Skocz do zawartości

Anielskie liczby

Syrena
 Share

Polecane posty

Liczba 2

Wszystko jest w porządku i tak nadal będzie. Miej zaufanie, szczególnie dlatego, iż Twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie mogą podtrzymywać Twoją wiarę, jeśli poprosisz ich o pomoc.

Liczba 23

Obcujesz blisko z jednym lub kilkoma wniebowstąpionymi mistrzami - takimi jak święci czy boginie.. To przesłanie od Twoich wniebowstąpionych mistrzów - przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na Twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Zachęcają, abyś pozostał pozytywny w celu zapewnienia sobie przyciągnięcia najlepszych z możliwych rezultatów.

• 2 months later...

Witaj :) Ja ostatnio widzę godziny na zegarze gdy nieraz przebudze się w nocy 01:10, 01:23,

Chciałabym jeszcze zapytać o liczbę 24

Godziny 10:00, 11:20

Pozdrawiam Ewelina :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Witaj :) Ja ostatnio widzę godziny na zegarze gdy nieraz przebudze się w nocy 01:10, 01:23,

Chciałabym jeszcze zapytać o liczbę 24

Godziny 10:00, 11:20

Pozdrawiam Ewelina :)

Liczba 1

Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

Liczba 10

Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych oraz twój piękny cel życiowy.

Liczba 11

Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

Liczba 20

Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abyś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

Liczba 23

To przesłanie od twoich wniebowstąpionych mistrzów (jak Jezus, Mojżesz, święci) – przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Pozostań pozytywny, abyś zapewnił sobie przyciągnięcie najlepszych z możliwych rezultatów.

Liczba 24

Dalsi aniołowie otaczają cie teraz. Pomagają ci utrzymać optymizm i nieważne jest to, co dzieje się wokół ciebie. Aniołowie znają magiczną moc wiary. Uwalniają wszystkie nagatywne myśli i emocje w celu ukazania czystej drogi dla manifestacji twoich pragnień.

• Dziękuję! 1

Witaj Ismeno :) chciałabym jeszcze prosić o liczbę 35, gdyż właśnie przenioslam się zagranice i zamieszkalam w domu pod numerem 35 właśnie, myślę że to coś znaczy :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Witaj Ismeno :) chciałabym jeszcze prosić o liczbę 35, gdyż właśnie przenioslam się zagranice i zamieszkalam w domu pod numerem 35 właśnie, myślę że to coś znaczy :)

Liczba 35

Z pomocą i ochrona wniebowstąpionych mistrzów, zbliża się do ciebie pozytywna zmiana.

A tak na marginesie, zobacz jeszcze w numerologii o np tutaj viewtopic.php?f=98&t=992

• Dziękuję! 1

Uprzejmie proszę o interpretację trzech liczb - 26, 52 i 78 :)

Z góry dziękuję ;)

Liczba 26

Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

Liczba 52

Tej liczby niestety nie mam, dlatego proszę poczekaj, aż Syrena zajrzy na forum

Liczba 78

Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.

• Dziękuję! 1

Uprzejmie proszę o interpretację trzech liczb - 26, 52 i 78 :)

Z góry dziękuję ;)

Liczba 26

Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

Liczba 52

Tej liczby niestety nie mam, dlatego proszę poczekaj, aż Syrena zajrzy na forum

Liczba 78

Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.

Liczba 52

Miej wiarę, że zmiany doświadczane lub rozważane przez Ciebie są w najlepszej intencji

witam,

u mnie często rzucają sie kombinacje liczb z dwójką,:

20:02

22: 22

22:02

21:21

:)

Liczba 0

Bóg przemawia do Ciebie. Kiedy widzisz zero, jest to znak niekończącego się koła Omega bez początku, ani konca. Bóg próbuje zwrócić Twoją uwagę za pomocą słowa otuchy lub boskiego przewodnicwa.

Liczba 2

Wszystko jest w porządku i tak nadal będzie. Miej zaufanie, szczególnie dlatego, iż Twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie mogą podtrzymywać Twoją wiarę, jeśli poprosisz ich po pomoc.

Liczba 21

Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Za kulisami, właśnie w tym momencie aniołowie pracują w Twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania wypowiadając pozytywne afirmacje i wierząc, że Twoje marzenie już się ukazuje.

Liczba 22

Aniołowie widzą pozytywne wyniki Twoich modlitw. Chcą, abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny, podczas, gdy w niebie trwa praca nad ostatecznymi szczegółami. To pilne nawoływanie ze strony aniołów, aby "wierzyć"!

• 1 month later...

Witaj,

ja ostatni bardzo często patrzę na zegarek jak są liczmy np. 13. 13, 14.14,15.15,19.19,21.21 od jakiegoś czasu prawie codziennie trafiam na te godziny. Co to może oznaczać?

Pozdrawiam

Witaj,

ja ostatni bardzo często patrzę na zegarek jak są liczmy np. 13. 13, 14.14,15.15,19.19,21.21 od jakiegoś czasu prawie codziennie trafiam na te godziny. Co to może oznaczać?

Pozdrawiam

Liczba 13

Wniebowstąpieni mistrzowie (tacy jak Jezus, Quan Yin, itd) sa z Tobą pomagając Ci zachować pozytywne nastawienie. Liczba 13 oznacza, że wniebowstąpione mistrzynie oraz boginie wspierają Cię w utrzymaniu optymizmu.

Liczba 14

Zawierz aniołom, aby pomogły Ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.

Liczba 15

Podczas, gdy doświadczasz zmian w swoim życiu, bądź pozytywny. Twoje optymistyczne myśli pomagają Ci ukazać najlepsze rezultaty w związku z owymi zmianami.

Liczba 19

To przesłanie skierowane do Cie, abyś uwierzył w siebie i w swój cel życiowy. Aniołowie chcą, byś wiedział, że jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny i podejmij kroki bez ociągania się

Liczba 21

Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Za kulisami, właśnie w tym momencie aniołowie pracują w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania wypowiadając pozytywne afirmacje i wierząc, że twoje marzenie już się ukazuje.

• 4 weeks later...

Witaj,

a czy mogę dopytać jeszcze o jedną liczbę. Bo bardzo często też widzę i mam na myśli 7, 77, 777. Mówią, że 7 to jest szczęśliwa liczba. Czy rzeczywiście tak jest w moim przypadku?

Pozdrawiam

Witaj,

a czy mogę dopytać jeszcze o jedną liczbę. Bo bardzo często też widzę i mam na myśli 7, 77, 777. Mówią, że 7 to jest szczęśliwa liczba. Czy rzeczywiście tak jest w moim przypadku?

Pozdrawiam

Liczba 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy Twoje oczekiwania! Liczba 7 jest znakiem, który mówi, że magia Boska wspiera Cię i otwiera podwoje szansy

Liczba 77

Trzymaj tak dalej! Wszystko, co teraz robisz doświadcza dotyku Midasa!

Liczba 777

Niewątpliwie znajdujesz się na właściwej ścieżce w każdej sferze swego życia. Bądź zrównoważony i duchowo świadomy tak, byś mógł nadal kroczyć naprzód po tej oświeconej drodze.

Pozdrawiam

liczba 333 lub 33 bardzo często je napotykam

Liczba 33

Pozostajesz w potężnym i czystym związku z jednym lub kilkoma wniebowstąpionymi mistrzami, którzy odpowiedzieli na Twoje wołania i prośby. Rozmawiaj z nimi, gdyż pomagają Ci w Twojej obecnej sytuacji.

Liczba 333

Łaskawi wniebowstąpieni mistrzowie otaczają Cię, chronią, kochają oraz w pełni Tobą kierują

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...