Skocz do zawartości

sny z tym samym mężczyzną


beciab

Polecane posty

witam, proszę o pomoc w interpretacji snów, w którym pojawia się ten sam mężczyzna. Poznałam go na kursie w zeszłym roku. Początki naszej znajomości nie były łatwe ale czasem zaczęliśmy częściej rozmawiać i można było wyczuć chemię między nami ale on w tym czasie spotykał sie z koleżanką z pracy i związał się z nią. Sny z nim mam od kilku miesięcy. Napiszę tylko te, w których pojawia sie jego dziewczyna, której osobiście nigdy nie poznałam. parę miesięcy temu śniło mi się: Spotkałam tego kolegę w autobusie. Przejeżdzaliśmy w okolicy jego bloku i zaprosił mnie do siebie. Za drzwi usłyszałam głosy i chciałam odejść ale drzwi otworzyła jego dziewczyna. Była w ciąży i zapraszała mnie do środka.

W następnym śnie byłam jakaś uroczystość u mnie i przyszedł on razem z nią. Zobaczyłam na ich palcach obrączki. Powiedziałam, że nie wiedziałam, że są po ślubie i odeszłam zasmucona od stołu. On pobiegł za mną i powiedział, że ożenił się z nią jak była w szpitalu. Nie miał już obrączki na palcu.

Następny sen: Wracałam z wakacji znad morza. On tez tam był tylko wracał następnego dnia. Zasmuciło mnie to bo chciałam razem z nim wracać. Na dodatek spotkałam koleżankę i obawiałąm się, że ona go zdobędzie ale okazało się, że jedzie szybszym pociągiem. Poszłąm na dworzec ale nie wiem czemu znalazłam sie w pociągu, którym jechał on. Spotkałąm go i mówię, że nie wiem co ja tu robię bo pociąg miałam wczoraj. Nie mam biletu bagaż jest w tamtym pociągu. Nie wiedziałam co robić. Siedzieliśmy razem i miło rozmawialiśmy. Gdy zbliżał się kontroler biletów chciałam schować sie przed nim w toalecie ale podeszłam do niego i opowiadam całą sytuację. Kazał mi iść do kierownika pociągu. Poszłam do kierownika razem z tym moim kolegą. Kierownik pociągu okazała się miła kobietą i pozwoliła mi dalej jechać. Siedząc i rozmawiając z tym kolegą podeszła i usiadła obok nas jego dziewczyna. Zaczeła z nami rozmawiać a on bojąc się naszej konfrontacji chciał wysiąść bo byle pretekstem. Pociąg zbliżał się wtedy na stację. Jego dziewczyna odpowiedziała, że nie wysiądzie bo chce ze mną porozmawiać. Zobaczyłam na jej palcu obrączkę. Zakończyło się to tak, że poszli siedzieć do sąsiedniego przedziału i ja tylko spojrzałam na nich a do mnie podeszła ciocia, której dawno nie widziałam i opowiada mi o tej dziewczynie. Ze są małżeństwem, ile ma lat i że razem gdzieś walczą. W rzeczywistości ta dziewczyna jest dużo młodsza.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beciab z reguły nie wypowiadam się w tym dziale, w tematach osób, które niedawno pojawiły się na forum i mają zaledwie kilka (lub jeden) post, ale... tutaj zrobię wyjątek i odpowiem. Wydaje mi się, że to jedno spotkanie wystarczyło, abyś poczuła do niego coś więcej niż tylko zwykłą przyjaźń. Sama piszesz, że dało się wyczuć chemię. Między Wami "coś" było, uczucie było silne, a być może dodatkowo miałaś o nim jakieś marzenia, fascynacje i w rezultacie to wszystko przełożyło się na silne zakodowanie tego mężczyzny w Twojej podświadomości. Jeżeli naprawdę on ma dziewczynę/żonę i Ty o tym wiesz, to we śnie są przekazywane zarówno Twoje obawy jak i nadzieje. Chciałabyś z nim być, ale na drodze do "Waszego szczęścia" stoi inna kobieta. Zwracając uwagę na obrączkę jako symbol małżeństwa można przypuszczać, że między nimi jest coś trwałego. Czasami ściąga obrączkę, a to może oznaczać, że nie jest w stosunku do tej dziewczyny szczery i robi tak, aby uzyskać jakieś korzyści. Twoje zasmucenie, to po prostu rozczarowanie, przecież nie tak miało być, nie tak sobie wyobrażałaś, prawda? Chciałabyś, aby był wolny i abyś Ty mogła go zdobyć. Ty, a nie jego partnerka, czy nawet Twoja koleżanka. Nie wiem jak przedstawia się ta sytuacja naprawdę, ale zwróć uwagę, że w obliczu konfrontacji - on chce uciekać, nie ma ochoty zostać i udzielić ewentualnych wyjaśnień. Może on gra w jakąś grę (np. flirty) i po prostu jest mu tak wygodnie, bez żadnych niewygodnych pytań. Zbliżając się do niego, ryzykujesz - tak jak jadąc bez biletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marika. Dużo prawdy jest w tym co piszesz. Też odnoszę wrażenie ze on gra i nie jest szczery. Moje spotkanie z nim nie bylo przypadkowe, zbyt duży zbieg okoliczności. Czuje ze to zrzadzenie losu. Oprócz tych snów miewam też z nim bez tej dziewczyny. Np jestesmy na kursie tanca. Tanczymy mocno przytuleni do siebie. Jest miło ala ja zaczynam troszke odsuwac sie od niego sądząc że nie pasuje tak tańczyć. Widząc jak inne pary tez tańczą przytuleni do siebie to nadal z nim tak tańczę. Podchodzi do nas instruktorka i zaczyna ze mna tańczyć. Źle mi się z nią tańczy, jest nizsza ode mnie i mówię do niej, że juz mam partnera i wracam do niego. Potem siedzimy i on zartujac mówi do mnie "tyle zachodu żeby zamieszkać ze mna". Ja lekko urazona odpowiadam "skąd wiesz że chcę z Tobą zamieszkac. prędzej zamieszkasz ze swoją dziewczyna niż ze mną". Zasmucily go te slowa. Ech kiedy skoncza się te sny...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Możliwe, że sny o tej tematyce nie skończą się szybko. Przyczyną nie musi być tylko samo rozmyślanie o tym mężczyźnie, ale może przede wszystkim już zakotwiczone w podświadomości schematy, informacje na temat tego pana i więzi, która Was łączy. Przez to nawet jeżeli w ciągu dnia głowę zajmują inne myśli, to podczas snu, to co zostało zakodowane wychodzi na wierzch właśnie w postaci snów.

Wydaje mi się, że sny bez udziału dziewczyny będą kluczowe, gdyż niejako dają nadzieję odnośnie przyszłości tej relacji. Sny o tańcu to nic innego jak chęć zbliżenia się do siebie, nawiązanie bardziej intymnej relacji. Twoje odsuwanie się może świadczyć o tym, że nie jesteś w stu procentach pewna tej relacji, przez brak zaufania, ale również może to świadczyć o Twojej nieśmiałości lub o tym, że nie chcesz w pełni (lub od razu) ujawnić swoich uczuć. Pojawienie się instruktorki w pewnym sensie ratuję Cię, ale i działa niekomfortowo, bo nie czujesz się odpowiednio i chciałabyś wrócić do tego mężczyzny. Tak jak już pisałam, na pewno jest między Wami wyjątkowa więź, ale może szczera rozmowa pomoże? Tak, abyś wiedziała czego możesz się spodziewać. Bo nawet jeśli on się jasno określi, to nadal możecie choćby utrzymywać kontakt, czy zostać przyjaciółmi. Wszystko zależy od tego co on ma do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dzieki Marika za Twoje rady i odczucia. Problem w tym, że ostatnio zbyt często sni mi sie on i nie wiem jak to interpretować i nie mam tez z kim o tym porozmawiać :/

Często takie sny po prostu nic nie oznaczają, a pojawiają się, bo nadmierni się rozmyśla o byłym partnerze. Będzie trudno, ale trzeba to przeczekać. Pomocne może być rozwijanie swoich zainteresowań, "wkręcenie się" w coś nowego, rozwój pasji. Tak, aby odwrócić myśli od niego, a skupić się na czymś innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...