Skocz do zawartości

Polecane posty

Anilu

Witajcie.

Proszę o podpowiedź kart, czy to jest czas dla mnie na powrót do pracy? 

Plusy i minusy tej sytuacji są u mnie na równi, jeśli nie wrócę teraz to dopiero na jesieni. Biorę pod uwagę różne opcje pracy, ale narazie nie szukam nic konkretnego, jest też pomysł własnej działalności, żebym mogła być bardziej elastyczna ze względu  na dziecko, ale koszta prywatnego przedszkola w tym momencie nas przerażają (państwowe przedszkole wchodzi w grę dopiero od września), ostateczny miesięczny bilans ewentualnych finansów nie wygląda narazie dobrze. Sytuacja finansowa teraz jest dramatyczna. Może lepiej, żeby zostało tak jak jest, tzn mąż będzie dorabiał ile się uda, a ja do jesieni zostanę z dzieckiem w domu, żeby  nie kombinować i on bez stesu mógł pracować ile się da? A może jest dla mnie jakaś szansa i wszystko ułoży się lepiej niż myślę? Proszę o radę kart.

Paulina 4/09/90 @Anilu https://kartylosu.pl/topic/3643-lista-użytkowników-którzy-jeszcze-nie-zweryfikowali-otrzymanych-wróżb/page/2/?tab=comments#comment-111095

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...