Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2021.09.12 w Posty

 1. Zarejestrowałam się rok temu z polecenia, ale prawie nic nie pisałam, także przywitam się po raz drugi :) Jestem miłośniczka ezoteryki i również rozwoju duchowego. Moje największe pasji to dywinacja, astrologia i uzdrowienie za pomocą energii. Mam również kolekcje olejków eterycznych i jakąś tam powierzchowną wiedzę na temat run i magii ceremonialnej. Poza tym jestem dramatyczna, impulsywna, mam humorki, nie mniej nigdy nie życzę źle ;) Jestem 1 numero, a o astro będzie potem :) Lubię pomagać ludziom, także mam nadzieję, że może kogoś wesprze i pomogę udzielając w wątkach na forum.
  5 punktów
 2. Hej, jestem Paweł, num 5, Rak, Ascendent w bliźniętach, Księżyc w strzelcu. Interesuje się szeroko pojętym rozwojem duchowym, a tarot jest jednym z moich zainteresowań. Pozdrawiam :)
  3 punkty
 3. Hej, trochę podpowiem, mam nadzieję, że pomogę. 8 buław to także karta komunikacji, w tym znaczeniu można powiedzieć, że myśli o dążeniu do bliższego poznania jej i w ten sposób wyrobi sobie opinię o jej osobie, natomiast rycerz monet to osobnik, który nie jest pochopny w swoich sądach, ale powoli i wytrwale dąży do osiągnięcia celu. Umiarkowanie to inaczej wstrzemięźliwość, więc tutaj może znaczyć, że pan chce poczekać na rozwój sytuacji (jak wyżej będzie czekał na korzystny moment i wyrobienie sobie o niej opinii), jednak jak wskazuje 6 buław, gdy nadarzy się okazja przystąpi do działania (6 buław to karta postępu i zwycięstwa). Król kielichów wskazuje, że ten pan może mieć problemy z wyrażaniem uczuć, bo najzwyczajniej w świecie jest nieśmiały, ale jest zafascynowany możliwością nowego uczucia i nie wyklucza chęci bliższego poznania jej, na co również wskazuje karta Głupca - on dopiero może wchodzić w świat uczuć i tak na dobrą sprawę nie wie czego się spodziewać. Uwzględniając poprzednie karty powiedziałabym, że ten pan będzie obserwował tą panią w jej środowisku i oceniał jej zachowanie (7 buław może mówić o postawieniu kogoś na świeczniku celem oceny), by z czasem zadecydować kiedy i czy w ogóle warto angażować się w tę relację (Koło Fortuny nie zawsze oznacza przeznaczenie, szczególnie, że nie takie było pytanie, co raczej ilość czasu, np. rok). 10 pucharów mówi, że jeśli ocena wypadnie pomyślnie to jest duża szansa na poważny związek, zakończony założeniem rodziny. Przy wróżeniu nie powinno się zaglądać w czyjeś życie bez jego wyraźnej zgody, więc to pytanie nie powinno zostać zadane, ale to typowy błąd osoby początkującej dlatego wyjaśnię znaczenie kart... Ten układ kart pokazuje, że pan może być jeszcze w związku jednak niebawem z niego wyjdzie, ponieważ obecna sytuacja nie sprawia mu przyjemności lub zawiódł się na uczuciach względem kogoś. Trochę czasu minie nim wyjdzie ze swojej strefy komfortu (ogród na karcie Słońca), ma jednak nadzieję, że sytuacja się poprawi (radość chłopca na karcie Słońca), a on zacznie snuć nowe plany (karta 3 buław - mężczyzna patrzący na odpływające statki). Zarówno 5 kielichów jak i 3 buławy są kartami bramami sygnalizującymi zmiany i przekraczanie życiowego progu. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Jeśli wróżenie to Twoja pasja to popracuj nieco nad BHP Tarota - tutaj szczególnie zwróć uwagę na to, że nie wolno zadawać pytań o życie prywatne osób trzecich i mam tu na myśli ostatnie pytanie, które nie powinno być zadane. Pozdrawiam.
  2 punkty
 4. Witaj @Nascent 1. 9 monet to karta singla - w dodatku szczęśliwego singla. Z tego co ja widzę to Twojej koleżance jest dobrze tak jak jest, jest niezależna i bardzo to lubi. Nie zamyka się na innych ludzi i być może coś między wami zaiskrzyło (2 kielichów) ale panuje nad swoimi emocjami co pokazuje 8 monet - ma wiele do przepracowania, chce teraz zadbać o siebie, skupić się na sobie i swoich rzeczach. Tak ja bym to widziała. 2. po Słońcu można wnioskować, że być może będzie chciała ale patrząc na 7 kielichów sama nie będzie wiedziała co tak naprawdę napisać tobie - 7 kielichów dla mnie to marzenia, wybór z wielu możliwości i wybór niemożliwy bo to taka sytuacja kiedy nie umiemy wybrać Czy odpisze to tego karty nie powiedziały bo Twoje pytanie było czy będzie skora odpisać a nie czy odpisze.... Niemniej życzę wszystkiego dobrego ! Oby wszystko poszło po Twojej myśli. Pozdrawiam
  2 punkty
 5. Dziewczyny, dziękuję, bardzo mi miło jest :) Cieszę się, że tu trafiłam
  2 punkty
 6. Cześć Reflection Życzę mile spędzonego czasu na forum
  2 punkty
 7. Miło, że z nami jesteś
  2 punkty
 8. 2 punkty
 9. 2 punkty
 10. @Amandaa lata temu w tv widziałam, gdyby nie te kolczyki ktore nie pasowaly mi do innych filmow to bym w zyciu na to nie wpadła 😅 Ok, teraz zagadka
  2 punkty
 11. Dziękuję Egerii, że pomaga mi w trudnych sytuacjach i życiowych rozterkach. Jej wróżby zawsze są rzeczowe i konkretne. Jest naprawdę genialna w tym co robi i jak dotąd wszystko się sprawdza ❤️.
  2 punkty
 12. Iwanku, zgadza się, jest osobą bardzo skrytą i bezpośrednio nie zrobił kroku, ale jest osoba która w moim odczuciu próbuje nas do sie­bie przyciągnąć. Nadal mnie obserwuję i gdzieś się tam kręci.Nadal się widujemy, bo jeszcze jestem w trakcie kursu. Mogę jeszcze zadać pytanie odnośnie tego Pana? Czy on będzie chciał mnie bliżej poznać?/Lub czy się poznamy bliżej? Czy wspomniana osoba, dajmy na to Pan X, próbuje nas zeswatać? Opiszę szczegóły na priv.
  1 punkt
 13. Hej @AGA, wszystko wskazuje na to, że to jest Twój docelowy partner, ale ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie. Pozdrawiam.
  1 punkt
 14. Hej ;) postawiłam znajomej rozkład na relację z mężczyzną X. Obydwoje widzieli się kilka razy, jeszcze nie ma między nimi żadnej relacji, stąd znajoma chce wiedzieć jak może wyglądać ich znajomość w najbliższym czasie: dodam, że wciąż się uczę, moje odczucia znaczenia tych kart w większości biorą się z obrazków, pierwszej myśli i wiedzy, którą zdobyłam w Internecie użyta talia: Rider Waite co pan x o niej myśli? 8 buław, rycerz monet 8 buław - uważa ją za osobę energiczną, pozytywną, uśmiechniętą, radosną, która wnosi tzw. świeży powiew powietrza, być może na jej widok ma motylki w brzuchu, dostaje zapał energii do życia, podnieca go na samą myśl o niej, może jest zauroczony rycerz monet - jest dla niego kobietą zmysłową, ewidentnie w jego typie, widzi w niej kandydatkę na partnerkę, ale zastanawia się jeszcze nad tym jaki jest powód milczenia obecnie ze strony pana x? umiarkowanie, 6 buław umiarkowanie i 6 buław - być może przyjął zasadę, że chce rozwinąć tą znajomość po mistrzowsku - czyli powoli, może uważa, że wszystko w swoim czasie i chce wyjść na tym jako zwycięzca. może boi się, że ona się go wystraszy, odepchnie, dlatego zachowuje umiar na razie i nie działa? co zamierza w najbliższym czasie wobec niej? król pucharów, głupiec król pucharów i głupiec - chce otoczyć ją opieką, troską, dać jej miłość i swoje uczucia, zatroszczyć się i zacząć z nią wszystko od "zera" jak na karcie głupieć, może też chce ją otoczyć opieką, bo uważa, że ona jest taka delikatna, ma wygląd dziecka, taka, której nie można skrzywdzić jakie pan x ma zamiary na tą znajomość? czy chce ją bliżej poznać? 7 buław, koło fortuny, 10 pucharów z 7 buław mam problem, ale patrząc na pozostałe dwie karty nasunęło mi się do głowy, że być może on ma teraz jakieś swoje problemy, które musi sam zwalczyć lub może ktoś nie pochwala tej relacji i on się musi bronić przed atakami słownymi od ludzi z zewnątrz lub zamierza mimo wszystko zawalczyć o nią i przejąć inicjatywę, ponieważ - koło fortuny - uważa ją za swoje przeznaczenie, za osobę, którą sam los mu zesłał do życia i chce - 10 pucharów - zbudować z nią poważny związek, oparty na rodzinie, wspólnych wartościach i pełni szczęścia jaka jest jego obecna sytuacja związkowa? 5 pucharów, słońce, 3 buław 5 pucharów - wygląda, że pan x jest czymś rozczarowany i smutny, może jest świeżo po zakończeniu relacji i czuje się skołowany, ale dostrzega to słońce, które wschodzi, coś na zasadzie, że on zdaje sobie sprawę, że po każdej burzy wschodzi słońce, a może to nawet ją widzi w tej karcie słońce (na obrazku jest dziecko, pamiętając, że wcześniej pojawił się głupiec) i 3 buław pokazująca, że będzie gotowy wyruszyć w nowe, nieznane, ma dobre widoki na przyszłość jak tylko poradzi sobie ze swoim stanem piątki kielichów i zauważy słońce
  1 punkt
 15. Witaj, podrzucę też swoje spostrzeżenia tu widzę ogromną chęć poznania (8 buław) ale to będzie odbywało się spokojnie, z rozwagą bez większych porywów - przynajmniej na razie bo taki jest właśnie Rycerz mieczy Umiarkowanie to celowe panowanie nad emocjami, Pan się nie spieszy, chce to rozegrać po swojemu (6 buław) jest otwarty na tę znajomość, niczego nie zakłada z góry Koło fortuny wskazuje, że Pan jeszcze nie podjął decyzji co dalej ale 10 pucharów pokazuje, że nie jest typem kobieciarza - zależy mu na stałym związku, czy z tą kobietą - tego jeszcze nie wie nie do końca dobrze zadane pytanie ale patrząc na układ ja widzę w 5 pucharów jakąś tęsknotę, może rozpamiętuje jeszcze poprzednią relację niemniej Słońce mówi, że chce to zmienić , a w 3 buław, że gotowy jest rozpocząć coś nowego Podsumowując - po kartach widać, że jest to początek znajomości, Pan nie podjął jeszcze konkretnej decyzji co dalej zrobi ale jest otwarty na tę znajomość, chce się bliżej poznać i na spokojnie chce sam zobaczyć co z tego wyniknie. Życzę wszystkiego dobrego Twojej znajomej !
  1 punkt
 16. Dziękuje Ci ogromnie za pomoc, co do czyjejś zgody również dziękuje, ponieważ nie miałam o tym pojęcia. Tutaj miałyśmy na celu sprawdzenie tylko czy pan jest żonaty/ w związku partnerskim, może źle pytanie zadałam. Znajoma nie chce wchodzić pomiędzy dwójkę osób, a nie zna go kompletnie, dlatego zadałyśmy takie pytanie :) I jeszcze pytanie co do Twoich odpowiedzi, czy to jest uzupełnienie mojej interpretacji czy kompletnie inne spojrzenie? bo nie wiem, czy dobrze sama zinterpretowałam karty
  1 punkt
 17. Dziękuję bardzo, a czy to mój już docelowy partner? Pozdrawiam
  1 punkt
 18. Witajcie. Zwracam się z takim pytaniem do kart: Jestem w momencie, w którym muszę wracać do pracy, najlepiej jeszcze w tym miesiącu. Przez 4 lata siedziałam w domu (ciąża, dziecko), w tym czasie byłam pewna, że nie wrócę już do zawodu, choć czułam się w tym co robię bardzo dobrze i raczej była doceniana, to z pewnych powodów odeszłam, szefostwo zniechęciło mnie na maxa. Postanowiłam, że chcę robić coś, w czym chyba też sie odnajdę, ale nie znam się, nie mam wykształcenia, tak czy inaczej, wiem, że się nauczę. Dostałam propozycję pracy w korporacji, cos czego nie robiłam, praca przed komputerem, podobno fajny zespół, super podejście do pracownika (praca z polecenia), ale teraz zaczęłam się wahać czy nie wrócić jednak do zawodu... jestem rozbita, poczułam nagle, że chyba zaczynam tęsknić za tym co robiłam, że w tym będę się czuła najlepiej. Pieniądze w obu miejscach będą podobne (przynajmniej ja tak kalkuluje). Plusy pracy A (korpo) to bliska odległość, atmosfera, możliwość skończenia pracy w domu, jeśli nagle muszę wyjść, minus to kasa... presja, czas, wiadomo jak to w korpo. Plusy pracy B (w zawodzie) to czas pracy, krótsze godziny, coś na czym się znam. Minus to odległość, kasa podoba jak tam. Teraz myślę, że skoro mam zarabiać tyle ile zarobię... w obu miejscach bez szału, to może lepiej wrócić do zawodu? Tam też powysyłałam cv, czekam na odzew. Proszę o podpowiedź kart, co wybrać albo co byłoby dla mnie lepsze, czego nie będę żałowac? Pozdrawiam serdecznie. Paulina 04/09/90
  1 punkt
 19. Hej @Anilu, w moich kartach wyszło, że znacznie lepsze korzyści odniesiesz w pracy A. Pokazała mi się wbrew Twoim obawom większa szansa na rozwój, a nawet dodatkowe pieniądze. Będziesz też miała większą możliwość decydowania o sobie i swoim czasie pracy - w każdym razie więcej zysków niż strat. W pracy B natomiast po początkowym okresie zadowolenia, nastąpi u Ciebie punkt zwrotny, po którym poczujesz się przeciążona i przybita jeśli nie nadmiarem zdań, które będziesz miała to być może sytuacją w pracy, bo dość mocno zarysowały mi się negatywne emocje związane z osobami w Twoim otoczeniu - mam wrażenie, że osoby te będą miały trochę niepoważne i lekceważące podejście do swoich obowiązków. Pozdrawiam.
  1 punkt
 20. 1 punkt
 21. Hej @AGA, z kart nie wynika, aby jego zaangażowanie było pozorne. Świadomie dąży do stworzenia rodziny i szczęśliwego związku, chociaż nie będzie się z tym śpieszył. Jest w tym względzie bardzo ostrożny, bo wewnątrz siebie toczy walkę, czy aby na pewno jego wybór jest trafny - być może wynika to z jakichś złych rodzinnych doświadczeń z przeszłości. Cierpliwość jest tutaj jak najbardziej wskazana i jako wskazówkę dodam, żebyś starała się unikać sytuacji konfliktowych, a jeśli do takich dojdzie to staraj się je łagodzić, aby on poczuł, że Tobie również zależy na dobrej relacji. Miej na uwadze korzyści (nie tylko materialne) jakie mogą płynąć ze związku z Dariuszem. Nie znaczy to jednak, że masz mu się całkowicie podporządkować lub nadmiernie obstawać przy swoich racjach, by wygrać. Życie jest sztuką kompromisu. Pozdrawiam.
  1 punkt
 22. Egerio ja jednak na chwilę obecną wycofuje swoją prośbę 🙂
  1 punkt
 23. Iwanku weryfikacja: Powrotu chyba nie będzie. Kontakt nam się urwał i raczej nic nie wskazuje na to, że się odnowi.
  1 punkt
 24. Witaj Egerio, wróżylas mi odnośnie Dariusza i wiem że mam być cierpliwa, ale ostatnio nastąpiła pozytywna zmiana u niego i chciałam się zapytać kart czy on już angażuje się w związek czy to tylko pozory z jego strony, pozdrawiam Ania
  1 punkt
 25. Hej wracam z weyfikacja. Szefowa wystawila referencje, ale gdzies w drodze przesylki wstrzymalo. Pomimo tego pare osob zadeklarowalo ze mi je wystawi wiec I tyle bym je dostala. Pozdrawiam
  1 punkt
 26. Witam ! Jako "świeżak" używam "Złotego Tarota". Pytanie dotyczy koleżanki z pracy, z której się zwalniam na cześć wyjazdów za granicę, ale i tak będe wracał często do miejsca zamieszkania. Chciałem się pożegnać, ale jak zwykle nie było warunków, a ona też unika kontaktu - nie odpisała na wcześniejszą wiadomość. Karty staram się też interpretować intuicyjnie i po tym co widzę na nich: 1. Czy uciekała przed kontaktem bo boi się swoich uczuć i że coś w niej się zadzieje ? - 9 Monet, 2 kielichów, 8 monet Interpertacja: Wg mnie tak, boi się mnie i siebie, że ewentualne uczucia mogą jej zburzyć porządek w jej pracy nad swoim układaniem życia materialnego, porządku, niezależności, skoncentrowaniu na pracy, rozwiązywaniu problemów materialnych i strach związany z blokadami. 2. Czy skora będzie odpisać na moją wiadomość na pożegnanie, jak niedługo wyjadę ? - Słońce, Cesarzowa, 7 Kielichów Interpertacja: Wg mnie jest potencjał że odpisze, bardziej z przyzwoitości i przymusu, przy czym będzie to raczej chłodne i dumne na zewnątrz, a w środku skrycie będzie czuć, że się oszukuje i ją ta cała sytuacja przygnębi i trochę "rozwali" emocjonalnie. Proszę o ocenę interpretacji jak i o nią samą. Pozdrawiam
  1 punkt
 27. W zadnej z tych kart lęku nie widać - 9 monet jest kartą satysfakcji, i wasza dość ciepła i miła relacja (2 kielichów), daje jej satysfakcję i podbija samoocenę. Uciekała przed kontaktem natomiast bo była zajęta, zapracowana (8 monet) Odezwie się, Słońce jest kartą ciepłego radosnego odzewy, bardzo ciepła, koleżeńska karta, odezwie się w bardzo kobiecy, troskliwy sposób, ale dalej - ona tu jest osobą główną i wpływową, wszystko kręci się wokół niej (Cesarzowa - wpływowa i wygodna, Słońce - też zaznacza egocentryzm i 9 monet powyżej). Ten odzew może być nieco flirciarski i może dać kolejne iluzje, marzenia, odnowienie uczuć (7 kielichów) jak mi się wydaje u Ciebie. Może się mylę ;) Z tego można wykształcic miłość, ale widać, że ona woli brać, niż dawać. Nie mniej życzę powodzenia i miłości :)
  1 punkt
 28. No jeśli masz Słońce w pierwszym domu, to coś tam że Lwa będzie tym bardziej jeśli masz Merkury - władca ascendentu we Lwie (?) + Dyspozytor znaku Słonecznego w żywiołu ognia :)
  1 punkt
 29. Po wielu miesiącach pracy mój projekt ujrzał wreszcie światło dzienne. Pamiętam moje początki, gdy prosiłem na tym forum o rozpisanie portretu numerologicznego. Wiem że obliczenia, szczególnie te bazujące na dacie urodzenia nie są trudne. Jednak dla kogoś, kto pierwszy raz spotkał się z numerologią obliczenie i nie pogubienie się w tym czasem graniczy z cudem (mówię o sobie). Potem zaczęło się przekopywanie forum i pierwsze obliczenia, próby interpretacji i pierwsze książki, te które znalazłem tutaj jako źródła opisów liczb. I jak to mówią przepadłem, przeczytałem kilkadziesiąt książek, zarówno polskich jak i tych po angielsku. Doszedłem wtedy do wniosku że tak na prawdę, jeśli nie posiadamy już jakiegoś doświadczenia, aplikacje dostępne na mój telefon częściej wprowadzały zamęt, niż pomagały. Dziwiłem się czemu np. licząc samemu otrzymywałem inny miesiąc osobisty niż w aplikacji. Nie mówiąc już o tym że różnorodność nazewnictwa poszczególnych liczb nie tyczy się tylko języka polskiego, co skutkowało jeszcze większym zamętem. Gdy zdałem sobie sprawę z tego że nie ma tak naprawdę ani jednej aplikacji, która byłaby pomocna, podjąłem decyzję o tym że taką stworzę, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak z programowaniem nie miałem wiele wspólnego. I takim to sposobem forum kartylosu zrobiło ze mnie programistę. A efektem mojej pracy jest ta aplikacja: https://bit.ly/2DgcCjG Znajdziecie w niej: - liczbę drogi życia - liczbę duszy - liczbę osobowości - liczbę ekspresji - liczbę przeznaczenia(droga życia + liczba ekspresji) - wibrację dnia urodzenia - klucz wcielenia - liczbę imienia - dzień, miesiąc oraz rok osobisty (rok liczony od urodzin do urodzin) - kalkulator który już wcześniej umieszczałem na forum - jak poszukacie Znajdziecie rok numerologiczny (liczony od pierwszego nowiu we wrześniu) - podliczby do wszystkich liczb poza prognozami ustawienia pozwalają na zmianę sposobu obliczenia drogi życia, zmianę systemu dla numerologii imiennej pitagorejski/chaldejski, oraz litera y jako samogloska lub spółgłoska w wersji podstawowej możecie dodać trzy profile i dowolnie je edytować. Jest również opcja pro rozszeżona o piramidę numerologiczną, potencjały, cykle, punkty zwrotne, wyzwania, dzien/miesiąc/rok osobisty dla dowolnej daty drzewo życia, kwadrat pitagorejski, nieograniczoną ilość profili i brak reklam google. Mam nadzieję że aplikacja pomoże nowym użytkownikom przełamać z numerologią pierwsze lody, i ożywimy troszkę ten dział na forum.
  1 punkt
 30. Nie, tak samo, nie ma aż tak dużego przesunięcia w moim przypadku, z reszta charakterologicznie by nie pasowało, no może poza cechami Lwa :p
  1 punkt
 31. Kochana, przede wszystkim przepraszam, byłam pewna, że masz tę datę, dziękuję, że mimo to powróżyłaś mi. Bardzo dziękuję za wróżbę ❤️. Cała się trzęsę z emocji, jest taka wspaniała, że mam nadzieję, że się spełni ❤️. P.S. Masz ogromnie silne wibracje, bo dosłownie czułam dzisiaj całą sobą, że pojawi się odpowiedź od Ciebie 🌞. Pozdrawiam i życzę pięknej niedzieli ❤️
  1 punkt
 32. Tak, ale wedyjska i chciałbym iść też tym kierunku :)
  1 punkt
 33. Cześć :) Miło Cię poznać :) I widze, że astrologia Cię też ciekawi :)
  1 punkt
 34. Sprawiedliwość - skoczyło do głowy. Ewentualnie Sad
  1 punkt
 35. Hej @jiggly, wprawdzie Twojej pw nie dostałam, ale jakoś sobie poradziłam . Jeśli chodzi o pytanie dotyczące tego kiedy masz się zacząć starać o dziecko, to karty nie podały konkretnej daty. Raczej czas, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jest to pierwszy Nów Księżyca w zimie. Tutaj wyjaśnię, że w tym roku, a w zasadzie to już będzie przyszły rok przypada on na 2-go stycznia 2022. Swoje starania powinnaś kontynuować przez co najmniej 10 tygodni. Dodam może jeszcze, że niektórzy mianem Nowiu określają dni przed i po kulminacji, więc jeśli zaczniesz starania 1 lub 3 stycznia to to też się do tego czasu zalicza... Twoje pytanie dotyczące ciąży i porodu mogę skwitować w jednym zdaniu. Wszystko przebiegnie pomyślnie i bezproblemowo, z tym, że (jak każda kobieta w takiej sytuacji) możesz się spodziewać skoków ciśnienia, więc na to zwracaj uwagę. Dzidziuś z pewnością urodzi się zdrowy i nic mu nie będzie dolegać. Pozdrawiam i powodzenia.
  1 punkt
 36. Hej @Mary 22, kary sygnalizują, że odpowiedź powinnaś dostać w najbliższych 4 tygodniach, odpowiedź będzie pozytywna, a pracę podejmiesz już w październiku, nie później jednak niż przed nastaniem zimy. Życzę powodzenia
  1 punkt
 37. Kochana @Lilith Myślę że odezwie się do Ciebie. Co do relacji wygląda na to, że bardzo poważnie będzie się zastanawiał nad spróbowaniem z Tobą czegoś więcej. Co do następnego pytania. Kurcze wydaje mi się że to nie był trafny wybór z tym gościem Coś może kręcić. Mataczyć. Możesz potrzebować bardzo dużo siły żeby z nim wygrać. Sprytu bo moim zdaniem będzie robił pod górę. Mam wrażenie że go zmienisz. Pozdrawiam Cie serdecznie 💕
  1 punkt
 38. @iwanek Dziękuję za czas, który mi poświęciłaś
  1 punkt
 39. Kochana @Batyam Środki znajdziesz lecz może nie tyle na ile byś liczyła. Mama Ci pomoże i myślę że wyjazd jest bardzo dobrym pomysłem Myślę że ciotka nie ma złych intencji. Pozdrawiam Cie serdecznie 💕 iwanek
  1 punkt
 40. Witaj Iwanku, chciałam prosić Cię o wróżbę do końca roku. Jak przedstawia się sfera zawodowa (co może się wydarzyć?) i sfera uczuciowa (pojawi się facet godny uwagi?). Dane wyślę na pw. Pozdrawiam.
  1 punkt
 41. Witaj Droga Egerio :) Już trzeci raz chciałabym skorzystać z Twojej rady, bo wszystko się sprawdza . Chciałabym zapytać Twoich kart kiedy jest/będzie najlepszy czas aby zacząć starać się o dziecko :)? I przede wszystkim czy wszystko będzie ok z ciążą i dzieckiem? Czy dziecko będzie zdrowe? Ze względu na ciężkie dzieciństwo i nieprzepracowaną jeszcze traumę mam ogromne lęki i obawy czy dam radę i czy wszystko będzie ok z dzieckiem. Od zawsze panicznie bałam się ciąży i porodu, dlatego przez większość mojego życia myślałam o adopcji , lecz teraz wiem, że bardzo chciałabym zostać mamą. Moje dane wysłałam w wiadomości prywatnej :). Bardzo dziękuję za poświęcony czas :)
  1 punkt
 42. Cesarz na Rydwanie
  1 punkt
 43. Witam Zmieniam prace moja menedzerka z nieznanego powodu nie wystawila mi referencji a juz idzie na chorobowe. Czy uda mi sie zalatwic referencje od kogos innego I przejsc do nowej pracy Dziekuje Pozdrawiam
  1 punkt
 44. a. @Ismena prośba o usuniecie z tego wątku rozmowy wyjaśniającej, dzięki b. rozwód, to koniec czegoś, 2 kielichów nie mówi o końcu kiedy - kiedy będzie miał dość a patrząc na 9 kielichów, to może mieć dość związków, w 9 kielichów często pokazuje się "singiel", ktoś samotny z wyboru, może i się rozwiedzie, ale raczej nie szybko wejdzie w kolejną relację potwierdzoną rejestracją w urzędzie ja widzę to tak
  1 punkt
 45. Serdecznie dziękuję trochę dziwi mnie to, że ogłoszenie było już w sierpniu i nie aplikowałam na nie bo wydawało mi się, że nie pasuję do tej pracy ale ponowili je i zastanawiam się o co chodzi czy potencjalni kandydaci zrezygnowali bo mają małe kwalifikacje czy oni dużo wymagają.... a jeśli można to chciałabym dopytać kiedy mogę się spodziewać od nich odzewu czy w tym miesiącu czy w październiku i czy do końca tego roku już będę na etacie czy tak jak wspomniałaś trochę to wszystko potrwa ? Pozdrawiam
  1 punkt
 46. 1 punkt
×
×
 • Utwórz nowe...