Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Dziękuję za weryfikację :) Rzeczywiście przykra sprawa... również życzę, aby to wszystko dobrze się dla Was zakończyło :)

 

Moje pytanie:

 

Kogo dzisiaj spotkałam, gdy byłam na zakupach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kier-spotkałaś znajomą,którą dawno nie widziałaś,nie rozmawiałaś:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta wylosowana to Krol pik w pozycji odwróconej, dodatkowo wyslizgnela się 7 kier odwrócona. Pierwsza moja myśl: ktoś o kimś kiedyś marzyłaś. Jakas byla sympatia.Moze obecnie Twoj wrog?Jest to ktoś na kim nie można polegać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wzięcie udziału :) :)

 

Weryfikuję, spotkałam znajomą ze szkolnych lat, kontakt urwał się nam kilka lat temu. A to spotkanie było dla każdej z Nas dużym zaskoczeniem :) Ta osoba nigdy mnie nie zraniła, zawsze miałyśmy bardzo dobre relacje, można napisać, że się przyjaźniłyśmy.

 

Trafnie napisała Roma. Gratuluję i proszę Romo, zadaj Nam swoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie ma ochoty napisać jakie to wydarzenie? Poczekam do piątku ..serdecznie zapraszam do wyciągnięcia karty:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As kier-jakaś ważna,wesoła uroczystość rodzinna-pierwsze skojarzenie ślub(wesele)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyszła Dama kier, więc stawiam na narodziny dziecka, albo przyjazd jakieś przyjaciółki. Drugą karte jaką wyciągnełam zaraz po damie to 4 karo, więc stawiam też, że może chodzić o ślub, albo przeprowadzkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi:) Tak to prawda to impreza w sumie bardzo uroczysta bo ktoś w rodzinie kończy 100 lat:)Jestem ciekawa jak będziemy mu śpiewać"Dwieście lat"..Odpowiedzi były trafne..poproszę zatem, aby kolejne pytanie zadała nam Tarocistka_Kinga:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wszystkie odp były trafne,ale skoro ja mam zadać pytanie to podaję je :)

Ostatnio miałam problem z odzyskaniem pewnej rzeczy-co to za rzecz,gdzie została "zawieruszona"/ew.przez kogo?

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pożyczyłaś pieniądze mężczyźnie, mógł być to ktoś z rodziny lub dobry znajomy, któremu ufałaś. Poprosił Cię ładnie, jednak mam wrażenie, że te pieniądze wydał na coś i nie potrafił ich zwrócić. Karty: as kier. W przełożeniu pojawiła sie karta 7 pik, Król pik i 8 trefl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze dołączy? :)

Weryfikacja jutro.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję:

chodziło o ważny list urzędowy,a został "zawieruszony"na poczcie,taki mieli bałagan <nerwy>

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze spróbuję:

Z kim się spotkałaś: 2 karo, wydaje mi się, że spotkałaś się z dwójką osób, z którymi łączy Cie praca, współpraca nad czymś, ale też jesteś z nimi w przyjacielskich stosunkach.

Natomiast gdzie byliście tu musiałam dociągnąć kolejną kartę i wyszła mi 5 pik, która skojarzyła mi się z miejscem rozrywki, gdzie na pewno nie jest nudno. Może być np. kino. Choć 5 to też różne dynamiczne miejsca typu karuzele albo ścianki spinaczkowe, ale jakoś ciemna barwa skojarzyła mi sie z kinem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 karo - czyżby jakieś spotkanie w interesach?

Mam jeszcze jedną opcję - spotkanie z dawnym znajomym, osobą, która kiedyś była Tobie bliska. Może oprócz pracy, jakiś spraw zawodowych łączyły Was też bliższe stosunki.

Gdzie byłaś? patrząc tylko na tę kartę, na pewno w miejscu które lubisz, w którym dosyć często wcześniej bywałaś. Może jakaś dobra restauracja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...