Skocz do zawartości

Dzień dobry :)

Polecane posty

Od dłuższego czasu zerkam na kurs numerologii, dzisiaj postanowiłam się zarejestrować. Podobno nie ma w życiu przypadków :)

• Lubię! 2

Tak przeglądam Wasze wpisy i pomyślałam że może powiem troszkę o swoich zainteresowaniach. Próbuję zrozumieć numerologię, idzie mi coraz lepiej. Jest to dość czasochłonne zajęcie. Ciągnie mnie również do liczb anielskich oraz kart anielskich. Posiadam karty runiczne, tarot raczej nie jest moją ścieżką. Posiadam jedna talię ale jaj nie lubię.   Posiadam mocną intuicję której nie zawszę słucham - źle na tym wychodzę, staram się to zmienić. Często tkwię w tak zwanym zawieszeniu, nie chce podświadomie pójść na przód. 

• Lubię! 3
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Syrena
Dnia 24.01.2021 o 13:37, KCAL napisał:

Tak przeglądam Wasze wpisy i pomyślałam że może powiem troszkę o swoich zainteresowaniach. Próbuję zrozumieć numerologię, idzie mi coraz lepiej. Jest to dość czasochłonne zajęcie. Ciągnie mnie również do liczb anielskich oraz kart anielskich. Posiadam karty runiczne, tarot raczej nie jest moją ścieżką. Posiadam jedna talię ale jaj nie lubię.   Posiadam mocną intuicję której nie zawszę słucham - źle na tym wychodzę, staram się to zmienić. Często tkwię w tak zwanym zawieszeniu, nie chce podświadomie pójść na przód. 

A powiesz nam jeszcze co oznacza Twój nick? :)

NIK nic nie oznacza, kiedyś szukałam wolnej nazwy. Nie miałam pomysły a wszystko związane z imieniem było zajęte. Nie lubię opcji w stylu Kama234567 więc wpisywałam wszystko co znalazłem na opakowaniu czekoladek. Jedyną opcją było Kcal (kilokaloria) więc zostało :) 

• Psikus 1
  • Haha 1
Alicja
Dnia 21.01.2021 o 10:56, KCAL napisał:

Życzę wszystkim samych cudowności :)

Cześć :)

• 5 weeks later...
SzamankaWspolczesna
W dniu 24.01.2021 o 13:37, KCAL napisał:

Cześć,

czytając to co napisałaś o intuicji, której nie zawsze słuchasz i źle na tym wychodzisz, aż potakiwałam, bo mam tak samo. :) Ale chcę się z nią zaprzyjaźnić i zaufać całkowicie. 
Numerologia też mnie fascynuje. :) Już czuję, że znajdę tu osoby z którymi będę się czuła "wśród swoich" :) 
Pozdrawiam ciepło

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...