Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ismena

Regulamin Interpretacji Kart

Polecane posty

Ismena

Zanim napiszesz prośbę o interpretację rozkładów z Kart: Tarota, Klasycznych, Lenormand, zapoznaj się z zasadami, które obowiązują w tym dziale.

1. Prośbę o interpretację może zamieścić każdy użytkownik forum (jednak wypadałoby, aby nowi użytkownicy najpierw przywitali się z innymi, napisali coś od siebie, zapoznali się z tematyką forum oraz obowiązującymi tutaj zasadami, a dopiero później zamieszczali prośby o pomoc). Pamiętaj, o tym, aby pisać poprawną polszczyzną, a także jasno formułować swoje wypowiedzi, tak, aby osoby, które chcą pomóc, nie musiały domyślać się, o co chodzi, co miałaś/eś na myśli.

2. Nie zadawaj pytań, które naruszają prywatność osób trzecich lub pytań ze sformułowaniem dla osób trzecich, czyli znajomych, nieznajomych, a nawet członków rodziny. Wyjątki stanowią jedynie pytania o osoby NAJBLIŻSZE, w przypadku gdy osoba pytająca ma podstawy, by martwić się o dobro tych osób.

3. Osoba, który prosi o interpretację swojego rozkładu kart jest zobowiązana do:

a) Podania rozkładu, który został zastosowany oraz podania pytania i krótkiego opisu sytuacji (tak, aby było wiadomo jak interpretować karty).

b) Podania kart, które wyszły w rozkładzie, najlepiej podać je w takiej samej pozycji, nic nie zmieniać oraz jeżeli karty były odwrócone, to również proszę zamieścić tę informację.

c) Napisania własnej interpretacji (z całego rozkładu). Interpretacja powinna być napisana do każdego punktu w kilku - kilkunastu zdaniach - napisz tyle, ile potrafisz wyczytać. Własna interpretacja jest obowiązkowa! Bez Twojej interpretacji rozkład może nie zostać zinterpretowany przez inne osoby.

d) PODZIĘKOWANIA za okazaną pomoc w interpretacji kart, a także jeżeli jest to możliwe odniesienia się do zamieszczonej przez inne osoby interpretacji i dodania weryfikacji.

4. Interpretacje i pytania, które nie są zgodne z zamieszczonymi tutaj zasadami, mogą pozostać bez odpowiedzi. Natomiast po dłuższym czasie trafią do archiwum forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...