwotnie zaplanowanej aktywności. :)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak planowaliście spędzić dzień - 10 Pik, Dama Karo

Plany mogły dotyczyć przemieszczania się, może chodziło o wycieczkę rowerową? Chcieliście wybrać się gdzieś dalej, odwiedzić kogoś ze wspólnych znajomych lub połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiedzić jakieś ciekawe miejsce?

 

Co robiliście - Walet Kier, As Kier

Czas spędziliście w domu. Między Wami panowała bardzo przyjemna, serdeczna atmosfera. Pomimo, że Wasze plany nie wypaliły to i tak świetnie się bawiliście. Hm... Walet Kier kojarzy mi się z jakąś grą, może graliście w gry planszowe ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planowaliście spędzić czas? Bukiet, List - na świeżym powietrzu, grill, muzyka, ogólnie miło spędzony czas w dobrym towarzystwie

Jak spędziliście? Kosa - nowy pomysł mógł narodzić się spontanicznie i dotyczył przeszłości? przyszedł czas na wspomnienia, powrót do tego co było - co fajnego i mniej fajnego wspólnie przeżyliście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dopiero teraz przyszło mi coś fajnego do głowy :)

 

Wczoraj miałam pewien plan na spędzenie dnia ze znajomymi. Byłam pewna, że to wypali, pogoda była bardzo sprzyjająca, ale nie udało się.... Jak chcieliśmy spędzić ten dzień? Jak ktoś ma ochotę, to może też napisać, co robiliśmy zamiast tej pierwotnie zaplanowanej aktywności. :)

 

Chyba już nikt nie weźmie udziału, więc DeliquiumLunae mogłabyś dodać weryfikację? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy popływać kajakami, ale jedna osoba nie przyszła i nie było kompletu.

Zamiast tego pospacerowałyśmy po mieście i ostatecznie po prostu usiadłyśmy w kawiarni na rynku. Mimo niezrealizowanych planów spędziłyśmy ten dzień w miłej atmosferze.

 

Myślę, że obie odgadłyście: przemieszczanie się, świeże powietrze, przyjemna atmosfera.

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...