Skocz do zawartości

Proszę o odpowiedź

Polecane posty

1. Czy otrzymam umowę na czas nieokreślony w miejscu w którym aktualnie pracuję (czy będę pracowała nadal)

2. Czy uda mi się  zrealizować swój główny cel (wyprowadzka na swoje)

3. Czy wyjdę z "zawieszenia" 

Kamila 29.09.1987

• 1 month later...

Kiedyś ktoś mi powiedział że nie wie dlaczego ciągle jestem jakby w stanie zawieszenia. Moje życie stoi w miejscu mimo tego że wiem co należy zmienić.  Mimo że powinnam być na zupełnie na innym etapie ciągle tkwię w tym samym miejscu

Syrena

1. Czy otrzymasz umowę na czas nieokreślony?

Wiesz co, ja tutaj widze przedłużenie umowy i Twoje zadowolenie, więc raczej tak. Karty wskazują, że zostaniesz doceniona i zauważona. Raczej nie masz czym się martwić

2. Czy uda Ci się wyprowadzić na swoje?

Tutaj też nie zauważam większych przeciwności, jeśli tylko się zdecydujesz i podejmiesz kroki to plan powinnaś zrealizować bez większych przeszkód

3. Czy wyjdziesz z zawieszenia?

No tutaj wszystko zależy od ciebie i jeśli do tej pory nie wychodzi to musisz zmienić drogę, którą podążasz. Msisz chyba wykazać się większą odwagą, wiesz co zrobić, ale jednak troche się boisz tych zmian, a dopóki nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała.

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...