Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

9 Buław - mogła to być pomoc polegająca na doradztwie. Może poprosiła Cię o radę, nie wiedziała co zrobić, jak postąpić i chciała, aby ktoś występujący jako obserwator ocenił sytuację i wypowiedział się na ten temat? Twoja opinia/rada dużo jej pomogła i przyczyniła się do podjęcia ostatecznej decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 mieczy, mogło chodzić o jakąś tajemnicę - poprosiła Cię o pomoc w jej rozwikłaniu? albo dowiedziała się czegoś o kimś i chciała zweryfikować, czy te informacje rzeczywiście są prawdziwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Dokładnie, znajoma chciała, abym pomogła jej znaleźć mieszkanie do wynajęcia. Myślę, że to co napisała Marika, szczególnie, o pomocy, doradztwie idealnie pasuje do tej sytuacji :) Mariko, zadasz nam nowe pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

to i ja spróbuję 4 kielichy

kojarzy mi się to z miejscem, w którym można odpocząć od innych ludzi, pobyć trochę w samotności, medytować

 

nie mam doświadczenia w określaniu miejsc. ciekawe ćwiczenie!

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

5 Denarów - w domu albo na działce. Wynikałoby, że nigdzie daleko się nie wybierzesz, z pewnych powodów będziesz chciała oszczędzić i pokazać bliskim, że wspaniale odpocząć można również tanim kosztem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam 4 pucharów może spędziłaś ten czas na odpoczynku gdzieś na dworze w miejscu gdzie nie było za dużo ludzi jakiś las łąka? a może jakiś ogród skojarzenia mam wszystkie z naturą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Weekend spędziłam u rodziny, na wsi. Zorganizowane było małe przyjęcie, wszystko odbywało się na świeżym powietrzu. Ogólnie miejsce idealnie nadaje się na odpoczynek. Jednakże miałam mało okazji, aby przez dłużej niż godzinę pobyć w samotności ;) Tak naprawdę każda z Was napisała coś, co się zgadza. Ale najbliżej była Anika <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

4 mieczy - mogłaś mieć jakieś plan, np wyjście do znajomych, ale ostatecznie zostałaś w domu. Może źle się poczułaś lub po prostu doszłaś do wniosku, że wolisz spędzić piątkowy wieczór we własnym domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Spędziłam piątkowy wieczór ze znajomymi, robiliśmy grilla Anja była najbliżej Gratuluję :)

 

4 Kilichów - moze jakies wyjscie ze znajomymi, spotkanie przy drinku ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wylosowałam kartę Rycerz Buław- myślę, że to był tydzień bardzo aktywny, może musiałaś o coś "zawalczyć" coś zrobić dałaś od siebie dużo energii, hm trochę impulsywności z twojej strony. Moje odczucia są takie jakbyś rzuciła się z czymś na "głęboką wodę" ale wyszłaś zwycięsko z tego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Aniko :)

 

nie ma wiecej chetnych, a poniewaz trafilas idealnie nie am sensu przedluzac :) Gratuluje :)

To rzeczywiscie byl ciezki tydzien, zachowalam se bardzo impulsywnie, zakonczylam pewien etap w swoim zyciu, bylo pelno emocji, lecz wyszlo mi to na dobre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anja :*:)

 

Zadam kolejną zagadkę, może ktoś chętny się znajdzie i weźmie udział.

 

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem pewnej rzeczy, jako podpowiedź dodam, że praktycznie znajduje się w każdym domu. Uszczęśliwia mężczyzn jak i kobiety. ;] Co to takiego chcę zakupić?? :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 kielichów, nie będę oryginalna: moim zdaniem też lustro lub ew. telewizor :)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Anika <brawo>

 

Nie ma chętnych, więc dodam nową zagadkę:

Rzecz, o której myślę znajduje się na pewno w każdym pomieszczeniu (czasami jest więcej niż jedna), najczęściej korzysta się z niej wieczorem.

 

Zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...