Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Kto dzwonił - 9 Kier. Ktoś kogo znasz albo z kim utrzymywała środku kontakt w przeszłości.

Co ta osoba chciała? - As kier chodziło o Twoją rodzinę albo jakieś sprawy związane z Twoim domem rodzinnym, miejscowością? Może ten ktoś to znajomy z dawnych lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału :)

Dzwoniła do mnie jakaś kobieta, z ofertą zakupu jakichś specjalnych doniczek na kwiaty, sugerując że to najnowszy hit! Ooo

Poprawnie odpowiedziała Tatiana, wskazując na niekorzystną ofertę <brawo> . Tatiano dodasz nowe pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dziekuję Ooo Już dawno nie wróżyłam z kart klasycznych, tym bardziej się cieszę :)

Dwa dni temu dostałam wiadomość - nowinę . Kogo dotyczy ta nowina i czego się dowiedziałam ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dotyczyła wiadomosc?

Dama pik - myślę ,że chodzi o babcie ewentualnie teściowa.

Czego dotyczyła wiadomosc?

Król pik - dziadek lub teść, tak mi się skojarzyło może jakaś odnowa ślubów małżeńskich. Wypadła mi 9 kier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dotyczy - 9 pik walet kier. Młodej osoby, nie spokrewnionej z Tobą, może chodzi o kogoś z Twoich znajomych ?

Czego się dowiedziałaś - dama karo as trefl. Może chodzi o sprawy finansowe? Coś się skomplikowało, pogorszenie sytuacji życiowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi , Ismeno dziekuję za odpowiedzi :)

 

Wiadomość dotyczyła mojej nastoletniej córki, która spędza wakacje u Taty. Nowiną dla mnie było, że córcia moja się upiększyła - oczywiście za zgodą Taty Ooo Zafarbowała włosy i zrobiła dodatkowe dziurki w uszach na kolczyki <szok>

 

Chociaż nie padła poprawna odpowiedź, to tak sobie myślę, że wylosowane karty Ismeny są mi bliższe , łatwiej jest mi je rozszyfrować.

Ismeno zadasz kolejną zagadkę ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatiano dziękuję :)

W sumie i dla mnie teraz te karty stały się łatwiejsze do sformułowania prawidłowej odpowiedzi ;)

 

Moje pytanie:

Dzisiaj załatwiałam sprawę z pewną osobą:

Z kim?

Czego ta sprawa dotyczy?

 

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim - 9 Karo - jakiś urzędnik, osoba zajmująca się finansami

Czego dotyczy sprawa - as kier - twojego domu, miejsca które lubisz, z którym masz miłe wspomnienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim? Walet karo - z młodym człowiekiem, dzieckiem

Czego ta sprawa dotyczy? król pik - sprawy urzędowej , może byliście u lekarza?

 

A tak naprawdę chodzi mi po głowie wyprawka szkolna, załatwianiem spraw związanych z edukacją i zbliżającym się rokiem szkolnym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim- 9 karo młoda osoba, urzędnik, recepcjonista

Czego dotyczyła sprawa - 10 pik - jakiejś podróży, może kupowałam bilety albo wykupowalas wycieczkę, może wynajmowałam miejsce w hotelu na nocleg ze względu na podróż służbowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Alicja, Tatiana, Tefigi dziękuję :)

Weryfikacja:

Z kim - z mężczyzną, około 35 lat, sympatyczny i bardzo pomocny.

Czego dotyczyła sprawa - chodziło o dokonanie zapłaty za wykonaną przez tego pana pracę.

 

Najbliżej była Alicja <brawo> Prosimy o kolejne pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dziękuję :) Ismeno rzeczywiście chodziło o starszą kobietę, ale nikt jej nie okradł.

Jakiś kierowca samochodu wjechał w nią, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych.

 

Czy ktoś ma ochotę dodać nowe ćwiczenie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nowe pytanie: Wczoraj spotkałam kogoś, kogo nie darzę sympatią. Kim jest ta osoba?

 

Jeżeli macie karty klasyczne - dołączcie, Zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo, Król Kier - Mężczyzna, znajomy z dawnych lat albo były partner? Odnosi sukcesy, jest ambitny, pracowity.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krol trefl, as kier, as trefl  -mężczyzna z którym łączną cie sprawy zawodowe, współpracownik lub szef lub ktoś kto próbuje wtrącać się w twoje życie rodzinne.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

10 kier , 9 karo,9 trefl  - zaoferowała bezinteresowną pomoc. Na myśl przychodzi mi opieka nad dzieckiem , kiedy  możesz poświęcić  wolny 

 czas dla siebie lub spędzić go wspólnie z partnerem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As pik, Dama Pik, 7 kier - Coś mi się kojarzy, że to powiązane z kobieta z pracy która potrzebowała od Ciebie pomocy w sprawie hmm organizacji imprezy (mikołajek <haha2> ) możliwe, że chodziło o dzieci albo dziecko. Na czym miałaby polegać ta pomoc nie mam pojęcia może zastąpić ją albo pomóc w organizacji <tort>

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...