Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OKREŚL MIEJSCE


Laila

Polecane posty

Dziękuję wszystkim za udział :)

tutaj zdecydowanie jasminka była najbliżej, ponieważ między innymi byłam u fryzjera, a to na pewno jest ważna sprawa i ma wpływ na przyszłość ;)

 

jasminka, prosimy o Twoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Kier - wydaje mi się, że to miejsce jest szczególnie bliskie, spędziłaś tam najlepsze lata swojej młodości? może związane z pierwszą miłością, kimś kto był dla Ciebie bardzo bliski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Trefl - hm, wydaje mi się, że nie jest to miejsce uczęszczane przez dużą liczbę osób - przynajmniej na co dzień, nie wiem, ale pierwsza moja myśl, że to cmentarz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasminka, tylko nie zrozum źle mojej odpowiedzi, bo dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że można ją odczytać dwuznacznie ... chodziło mi oczywiście o odwiedzenie grobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałam, ale nie ma już chętnych więc Cię Marika pocieszę że byłaś najbliżej.

Ponieważ to był pierwszy dzień świat a miałam zamiar jechać z rodziną do żywej szopki Betlejemskiej. Niestety nie dotarłam bo samochód odmówił posłuszeństwa szopka znajduję się koło kościoła no i koło cmentarza. Więc bardzo dobrze <ok>

Marika teraz Twoja kolej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama Karo - hm, wydaje mi się, że jest to miejsce, które szczególnie często odwiedzają kobiety, może jest to widok salonu kosmetycznego lub SPA? Dama Karo, to elegantka, więc może butiki, eleganckie brania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wzięcie udziału :)

Miejsce, o które chodziło, to Londyn, a konkretnie namalowana jest ulica z londyńskimi autobusami, w oddali są budynki.

Tak naprawdę, to każda z Was trafiła, bo można przypuszczać, że w tych budynkach mieszczą się eleganckie sklepy, ale także, że są tam biura. Dlatego proponuje, kto pierwszy ten lepszy, z kolejnym pytaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Ophelia2040

10 Pik - coś z podróżą? Biuro podróży, dworzec, tory, lotnisko, albo po prostu widzisz ogromny, niezabudowany teren, horyzont.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału! :)

Jakby nie było, rację macie obydwie, bo to o czym piszecie, widzę, ale to nie wszystko, jednak Briee była bliżej - mam duży, niezabudowany teren, a dopiero za nim las ;)

Gratuluję! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Hahaha, aż się roześmiałam, zaczęłam zgadywać coś dopiero przy kartach, o których prawie nic nie wiem i plotłam co mi ślina na język przyniosła :D Może odkryłam swoją karcianą niszę?

 

No dobrze, to w takim razie pytanie ode mnie:

Kilka lat temu podszedł do mnie pewien pan zajmujący się sprzątaniem. W miejscu, które zawsze sprząta, znalazł reklamówkę pełną farb akrylowych. Zobaczył mnie tego dnia z ogromną czarną teczką, jaką noszą na ramieniu studenci i artyści zajmujący się rysowaniem, i uznał, że będę idealną klientką. Sprzedał mi wielce zadowolony te farby za symboliczną złotówkę, bo chciał sobie uzbierać na piwko :D Pytanie: gdzie rozegrała się ta scenka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ten sposób, Karty zachęcają, abyś się nimi głębiej zainteresowała? :)

 

9 Trefl - gdzieś, gdzie może być ciemno, może dworzec kolejowy, albo stacja metra? ewentualnie w jakimś tunelu, może przejściu podziemnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 karo - na ulicy - wieżowce, pełno ludzi, jakieś eleganckie sklepiki, butiki ;)

w bogatej dzielnicy - piękne kamienice, wille.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

A więc... odgadła Ismena. Sytuacja miała miejsce w kolejce podmiejskiej, którą bardzo dużo się poruszałam i którą dojeżdżałam na uczelnię. Ten pan zajmował się wynoszeniem z nich śmieci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...