Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Ismena napisał:
Teraz, to wydaje się bardzo proste ;) W sumie ciekawe, czy w przypadku takich samych/podobnych pytań u innych osób, też to się sprawdzi <myśli>

Nie wiem czy się sprawdzi w innych przypadkach :)

Można spróbować na rozkładach na temat znajomych i krewnych, którzy mają dzieci ;) Może w kolejnych ćwiczeniach.

Zanim pozwałam prawidłowe rozwiązanie, to nie wpadłabym na to :) chyba, że wcześniej znałabym płeć dzieci Twojej siostry, ale i wtedy nie wiem czy bym to akurat tak odczytała:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam nad pytaniem, ale nic oryginalnego nie wymyśliłam. Zadam więc pytanie podobne do Ismeny :)

W jakim miesiącu obchodzi urodziny mój tata? (ewentualnie może być pora roku lub znak zodiaku, jak kto woli :) ).

 

Witam:) Wyciagnęłam karte W pik ..myslę,ze porą roku jest wiosna:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa napisał:

W jakim miesiącu obchodzi urodziny mój tata? (ewentualnie może być pora roku lub znak zodiaku, jak kto woli :) ).

(17)Bociany - wiosna? :)

 

choc na moje wyczucie to w maju

 

 

zapewne trafilam jak kula w plot <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Erzulie za Twoje typy :)

Nie jest to wiosna ani maj, ale jakby spojrzeć na to z innej strony, co może oznaczać Bocian w takim znaczeniu bardziej symbolicznym? Jeśli chcesz to spróbuj jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam nad pytaniem, ale nic oryginalnego nie wymyśliłam. Zadam więc pytanie podobne do Ismeny :)

W jakim miesiącu obchodzi urodziny mój tata? (ewentualnie może być pora roku lub znak zodiaku, jak kto woli :) ).

 

Witam:) Wyciagnęłam karte W pik ..myslę,ze porą roku jest wiosna:)

Piki to dobry trop :) ale nie jest to wiosna ;) Jeśli chcesz to spróbuj jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama kier - może w okolicy czerwca ?

Tutaj z damy kier faktycznie ciężko odczytać prawidłowe rozwiązanie. Nie jest to czerwiec, gdybym wylosowała tą kartę, pewnie też bym tak obstawiała <bezradny>

Poczekam jeszcze z podaniem ostatecznej odpowiedzi, jeśli chcesz to spróbuj jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa napisał:
Dziękuję Erzulie za Twoje typy :)

Nie jest to wiosna ani maj, ale jakby spojrzeć na to z innej strony, co może oznaczać Bocian w takim znaczeniu bardziej symbolicznym? Jeśli chcesz to spróbuj jeszcze :)

 

nie wiem,... ale bocian jest bialy, moze gdy lezal bialy snieg Twoj Tato sie urodzil? zima ?

 

poddaje sie <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, weryfikuję: chodziło o styczeń, czyli zima (piki, miecze) oraz początek roku (Bocian = nowy początek oraz As)... Tak mi się skojarzyły wylosowane przez Was karty, ale ja miałam łatwiej, bo znałam rozwiązanie ;)

 

Jako pierwsza o zimie napisałaś Erzulie, dlatego proszę Cię o zadanie kolejnego pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi dzisiaj maz dal w prezencie?

 

jest to jedna konkretna rzecz.

 

(Rozwiazanie podam 2 lutego w poniedzialek .

Raczej nie bede podpowiadac, aby kazdy mial rowne szanse z samych kart, a nie z podpowiedzi, odczytac rozwiazanie. Jak nikt nie trafi , to wtedy Osoba ktora bedzie najblizej rozwiazania- wygrywa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję.

Wylosowałam 7 karo. 7 kojarzy mi się z chowaniem, wkładaniem czegoś do czegoś, by nie było tego widać. Karo z finansami.

Prezent kojarzy mi się z portfelem lub np. etui na karty czy wizytówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wow :D a ja sobie chciałam poczekać do 2 lutego a tu już ;)

 

Co przedstawiają ilustracje na kalendarzu ściennym w moim pokoju? W jakim klimacie jest ten kalendarz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim ćwiczeniu, pomimo, iż napisałam, że wezmę udział, nie wzięłam, więc teraz odpowiadam jako pierwsza ;)

 

10 karo - wydaje mi się, że są to obrazki jakichś miejsc. Zdjęcia z różnych miast, może nawet stolice bogatych albo popularnych państw. A jak nie stolice, to zdjęcia mogą przedstawić najbardziej charakterystyczne dla danego państwa symbole, miejsca, budynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...