Skocz do zawartości

Karty wskazujące na karmę


Ismena

Polecane posty

Które z kart Tarota, według Was wskazują na karmę?

Jeśli chodzi o AW, to dla mnie są to Koło Fortuny, Diabeł i Sąd Ostateczny.

 

Macie jakieś inne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

zdecydowanie Diabeł i koło fortuny jako przeznaczenie przed którym nie da się uciec. Wedlug mnie 6 pucharow jako wspomnienie karmy, i 6 buław również

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

U mnie Koło Fortuny i Sąd Ostateczny w AW. Ten Diabeł jakoś mi się nie napatoczył, ale teraz będę zwracać na to uwagę. Dla mnie Diabeł to toksyczne, popędowe przyciąganie, niekoniecznie karmiczne... no ale może faktycznie macie rację.

W M.A. faktycznie 6 pucharów, choć to też świadczyć może o podobnych doświadczeniach z dzieciństwa, które przyciągają (na zasadzie: "podobne traumy/karmy zbliżają").

As kielichów jest dla mnie taką miłością z przeznaczenia.

Zastanawiam się jeszcze nad karta 10 denarów... czy tu też nie są jakieś systemowe powiązania, inkarnacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dla mnie karty, które zawsze pokazują karmę to Sąd Ostateczny, Koło Fortuny i Sprawiedliwość. Z AM na pewno 6 kielichów. Ale Diabeł nigdy nie pokazał mi karmy. Diabeł to raczej trzymanie się czegoś na siłę, nieumiejętność opuszczenia danej sytuacji, zablokowanie i toksyczne sytuacje, ale mi ta karta jakoś nie pokazuje powrotów do przeszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...