Skocz do zawartości
Nadia

Ćwiczenia z klasyków

Polecane posty

Ismena

Kto dzwonił - 9 Kier. Ktoś kogo znasz albo z kim utrzymywała środku kontakt w przeszłości.

Co ta osoba chciała? - As kier chodziło o Twoją rodzinę albo jakieś sprawy związane z Twoim domem rodzinnym, miejscowością? Może ten ktoś to znajomy z dawnych lat?

Marika

Dziękuję za wzięcie udziału :)

Dzwoniła do mnie jakaś kobieta, z ofertą zakupu jakichś specjalnych doniczek na kwiaty, sugerując że to najnowszy hit! Ooo

Poprawnie odpowiedziała Tatiana, wskazując na niekorzystną ofertę <brawo> . Tatiano dodasz nowe pytanie?

Tatianaa

Ooo Dziekuję Ooo Już dawno nie wróżyłam z kart klasycznych, tym bardziej się cieszę :)

Dwa dni temu dostałam wiadomość - nowinę . Kogo dotyczy ta nowina i czego się dowiedziałam ?

Tefigi

Kogo dotyczyła wiadomosc?

Dama pik - myślę ,że chodzi o babcie ewentualnie teściowa.

Czego dotyczyła wiadomosc?

Król pik - dziadek lub teść, tak mi się skojarzyło może jakaś odnowa ślubów małżeńskich. Wypadła mi 9 kier.

Ismena

Kogo dotyczy - 9 pik walet kier. Młodej osoby, nie spokrewnionej z Tobą, może chodzi o kogoś z Twoich znajomych ?

Czego się dowiedziałaś - dama karo as trefl. Może chodzi o sprawy finansowe? Coś się skomplikowało, pogorszenie sytuacji życiowej?

Tatianaa

Tefigi , Ismeno dziekuję za odpowiedzi :)

Wiadomość dotyczyła mojej nastoletniej córki, która spędza wakacje u Taty. Nowiną dla mnie było, że córcia moja się upiększyła - oczywiście za zgodą Taty Ooo Zafarbowała włosy i zrobiła dodatkowe dziurki w uszach na kolczyki <szok>

Chociaż nie padła poprawna odpowiedź, to tak sobie myślę, że wylosowane karty Ismeny są mi bliższe , łatwiej jest mi je rozszyfrować.

Ismeno zadasz kolejną zagadkę ? :)

Ismena

Tatiano dziękuję :)

W sumie i dla mnie teraz te karty stały się łatwiejsze do sformułowania prawidłowej odpowiedzi ;)

Moje pytanie:

Dzisiaj załatwiałam sprawę z pewną osobą:

Z kim?

Czego ta sprawa dotyczy?

Zapraszam :)

Alicja

Z kim - 9 Karo - jakiś urzędnik, osoba zajmująca się finansami

Czego dotyczy sprawa - as kier - twojego domu, miejsca które lubisz, z którym masz miłe wspomnienia

Tatianaa

Z kim? Walet karo - z młodym człowiekiem, dzieckiem

Czego ta sprawa dotyczy? król pik - sprawy urzędowej , może byliście u lekarza?

A tak naprawdę chodzi mi po głowie wyprawka szkolna, załatwianiem spraw związanych z edukacją i zbliżającym się rokiem szkolnym :)

Tefigi

Z kim- 9 karo młoda osoba, urzędnik, recepcjonista

Czego dotyczyła sprawa - 10 pik - jakiejś podróży, może kupowałam bilety albo wykupowalas wycieczkę, może wynajmowałam miejsce w hotelu na nocleg ze względu na podróż służbowa.

Ismena

Alicja, Tatiana, Tefigi dziękuję :)

Weryfikacja:

Z kim - z mężczyzną, około 35 lat, sympatyczny i bardzo pomocny.

Czego dotyczyła sprawa - chodziło o dokonanie zapłaty za wykonaną przez tego pana pracę.

Najbliżej była Alicja <brawo> Prosimy o kolejne pytanie

Alicja

Dziękuję! :) i przepraszam za zablokowanie tematu

Moje pytanie: We wtorek byłam świadkiem pewnej nieprzyjemnej sytuacji, rozgrywającej się na ulicy.

O co chodziło?

Ismena

Dama Trefl - moje skojarzenia związane są ze starszą kobietą, może ktoś ją okradł?

Alicja

Dziękuję :) Ismeno rzeczywiście chodziło o starszą kobietę, ale nikt jej nie okradł.

Jakiś kierowca samochodu wjechał w nią, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych.

Czy ktoś ma ochotę dodać nowe ćwiczenie? :)

Ismena

Nowe pytanie: Wczoraj spotkałam kogoś, kogo nie darzę sympatią. Kim jest ta osoba?

Jeżeli macie karty klasyczne - dołączcie, Zapraszam do udziału :)

Alicja

9 karo, Król Kier - Mężczyzna, znajomy z dawnych lat albo były partner? Odnosi sukcesy, jest ambitny, pracowity.

• Lubię! 1

Tatianaa

Krol trefl, as kier, as trefl  -mężczyzna z którym łączną cie sprawy zawodowe, współpracownik lub szef lub ktoś kto próbuje wtrącać się w twoje życie rodzinne.

• Lubię! 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się