Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Otrzymałas wiadomość o nagłym wyjeździe (10 pik),jeżeli chodzi o samopoczucie to ból kregosłupa:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja w środę,może ktoś jeszcze dołączy do ćwiczenia? ;)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Kier - może ktoś z rodziny do Ciebie zadzwonił i przekazał wesołą wiadomość? albo ktoś, z kim dawno nie rozmawiałaś odnowił z Tobą kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie As Karo. Myślę, że otrzymałaś jakąś ważną wiadomość, która w pewien sposób wpłynie na Twoje życie. Musiałaś podjąć jakąś decyzję. Może ona dotyczyć spraw zawodowych np. jakiś dodatkowy kurs, szkolenie. Tak sobie myślę też, że to może być podwyżka w pracy ;)

 

Czekamy na weryfikację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:

najbliżej prawdy była Margita-pomijając fakt,że posługiwała się Tarotem ;)

Chodziło o sytuację zgubienia pewnej części biżuterii(kolczyka).Fakt,że się zdenerwowałam.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że jest to jakieś skupisko drzew;tworzące coś a'la las lub jest to las(dosłownie).

Karta:10 trefl

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na swoim balkonie możesz pooddychać świeżym powietrzem. Wokół jest cisza, spokój oraz dużo zieleni. Widok możesz mieć więc na ogród, park lub las.. :)

Karta to 9 karo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że jest to jakieś skupisko drzew;tworzące coś a'la las lub jest to las(dosłownie).

Karta:10 trefl

 

Dziękuję za odpowiedź :)

 

Myślę, że na swoim balkonie możesz pooddychać świeżym powietrzem. Wokół jest cisza, spokój oraz dużo zieleni. Widok możesz mieć więc na ogród, park lub las.. :)

Karta to 9 karo.

 

Dziękuję za odpowiedź :)

 

Poczekamy troszkę, może ktoś się zdecyduje, weryfikacja w poniedziałek.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem weryfikacja:

 

Tarocistka_Kinga napisał:
Wydaje mi się,że jest to jakieś skupisko drzew;tworzące coś a'la las lub jest to las(dosłownie).

Karta:10 trefl

 

Kingo są słownie dwa drzewa, dziękuję <kwiatek>

 

Laila napisał:
Myślę, że na swoim balkonie możesz pooddychać świeżym powietrzem. Wokół jest cisza, spokój oraz dużo zieleni. Widok możesz mieć więc na ogród, park lub las.. :)

Karta to 9 karo.

 

Ciszy to ja nie mam <haha2> dziękuję  <kwiatek>

 

juliak napisał:
Witajcie, spróbuję :-) Wylosowana karta to walet trefl. Myślę, że masz widok na szkołę. A ją samą może otaczac zielen-jakis park itp.

 

Bardzo blisko choć nie szkoła dziękuję <kwiatek><kwiatek>

 

Roma napisał:
Wydaje mi się,że masz widok na las-W pik

 

niestety, nie, dziękuję <kwiatek>

 

Ismena napisał:
As Pik - sąd albo szpital. W ogóle, to może być jakiś budynek, do którego często uczęszczają ludzie.

 

Mołabym to podciągnąć pod blok mieszkalny, który jest troszkę dalej, dziękuję <kwiatek>

 

Reasumując- kiedy patrzę stojąc na balkonie widzę ogródek zabaw dla dzieci najbliżej była juliak, bo niby szkoła i ogródek zabaw jakoś są pokrewne i tu i tu są dzieci.

 

Gratulację juliak, Twoja kolej :)

 

Wszystkim serdecznie dziękuję <kwiatek>

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juliak miło, że do nas dołączyłaś. Im więcej osób bierze udział w ćwiczeniu, tym lepiej i ciekawiej :)

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie wylosowałam kartę 10 kier. Pieniądze zbierasz na prezent dla ukochanego, może podróż we dwoje? Albo na wesele ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Szkoda, że tylko jedna osoba się zainteresowała, Laila dziękuje:* Myślę, że już nikt się nie wpisze, więc weryfikuję- masz rację, zbieram na prezent na 18-stke brata. Gratulacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :) na podstawie jednej karty ciężko, ale spróbuję:

 

8 karo. Mogła być to książka na temat ludzi/człowieka sukcesu (np. biografia), bądź poradnik, podręcznik, co zrobić by się udało odnieść sukces (zawodowy). Tematem mogła być też intryga polityczna czy finansowa, ktoś obdarzony intuicją ją rozwiązał, w książce mogły być liczne zwroty akcji, zmiany w życiu bohaterów czy rozprawy sądowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...