Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. DreamyPisces94

  Kącik Egerii

  Hej:) Boże, jakie to prawdziwe. Dokładnie tak to wygląda, kiedy zabieram się za rozwój duchowy i nie tylko. Wpływ dziewczyny też jest trafnie opisany. Tarot jest niesamowity, że takie cechy można z niego wyczytać. Dziwne jest to, że sam nie zauważam u siebie takiego podejścia ze swojej strony, tak, jakbym uważał to za normalne. Bardzo dziękuję Ci za wróżbe:) Muszę wiele rzeczy teraz przemyśleć. Pozdrawiam:)
 3. Essa

  Sprawy uczuciowe

  Pewna znajomość sprawiła, że otworzyłam się, choć nie był to mężczyzna, a znajomość została zawarta w realu Urlop z tą osobą sprawił, że odżyłam i czuję się znów jak za czasów studenckich, kiedy miałam dużo planów i marzeń. Faktycznie wychodzę do ludzi i widzę, że tego mi brakowało.
 4. Egeria

  Kącik Egerii

  @DreamyPisces94 hej, dziękuję za weryfikację, takie oceny są zawsze bardzo przydatne, więc cieszę się, że potwierdziłeś moje słowa. Wracając do pytania - wg kart sądzę, że Twoja dziewczyna jest właściwą osobą do prowadzenia Cię w świecie duchowym. To, że nie praktykuje nie oznacza wcale, że nie jest osobą rozwiniętą duchowo. Masz skłonności do popadania w nadmierny hurra-optymizm i zamiast rozglądać się w około patrzysz tylko przed siebie, bo chcesz mieć wszystko od ręki najlepiej na wczoraj. To może właśnie skłaniać Cię do złych wyborów i stąpania po niepewnym gruncie, bo zamiast się rozwijać w sposób płynny, Ty praktycznie spalasz się, tak bardzo Ci się śpieszy. Twoja dziewczyna jest wodą, która przygasza Twój płomień nadmiernego entuzjazmu, ale dzięki swojej intuicji nadaje kierunek Twojemu rozwojowi i powstrzyma Cię przed popełnianiem błędów. Gdybym miała to streścić w jednym zdaniu, to określiłabym ją jako Twoją gwiazdę przewodnią . Powodzenia.
 5. Wczoraj
 6. Proszę o przesłanie czy powinnam się spotkać z P
 7. DreamyPisces94

  Kącik Egerii

  Hej:) Bardzo dziękuję za wróżbe. Już spieszę z weryfikacją. Związek z dziewczyną trwa póki co rok, więc masz racje, jest to wczesny etap. Gorącej miłości tak intensywnej, jak to było przez pierwsze pół roku faktycznie już nie ma i tu masz znowu racje, bo nasza relacja teraz jest taka, że pierwsze mega wrażenie i wielkie zainteresowanie sobą już minęło, więc teraz skupiamy się na naszych celach w życiu. Rozmowy ze sobą, wzajemne wspieranie się i mile spędzany czas, to taka teraz nasza rutyna. Owszem, są wzloty i upadki, bo osądzam swoją dziewczyne za moje problemy w sferze duchowej, ale to tylko moje ego, więc mam dystans do tego, choć czasami zdarza się kłótnia albo nieprzyjemności z tego powodu, gdy za bardzo utożsamie się ze swoim cieniem. A co do rozwoju duchowego, to prawda, bo szukam właśnie mentora/mentorki. Tarot jest bardzo celny. Piszę z dwoma kobietami z forum o kundalini i doradzają mi cały czas w sprawie moich praktyk. Sprawa jest nieciekawa, bo ostatnio skończyło się tak, że przez przebudzoną energie kundalini wpadłem w psychoze i teraz szukam oparcia w innych osobach. Zastanawia mnie ta kobieta, którą widzisz w kartach. Podejrzewam, że to może być moja dziewczyna, bo ostatnio zaczęła mi radzić w sprawach duchowych. Ona niestety nie praktykuje, ale przydaję mi się jej perspektywa, bo twardo stąpa po ziemi. Mogłabyś sprawdzić czy to jest ona? Byłbym wdzięczny, ale nie zmuszaj się, jeśli nie czujesz ochoty, bo i tak już mi mega pomogłaś:) A co do szkoły i pracy, to bardzo dziękuję za wróżbe:) Też tak czuję. Zdecyduję się na szkołe, ale zaoczną dla dorosłych żeby mieć czas na robote:) Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas:) Trafne wróżby
 8. SowAna

  Karty kontaktu

  jak osoba zwycięsko dokona po przemyśleniu wyboru (bez czasu)
 9. ekstrawagancka

  Numerologiczne prognozy

  Witam, jestem osobą samotną, od bardzo długiego okresu, że ciągnie się ona w nieskończoność. Tracę nadzieję, ze spotkam kogoś, z kim stworze formalny związek. Jestem bardzo zmęczona tym czekaniem, poszukiwaniem i po drodze różnymi rozczarowaniami. W głębi duszy jednak czuję, że gdzieś jest ta osoba i że kiedyś się pojawi. Mam pytanie kto zatem będzie moim docelowym mężem? Chodzi mi o jakieś rady, wskazówki, żeby wzmocnić pewność, że jeżeli ta osoba się objawi, to będę wiedziała, że to ten. Pozdrawiam !!! (22:20) Justyna 10.10.1975
 10. SowAna

  Zabawa w skojarzenia

  niezdany cały egzamin za sprawą jednego błędu - błąd w scenariuszu
 11. SowAna

  Jaka prawda?

  czyli jaka i gdzie?
 12. Koniczyna

  Znasz kogoś, kto...?

  Tak. Ja wierzę w bajki i w baśnie o tysiąca jednej nocy Czy znasz kogoś kto obgryzuję paznokcie?
 13. Koniczyna

  Która piosenka najlepiej cię opisuje?

  Ona tańczy dla mnie hehe lubię nóżka potupać
 14. Koniczyna

  Jaka prawda?

  Szczera prawda Moja prawda Twoja prawda Czasami gubi prawda
 15. gawronka

  Anagram - zapraszam :)

  oświadczże
 16. Ismena

  Ćwiczenia określające czas

  Koniczyna - dwa tygodnie?
 17. vil_lemo

  Witam:)

  Cześć
 18. Cześć Wszystkim, Pomyślałam, że pokażę mój nowy tarot autorstwa Lisy Sterle Urzekła mnie tu współczesność kart, a także to, że przemawia przez nie równość i tolerancja - można zobaczyć przedstawicieli różnych grup etnicznych, kobiety większych i mniejszych rozmiarów, a także (patrząc po królach) metroseksualnych czy nawet transseksualnych chłopów. Wisielec również nie jest w wersji męskiej jak to zazwyczaj bywa - tu jest po prostu forma bezosobowa "The Hanged One", a oprócz tego dodatek -> 10 mieczy w formie zwykłej i w formie "everything is fine" Jest to na pewno taka trochę młodzieżówka ale jest coś przyjemnego w tych kartach Poza tym, bardzo dobrze leżą w ręce i będą dobre dla tych, którzy czytają odwrócone karty, bo nie widać podczas tasowania czy coś się przekręca czy też nie
 19. Szamanka

  Wróżba na "tak lub nie"

  Tutaj chyba faktycznie lepiej było nie.Jednak wybrałam tak i poszłam za głosem swojej duszy.Bardzo trudna droga.....Także wróżba trafna.Jednak mam nadzieję,że ta trudna droga jest właściwa.
 20. Ella

  Kącik Egerii

  Dziekuje bardzo za tak szybka odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie
 21. Egeria

  Kącik Egerii

  @Ella hej, karty pokazały mi, że weźmiecie ślub i to chyba nawet kościelny, z tym, że nie w terminie którego oczekujesz a raczej w przeciągu 2 lat. Jeśli chodzi o dziecko to doczekacie się go (pokazał mi się zdrowy chłopiec), jednakże początkowo mogą być problemy z zajściem w ciążę. Możliwe, że spowodowane to będzie jakimiś problemami z owulację u Ciebie. Jednakże wszystko zakończy się dobrze. Życzę dużo szczęścia.
 22. Szamanka

  Poproszę o wróżbę na uczucia

  Więc w maju nie poznałam żadnego nowego mężczyzny,z którym bym miała świetna komunikację.W lipcu też nie poznałam faceta mi przeznaczonego.Więc weryfikuję wróżbę,że się nie sprawdziła.
 23. Mistiko

  Zabawa w skojarzenia

  stary film - niezdany cały egzamin za sprawą jednego błędu
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...