Skocz do zawartości

Zapytanie o podroz

Polecane posty

Monia250

Witam wszystkich, 

Na wstępie pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz . Życzę tez wszystkim miłego nadchodzącego   weekendu. 
chcialabym poprosic o sprawdzenie czy w tym roku uda mi sie (wraz z rodzina ) bez problemów przylecieć do Polski a potem bez problemów wrócić do AU. 
moja siostra urodziła pierwsze dziecko i bardzo bym chciała zobaczyć maluszka i cała rodzine. 
Monika 1/10/1980

jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas. Życzę wszystkim dużo zdrowia 💐🌺

• 1 month later...
Monia250

Witam - tak pytanko nadal aktualne  - z góry dziękuje za odpowiedz i życzę miłego nadchodzacego tygodnia 💐

Syrena

Wiesz co, jeśli chodzi o przyjazd do Polski to powinno się odbyć bez większych problemów i dość płynnie powinno to się odbyć, jednak powrót i wyjazd z Polski może okazać się wielkim wyzwaniem i niestety widzę tu szereg przeciwności i problemów. Jeśli nie możecie pozostać w Polsce, to sugeruje na razie wstrzymać się z przyjazdem 

Monia250

Bardzo dziękuje za poświęcenie czasu i odpowiedz 💐. Tak przeczuwałam :( 

jesli mogę dopytać - (tylko nie wiem jak sformułować pytanie ) bo w pierwszej części było pytanie dotyczace tego roku ( a tu pytamy tylko o okres do grudnia 2021 ) - o moze tak :napisalas:

22 godziny temu, Syrena napisał:

Jeśli nie możecie pozostać w Polsce, to sugeruje na razie wstrzymać się z przyjazdem 

Czy moglabys dopytać kiedy był by najbezpieczniejszy okres na przylot do Polski by powrót do Australii odbył sie bez problemów ?

bardzo bardzo dziękuje za poświęcony czas💐💐💐milego tygodnia życzę 

Syrena
4 godziny temu, Monia250 napisał:

Bardzo dziękuje za poświęcenie czasu i odpowiedz 💐. Tak przeczuwałam :( 

jesli mogę dopytać - (tylko nie wiem jak sformułować pytanie ) bo w pierwszej części było pytanie dotyczace tego roku ( a tu pytamy tylko o okres do grudnia 2021 ) - o moze tak :napisalas:

Czy moglabys dopytać kiedy był by najbezpieczniejszy okres na przylot do Polski by powrót do Australii odbył sie bez problemów ?

bardzo bardzo dziękuje za poświęcony czas💐💐💐milego tygodnia życzę 

nie jestem zwolenniczką sprawdzania dat i czasu. Za jakiś czas możesz znowu spytać (załóżmy 2-3 miesiące) - wtedy od nowa postawię karty :)

• Lubię! 1
Monia250

Dziękuje bardzo -wrócę za jakiś czas- z informacji które ostatnio podał rząd Australii - podróże międzynarodowe raczej nie beda mozliwe przed październikiem . :( 

Jeszcze raz bardzo dzuekuje za poświęcony czas i odpowiedz na moje pytanie 💐💐😊

miłego tygodnia i wszystkiego dobrego 

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...