Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

król mieczy - myślę, że twój zawód wymaga kontaktu z ludźmi, dużo rozmawiasz może zajmujesz jakieś stanowisko w sądzie (przyszło mi to na myśl, ponieważ król mieczy wyróżnia się autorytetem, władczy, ocenia ludzi lub sytuacje) albo masz własną działalność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyszło Słońce :) czyli też mi się wydaje,że praca z dziećmi lub wewnętrznym dzieckiem ludzi dorosłych :)

 

Ps. Heh jeszcze mi się ta karta Słońce skojarzyła z solarium, szkółką ježdziecką i rehabilitacją ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mnie wyszła Kapłanka - możne wykonujesz zawód wiązany z psychologią, psychoterapią, doradztwem, wychowawcą, tarocistką, medium, astrologią, nauczycielką... coś związanego z czymś kto mało mówi dużo słucha lub posiada wiedzę na jakiś temat (praca związana z nauką i edukacją),wymagająca cierpliwości, braku pośpiechu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na rozwiązanie. Musze przyznać że wszyscy macie świetną rękę do kart i każdy miał rację.

Otóż mój zawód to nauczycielka:)

Syreno- napisałaś że mam kontakt z ludźmi i dokonuję oceny- właśnie tak:)

Agiatis- wskazałaś na pracę z dziećmi- zgadza się, uczę w młodszych klasach.

Esso- praca z dziećmi- jak najbardziej:)Twoje skojarzenie z rehabilitacją jest bardzo trafne gdyż uczę w szkole integracyjnej gdzie mamy do czynienia z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

Włóczykiju- nazwałeś dosłownie mój zawód, jestem wychowawcą i muszę przekazywać swoja wiedzę- brawo:)

 

Gratuluję wszystkim:)Dziękuję za udział. Mam dylemat, kto odpowiedział najlepiej. Wydaje mi się że następną zagadkę powinien zadać Włóczykij w nagrodę za dosłowność:)

 

Włóczykiju czekam na Twoje pytanko:)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulcje:):):):

Dla Ciebie również <brawo>

skojarzenie z rehabilitacją jest bardzo trafne gdyż uczę w szkole integracyjnej gdzie mamy do czynienia z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

Piękny zawód, tak właśnie czułam,że pokrewna dusza:)

Znowu ja? ;) też nie wiem co mam za pytanie zadać, ale nie będę grymasić jak włóczykij :P

Moje pytanie: 2 dni temu zamówiłam sobie książkę, dziś do mnie dotarła i do niej coś jeszcze było dołączone. Pytanie, co jest tematem książki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylosowałam 10 buław

tematem książki są jakieś ciężkie, trudne problemy, zmagania ludzkie. Książka przyda Ci się w pracy, to chyba taka lektura obowiązkowa.

Jest to powieść albo naukowa albo psychologiczna, autobiograficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęłam koło fortuny, możliwe iż książka o tematyce ludzkiego losu, wyborów. koło fortuny oznacza także iż czasem nie mamy wpływu na to co się za chwile będzie działo - zatem idąc tropem pierwszej myśli książka a tematyce wyborów, losu, na który możemy mieć wpływ... jak i również ewolucje nasz samych lub umysłu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...