Skocz do zawartości

Sen o pszczołach


Sylwianka

Polecane posty

Bardzo proszę o interpretację :)

Śniły mi się pszczoły, a raczej rój. Uciekałam przed nimi do domu. Ten dom był nowy, biały. Nie widziałam umeblowania, ale miałam świadomość że jest nowoczesny, taki który chroni mnie przed pszczołami. Nie byłam w tym domu sama tylko z siostrami, widziałyśmy jak ten rój obsiadł ten dom, jakby chciały dostać do środka, jakby były agresywne. Wymyśliłyśmy z siostrami, że jak wejdziemy na górę na 3 piętro to nas nie zaatakują, bo tak wysoko nie latają. I skończył się sen na tym że patrzyłyśmy z góry na ten rój pszczół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skoro we śnie pojawiły się siostry, to sen może oznaczać kilka opcji 0 w zależności jakie masz z nimi relacje. Jeżeli żyjecie w zgodzie, to może być, to informacja, iż czeka Was niedługo jakiś wspólny problem do rozwiązania? Będziecie współpracować razem. Natomiast jeżeli Wasze relacje są złe, to być może powinniście się pogodzić, wyjaśnić zaległe sprawy, naprawić Wasze stosunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra spróbujemy... nie mam w interpretacji snów co prawda dużego doświadczenia, ale uczę się powoli... ;)

 

Przytłacza cię rzeczywistość, wiele małych problemów z których nawet możesz nie zdawać sobie sprawy, powiększa się i szczelniej oplata, zmuszając Cię do wycofania się. Powinnaś przemyśleć to co się dzieje w Twoim życiu i spojrzeć na nie z innej perspektywy, odciąć się od otaczających problemów, poprosić o pomoc rodzinę, zależy Ci na ich wsparciu i go potrzebujesz. Może czas zbliżyć się do rodziny. Może szukasz podświadomie powodów do tego by odnowić z nimi kontakty i bliskość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...