Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. apolinezja

  Sprawy sercowe

  Dziękuję za wróżbę, poświęcony czas i energię. Dokładnie tak jest, że ktoś mnie kiedyś bardzo mocno zranił ukrywaniem prawdy o sobie. Na całe szczęście mam wysoką samoocenę i poczucie własnej wartości. Pewien mężczyzna bardzo kręci się wokół mnie i mi też się podoba tylko szkoda że jest żonaty. Niestety mam to do siebie że oceniam po wyglądzie i mężczyzna musi mnie zainteresować urokiem osobistym. Ale czekam na rozwój sytuacji i będę mieć się na baczności. Jeszcze raz dziękuję. Wrócę z weryfikacja
 3. Koniczyna

  Zabawa w skojarzenia

  Zwrot - reklamacja
 4. Evelytt

  Relacja

  Powróży mi ktoś na relację? Dane podam na pw i chciałabym bardziej opisać moją sytuację
 5. Essa

  Pytanie tak/nie

  Może być niszczenie lub jakiś szwindel. Jeśli pytanie dotyczy niszczenia.
 6. Essa

  Pytanie tak/nie

  Pytanie było o niszczenie: więc karta 5 mieczy, może mówić, że mogą ten projekt jakby wykorzystać, trochę taki podstęp jakby. Ciężko mi powiedzieć, sprawdź czy ta firma jest rzetelna/wiarygodna.
 7. Essa

  Pytanie tak/nie

  Przepraszam, pomyliłam karty, 5 mieczy a nie 5 denarów. 5 mieczy - wskazuje dwojako: albo pokonanie konkurencji, albo firma okaże się jakaś nie w porządku w związku z tym projektem.
 8. Essa

  Pytanie tak/nie

  To właśnie ten projekt, przeglądanie go przez kogoś.
 9. KasiaMos

  Pytanie tak/nie

  A Rycerz Denarów?
 10. Essa

  Pytanie tak/nie

  5 denarów - owszem może na to wskazywać - że uległ zniszczeniu ten projekt. Albo leży w jakimś ciemnym kącie w archiwum. EDIT: Przepraszam, pomyliłam karty, 5 mieczy a nie 5 denarów. 5 mieczy - wskazuje dwojako: albo pokonanie konkurencji, albo firma okaże się jakaś nie w porządku w związku z tym projektem.
 11. KasiaMos

  Ten sam rozkład co Sally :P

  Haha Ja to raczej mam skojarzenia, że jak powielam to mi te karty jeszcze dobitniej krzyczą, że nie. Kiedyś tam dawno temu pamiętam jak sprawdzałam czy pan X kogoś ma: wyszło, że tak (już nie pamiętam jaka karta) więc ja dalej i wtedy jedna Kapłanka, później druga Kapłanka w końcu za trzecim mi Cesarzowa wyszła. Takie przepychanki, ale na moje nigdy nie wychodzi.
 12. KasiaMos

  Pytanie tak/nie

  Tak. Ze wyrzucili do kosza...
 13. Essa

  Pytanie tak/nie

  co znaczy, że wyrzucili dokumenty/projekt? w sensie odrzucili?
 14. Essa

  Ten sam rozkład co Sally :P

  Niebezpieczeństwo w stawianiu sobie kart na związek, który nie przynosi nam w istocie zadowolenia jest taki, że szukamy w rozkładzie cienia nadziei. Więc powielamy rozkłady, czekając aż np. pojawi się wymarzony dla nas rozkład kart. Tylko, że jak się pojawi w końcu za którymś razem, to mamy już tak namieszane, że nie wiemy czy w to wierzyć Tarot w końcu odpowiada życzeniowo, widząc - że odbiorca nie chce przyjąć innej opcji. Jeśli chcesz sobie odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda ta relacja w istocie - to odłóż karty i odpowiedz sobie sama, bo Ty już wiesz.
 15. Essa

  co z ta praca, zalamanie

  Wahadełko pokazuje ciekawą pracę bliżej końca roku 2019. Branża wymagają pewnego sprytu intelektualnego czy myślenia nieszablonowego, więc może być to też dziennikarstwo. Karty pokazują, ze może być to na początku jakiś staż czy niepełny wymiar godzin, pokazują że musisz jakby doszlifować jeszcze warsztat, zdecydować czego naprawdę chcesz. Pokazują też niewiarę w siebie, więc sukces będzie wymagał pewnego realistycznego spojrzenia na siebie, ale też uwierzenia we własne zasoby. Może być też to praca, gdzie będzie trzeba wyjeżdżać, branża z której możesz czerpać satysfakcję - "bawić się pracą". Myślę sobie, że Internet też ma zasięg globalny (bez wyjeżdżania) - więc celuj też w firmy o takim zasięgu międzynarodowym. Wymaga to jednak określonych umiejętności i realnego spojrzenia na siebie. Przyszła do mi do głowy jakaś korporacja czy np. artykuły o modzie w jakimś czasopiśmie dla pań.
 16. Essa

  Sprawy sercowe

  W tym roku możesz się zakochać. Będzie to jakby z przeznaczenia. Karty jednak pokazują, że jesteś w procesie przygotowań do stałego związku, czyli jeszcze coś tutaj trzeba będzie przepracować, zanim pojawi się możliwość stałego związku. Karty nie wskazują na stałość, stabilność w związku w tym roku. Mam wrażenie, że wybierasz sobie mężczyzn, którzy przyciągają do siebie jakimś swoim urokiem osobistym, mogą być skupieni na sobie i swoich potrzebach, ale pozostają niezdecydowani co do relacji, niegotowi do deklaracji, co może prowadzić później do nieczystych zagrań z ich strony i twojego opancerzenia emocjonalnego wskutek rozczarowania. Więc odpowiadając - masz tutaj jakby przepracować wzorzec mężczyzn, z jakimi wchodzisz w relację, wybór mężczyzny zależy od Ciebie. To jakby koliduje z tym, by nastał stabilny związek na ten czas. Jeśli komuś do końca nie ufasz - nie angażuj się emocjonalnie. Mężczyźni będą się pojawiać w twoim życiu. Sprawdź jak stoisz z samooceną, poczuciem atrakcyjności własnej (również jako kobiety) i miej oczy szeroko otwarte czasem Ci mężczyźni do stałej relacji wydają się niepozorni a są bliżej niż by się wydawało. Być może ktoś już wcześniej Cię zranił, nieczysto zagrał - postaraj się przeanalizować to, co już było, by nie powielać. Wiele zależy od nas...
 17. DAWANIE I PRZYJMOWANIE „Działanie całego wszechświata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów. Jeśli ograniczasz się do wydechów (dawanie) lub wdechów (przyjmowanie), wypadasz z rytmu wszechświata. Pamiętaj, żeby każdy wdech w swoim życiu zrównoważyć wydechem, a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.” Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ ostatnio proporcje między dawaniem i przyjmowaniem zostały zachwiane. Jeśli dajesz znacznie więcej niż przyjmujesz, to prawdopodobnie czujesz, że inni wykorzystują twoją życzliwość. Jeżeli nierównowaga polega na tym, że więcej przyjmujesz niż dajesz, to być może odczuwasz niepokój, przygnębienie a nawet poczucie winy. Choć nie można każdego dnia idealnie równoważyć dawania i przyjmowania, można jednak zachować zdrowy balans. W tym celu pamiętaj, żeby codziennie dawać coś od siebie (czas, pieniądze, prezent lub komplement), nie oczekując niczego w zamian. Tego samego dnia z wdzięcznością przyjmuj niespodziewane propozycje pomocy, komplementy czy inne dary. Mów „dziękuję” bez zakłopotania czy poczucia winy. W relacjach, w których to ty więcej dajesz, wyrażaj swoje potrzeby i proś o pomoc. Dodatkowe znaczenia tej karty: - Zadbaj o to, żeby w twoich związkach obie strony zarówno dawały, jak i przyjmowały. - Sytuacja o którą pytasz, wymaga zrównoważenia energii męskiej i żeńskiej. - Żeby przyjmować, trzeba najpierw dawać. - Dawaj od siebie to, czego sam potrzebujesz więcej (czasu, pieniędzy itp.). - Afirmuj: „Z wdzięcznością przyjmuję wszelkie dobro”
 18. KasiaMos

  Pytanie tak/nie

  Wyciągnęłam dwie karty do odpowiedzi na pytanie: czy wyrzucili (firma to do której przesłałam projekt na konkurs) moje dokumenty? Wyszedł: Rycerz Denarów i 5 mieczy. Moja interpretacja: nie mam pojęcia Niby Rycerz Denarów odpowiada TAK, ale nie jestem pewna czy też na negatywne kwestie... 5 mieczy to chyba NIE. Trudne...
 19. Essa

  Zgadnij jaki to przedmiot? ;)

  Głupiec - może jakaś zmiana w wyglądzie, czyli tak?
 20. Essa

  Znasz kogoś, kto...?

  Tak. Czy znasz kogoś, kogo dzisiaj boli głowa?
 21. Essa

  Co masz, a czego nie masz?

  Ma już parę lat - czyli nie. Czy masz dziś wolne?
 22. Essa

  Zabawa w skojarzenia

  oddanie - zwrot
 23. OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ „Z wielką miłością i szacunkiem prosimy cię oczyść swoje cenne i wrażliwe ciało. Na twoją prośbę pomożemy ci wstąpić na drogę afirmacji życia, podpowiemy jak poradzić sobie ze stresem i złagodzimy wszelki żal po porzuceniu dawnych ścieżek. Przekaż nam swoje troski, zmartwienia i obawy, a poczujesz cudowną łaskę przenikającą twe czyste ciało.” Ta karta przekazuje anielskie zalecenie, żebyś oczyścił swoje ciało z substancji chemicznych i toksyn. Wzrosła twoja wrażliwość na narkotyki, dodatki do żywności (włącznie z cukrem), alkohol, kofeinę i nikotynę. Substancje te zakłócają twój odbiór anielskich przekazów, więc anioły proszą, żebyś ich unikał. Z radością pomogą ci poradzić sobie ze stresem i głodem nałogowym, jeżeli tylko je o to poprosisz. Dodatkowe znaczenia tej karty: - Stosuj preparaty z ziół oczyszczających, takie jak sok z zielonej pszenicy albo nasiona babki płesznika. - Zasięgnij porady holistycznego dietetyka. - Przywołaj Archanioła Rafaela i poproś go o zmniejszenie lub wyeliminowanie głodu nałogowego. - Unikaj toksycznych relacji i sytuacji. - Poproś Archanioła Michała o oczyszczenie ciała i domu z wszelkich niższych energii. - Używaj łagodnych ekologicznych środków czyszczących.
 24. Ismena

  Ćwiczenie 26. - Film

  Brawo film pt. "Ostatni pocałunek cesarza" Oficer Wermachtu zostaje wysłany do Holandii, by ochraniać byłego cesarza Niemiec Wilhelma II. Z czasem zakochuje się w służącej monarchy. <filmweb.pl>
 25. Ismena

  Ćwiczenia określające czas

  Chmury - listopad/grudzień?
 26. Ismena

  Która odpowiedź jest właściwa?

  @Karolina pamiętasz, która odpowiedź jest właściwa?
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...