Skocz do zawartości

Anielskie liczby

Polecane posty

Syrena

Liczba 17

Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym oraz optymistycznym. Mówią, że Twój optymizm jest gwarantowany, gdyż Twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze

Liczba 32

Wniebowstąpiony mistrz Jezus przypomina, abyś właśnie teraz zastosował jego afirmację mocy wiary ("Wierząc, wszystko jest możliwe") w swoim życiu

Liczba 638

Wniebowstąpieni mistrzowie wysłuchali Twoich modlitw związanych z pracą zawodową oraz finansami i odpowiedzieli na nie

Liczba 863

Wniebowstąpieni mistrzowie wysłuchali twoich modlitw o materialne i finansowe wsparcie i odpowiedzieli na nie. powierz im wszelkie troski lub zmartwienia, i podążaj za ich boskim przewodnictwem...., które przychodzi do Ciebie pod postacią myśli, uczuć lub idei, byś podjął pozytywne działania

Liczba 368

Trwaj nadal w modlitwie, medytacji oraz podążaniu za przewodnictwem Niebios, gdyż takie działania pomagają Ci usprawnić twoje finanse, jak też inne sfery życiowe.

Liczba 836

Wszelkie zmartwienia związane z pieniędzmi powierz wniebowstąpionym mistrzom, którzy czuwają nad tobą, chronią Cię i wspierają

• 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Syrena

41

• Ismena

14

• ena96

4

• Zuzanna30

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Co krok napotykasz pojedyncze cyfry, bądź sekwencje numeryczne. Twój wzrok przyciągnęły liczby na tablicy rejestracyjnej samochodu stojącego przed Tobą w ulicznym korku lub zwróciłeś uwagę na numer

LICZBA 3 Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają Ci - zwykle oznacza to wniebowstąpionego mistrza, z którym czujesz się blisko związany - na przykład Jezusa, Quan Yin, świętego lub inną duchową/relig

Liczba 26 Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

Syrena

Liczba 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Liczba 7 jest znakiem, który mówi, że magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Liczba 3

Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają Ci - zwykle oznacza to wniebowstąpionego mistrza, z którym czujesz się związany - na przykład Jezusa, Quan Yin lub inną duchową/religijną postać

Liczba 6

Nie martw się, an nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.

Liczba 9

Zacznij działać Pracowniku Światła, i to zaraz! Liczba 9 oznacza, że spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, gdyż nadszedł czas, aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie są użyteczne

Liczba 13

Wniebowstąpieni mistrzowie (tacy jak Jezus, Quan Yin, itd) sa z Tobą pomagając Ci zachować pozytywne nastawienie. Liczba 13 oznacza, że wniebowstąpione mistrzynie oraz boginie wspierają Cię w utrzymaniu optymizmu.

Często mi się zdarza spojrzeć na godzinę w telefonie i występują cyfry typu: godz 19:19 ; 21:21 lub 22:22. Nigdy nie zastanawiałam się co to może oznaczać, może tu znajdę odpowiedz. (czasem są to godziny wcześniejsze)☺

Syrena

Liczba 11

Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają,więc chcesz zapewnić sobie szybkie rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

Liczba 13

Wniebowstąpieni mistrzowie (tacy jak Jezus, Quan Yin, itd) sa z Tobą pomagając Ci zachować pozytywne nastawienie. Liczba 13 oznacza, że wniebowstąpione mistrzynie oraz boginie wspierają Cię w utrzymaniu optymizmu.

Liczba 19

To przesłanie skierowane do Cie, abyś uwierzył w siebie i w swój cel życiowy. Aniołowie chcą, byś wiedział, że jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny i podejmij kroki bez ociągania się

Liczba 21

Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Za kulisami, właśnie w tym momencie aniołowie pracują w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania wypowiadając pozytywne afirmacje i wierząc, że twoje marzenie już się ukazuje.

Liczba 22

Aniołowie widza pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą, abyś pozostaw cierpliwy i optymistyczny, podczas gdy w Niebie trwa praca nad ostatecznymi szczegółami. To pilne nawoływanie ze strony aniołów, aby "wierzyć"!

• 4 weeks later...

Witaj . Poprosze i ja .Ostatnio wlasnie o tym czesto mysle . Ciesze sie, ze jest taki temat. Mimo iz czytam wszystko to dopiero teraz zauwazylam Anielskie liczby :)

U mnie sa to liczby 13 i 133. Pojawily sie one wszystkie w maju tego roku.

13 - a)dzien w ktorym kupilismy dom; b)moj numer szafki w nowej pracy

133- a)ostatnie litery kodu pocztowego w nowym domu ; b)pierwsze litery mojego osobistego numeru w pracy ; c)numer, ktory dostalam czekajac na rozmowe w urzedzie imigracyjnym.

Dziekuje :)<kwiatek><kwiatek><kwiatek>

Liczba 13

Liczby 133 nie znalazłam, także poczekajmy na Syrenę :)

znaczenia dodała Ismena.

• 1 month later...

Syrenko można ? <kwiatek>

U mnie to liczby 07:07; 09:09, 111.

Dziękuję ! ;*;*;*

Liczna 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Liczba 7 jest znakiem, który mówi, że magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

Liczba 9

Zacznij działać Pracowniku Światła, i to zaraz! Liczba 9 oznacza, że spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, gdyż nadszedł czas, aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie są użyteczne.

Liczba 111

Twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Aniołom wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.

Bardzo mnie ciekawi co oznaczają liczby

34 i 1234...?

Zbyt często je widze by pominąć temat...

Liczba 34

Aniołowie i wniebowstąpieni mistrzowie którzy są teraz z tobą, wysłuchali twoich modlitw i odpowiedzieli na nie.

Niestety, ale liczby 1234 autorka nie ujęła i nie nadała jej znaczenia. Dr. Doreen Virtue dokonała interpretacji od 0 do 999.

Witaj . Poprosze i ja .Ostatnio wlasnie o tym czesto mysle . Ciesze sie, ze jest taki temat. Mimo iz czytam wszystko to dopiero teraz zauwazylam Anielskie liczby :)

U mnie sa to liczby 13 i 133. Pojawily sie one wszystkie w maju tego roku.

13 - a)dzien w ktorym kupilismy dom; b)moj numer szafki w nowej pracy

133- a)ostatnie litery kodu pocztowego w nowym domu ; b)pierwsze litery mojego osobistego numeru w pracy ; c)numer, ktory dostalam czekajac na rozmowe w urzedzie imigracyjnym.

Dziekuje :)<kwiatek><kwiatek><kwiatek>

Liczba 13

Liczby 133 nie znalazłam, także poczekajmy na Syrenę :)

znaczenia dodała Ismena.

Liczba 133

Nie obawiaj się niczego, ani się nie martw, gdyż wniebowstąpieni mistrzowie otaczają Cię i w pełni wspierają.

Bardzo Was przepraszam za zaniedbanie tego tematu. Niestety w ostatnim czasie nie mam możliwości zbyt często być aktywną na forum, ale mam nadzieję, że będę miała możliwość naprawienia tej sytuacji.

Ismeno, bardzo Ci dziękuję za pomoc w uzupełnieniu tego wątku.

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Liczba 21

Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Za kulisami, właśnie w tym momencie aniołowie pracują w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania wypowiadając pozytywne afirmację i wierząc, że Twoje marzenie już się ukazuje

Liczba 37

Jesteś na dobrej drodze, a wniebowstąpieni mistrzowie zachęcają Cię i wspierają w Twojej wędrówce.

• 1 month later...
Witam, bardzo często jak spojrzę na zegarek jest 21.37.

Wiem, że o tej godzinie zmarł Papież Jan Paweł II.

Mam tak samo. Nie ma tygodnia, żebym na zegarku nie widziała 21.37. I zawsze wtedy myślę, że to godzina śmierci Jana Pawłą II. Już nie raz zastanawiałam się, czy to ma jakiś głębszy sen. I niestety nic nie wymyśliłam:)

Wydaje mi się, że ta godzina ma szczególną moc. Zauważcie, że ludzie na całym świecie od razu wiążą ją z godziną śmierci Jana Pawła II. Są osoby i jest ich naprawdę wiele, można pisać o miliardach, które o tej godzinie odprawiają modlitwy, proszą o pomoc Jana Pawła II lub dziękuję mu za coś albo modlą się o spokój jego duszy. Więc chcąc nie chcąc skutki tego są odczuwane.

• Lubię! 1
  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...