Skocz do zawartości

Ćwiczenie 4. - Kto to jest?


Ismena

Polecane posty

Od pewnego czasu kilka razy w tygodniu odwiedza mnie pewna osoba. Pierwsze pytanie: kto to jest (płeć)?, a drugie: w jakim celu mnie odwiedza?

 

Zapraszam do zabawy wszystkich którzy mają jakąkolwiek talię kart <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję

Jakiej jest płci Mag obstawiam na mężczyznę

W jakim celu są te odwiedziny 7 buław myślę, że chce się czegoś nauczyć, w czymś pomóc

 

Mam dwa skojarzenia co do tych kart ;) pierwsza, że jest to osoba, która interesuje się ezoteryką i przychodzi do Ciebie na jakieś lekcje?? A druga może pan elektryk :D światło Ci w domu naprawia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka płeć - 4 Monety - jest to mężczyzna

W jakim celu są odwiedziny - 7 Mieczy - chce osiągnąć pewne korzyści, wyciągnąć od Ciebie jakieś informacje? Niekoniecznie ta osoba jest z Tobą szczera i ma uczuciowe zamiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ophelia2040
Od pewnego czasu kilka razy w tygodniu odwiedza mnie pewna osoba. Pierwsze pytanie: kto to jest (płeć)?, a drugie: w jakim celu mnie odwiedza?

 

Zapraszam do zabawy wszystkich którzy mają jakąkolwiek talię kart <ok>

 

[korzystam z Lenormandów]

Rózgi - mężczyzna, do ok. 40 lat

W jakim celu: Lilie + Słońce + Pies - wydaje mi się, że to po prostu stary znajomy, przyjaciel rodziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu kilka razy w tygodniu odwiedza mnie pewna osoba. Pierwsze pytanie: kto to jest (płeć)?, a drugie: w jakim celu mnie odwiedza?

 

Zapraszam do zabawy wszystkich którzy mają jakąkolwiek talię kart <ok>

 

kto to jest (płeć)? wg mnie to mężczyzna - 3 monety

w jakim celu mnie odwiedza? coś związane z finansami, jakieś cele zarobkowe - 4 monety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału :)

W ćwiczeniu chodzi o mężczyznę, z którym znam się od bardzo dawna. Anika z ezoteryką trafiła - pan się interesuje, nie zamyka się na takie tematy. Briee również dobrze określiła, iż jest to mój stary znajomy, przyjaciel rodziny. Brawo dla Was <brawo>

Jeżeli chodzi o dodanie nowego ćwiczenia, niech pierwsza z Was doda <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału :)

W ćwiczeniu chodzi o mężczyznę, z którym znam się od bardzo dawna. Anika z ezoteryką trafiła - pan się interesuje, nie zamyka się na takie tematy. Briee również dobrze określiła, iż jest to mój stary znajomy, przyjaciel rodziny. Brawo dla Was <brawo>

Jeżeli chodzi o dodanie nowego ćwiczenia, niech pierwsza z Was doda <ok>

 

Dziękuje Ismeno za weryfikację ;* a pytanie niech zada Briee :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dziękuję za wzięcie udziału :)

W ćwiczeniu chodzi o mężczyznę, z którym znam się od bardzo dawna. Anika z ezoteryką trafiła - pan się interesuje, nie zamyka się na takie tematy. Briee również dobrze określiła, iż jest to mój stary znajomy, przyjaciel rodziny. Brawo dla Was <brawo>

Jeżeli chodzi o dodanie nowego ćwiczenia, niech pierwsza z Was doda <ok>

 

Dziękuje Ismeno za weryfikację ;* a pytanie niech zada Briee :)

Briee chyba nie zagląda do tego tematu? <myśli> więc Aniko, aby była kontynuacja proszę dodaj swoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...