Skocz do zawartości

O czym opowiadają te karty?


Marika

Polecane posty

Tak naprawdę to ćwiczenie może dotyczyć wszystkiego <cwaniak> Osoba pierwsza, wyciąga i dodaje na forum dwie karty lub jeśli aktualnie nie ma dostępu do swoich kart może wkleić te, które jako pierwsze zobaczyła przeglądając talie Kart Lenormand lub te, które pierwsze przyszły jej na myśl. I w zasadzie na razie rola pierwszej osoby się kończy. Kolejne osoby na podstawie tych dwóch kart tworzą różne możliwości, które mogły wydarzyć się w życiu osoby pierwszej.

 

Pozwólmy, aby nasza wyobraźnia, a także intuicja doszły do głosu, czytajmy karty intuicyjnie, opierajmy się na własnych skojarzeniach. Piszmy, to co nam przychodzi na myśl

:)

Następnie osoba pierwsza musi wśród zamieszczonych interpretacji wybrać tę, która rzeczywiście jej dotyczyła, która wydarzyła się w jej życiu lub, w której brała udział itp. Osoba, która zamieściła najtrafniejszą interpretację wygrywa, wkleja dwie wylosowane przez siebie karty i ćwiczenie toczy się dalej ;)

 

 

Zapraszam do udziału w tym ćwiczeniu! :)

 

Wylosowane przeze mnie karty: Księzyc i Jeżdziec

 

32.pngab41452d7526e9909e9706d567065f62.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mają być tylko nasze skojarzenia, to ja mam taką wizję tych kart ;)

 

Pewien mężczyzna odwiedził Cię lub zadzwonił do Ciebie w nocy, przekazał Ci jakąś pilną wiadomość.

Może to jakiś adorator ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału :)

 

W tym zadaniu główną trudnością jest, to, że w zasadzie wszystko co zostanie napisane może pasować, szczególnie, gdy ma się już za sobą sporo lat. Dlatego tym bardziej wiele różnych sytuacji mogło się wydarzyć. W tym przypadku zarówno Ismena jak i Margita ma rację. Niejednokrotnie, w swoim życiu czekałam z nadzieją na wiadomość lub spotkanie. a jeśli chodzi o adoratorów, to również się zgadza ;)

Proponuję, aby Margita, dodała nowe ćwiczenie z własnymi kartami! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pierścionek + Dom

 

Rozpoczęłaś nowy etap w swoim życiu, wszystko zaczęło się od znalezienia partnera. Zaręczyny, ślub i wspólna przyszłość. To też nowe obowiązki dla Ciebie, spełnienie jako żona, matka, zbieranie doświadczenia życiowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

W sumie obje miałyście rację, wasze spostrzeżenia są bardzo zbieżne, dlatego nie mogę jednej z was wytypować. Bardzo wam dziękuję, ale musiciue się dogadać :)<kwiatek>

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kojarzą mi się ze zdradą przez kogoś bliskiego, kogoś komu ufałaś. Ta sytuacja mogła być dla Ciebie bardzo bolesna, być może straciłaś coś cennego (jakieś przedmioty) lub zostałaś wpląta w jakąś intrygę <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te karty to dla mnie fałszywy przyjaciel, ktoś kto Cię oszukał, okłamał mimo że byliście do tej pory blisko. Może zdradził komuś twoje sekrety, wykorzystał wiedzę na Twój temat w jakimś celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dziękuję również tobie lirith :)

Niby przypadkowo wylosowane karty, a proszę... idealnie odzwierciedlają pewne wydarzenia. Cóż obydwie macie rację i rzeczywiście spotkało mnie coś takiego <dobani>

 

Proponuję, aby nową zagadkę (jeśli oczywiście chce) zamieściła lirith :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem czemu ten obrazek raz się wyświetla, a raz nie <myśli>

 

Wieża, Bukiet

Kojarzą mi się z osiągnięciem sukcesu, z postawieniem kropki nad i. Może chodzi o doprowadzenie jakiejś sytuacji do końca, może była to obrona pracy dyplomowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty kojarzą mi się z jakimś wydarzeniem związanym ze szkołą, nie wiem dlaczego, ale uczepiła się mnie myśl, że jesteś nauczycielką ;) Idąc tą drogą wydaje mi się, że mogło chodzić o Twoją pierwszą pracę, jako nauczycielki/wychowawczyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...