Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

Dobra Kobietki.

 

Weryfikacja. Moje wcielenie, z którym utrzymuję kontakt pochodzi z Atlantydy i jest kobietą(Wszystkie trafiłyście ;)). Ma znak Słońca ma na czole, pomiędzy brwiami dokładniej (BRAWO MARGITA!)

 

"może byłaś odpowiedzialna za innych ludzi, opiekowałaś się nimi, dbałaś o ich bezpieczeństwo " - Tak Syreno ;)

"może odważna kobieta, potrafiłaś nawet lwa wytresować, że jadł Ci z ręki " - Tak Margito :)

 

Moje wcielenie dokładniej było Białym Magiem, Jasnowidzem. I pomagała i walczyła. :)

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to ja dodaje kolejną zagadkę ;)

 

Wymyśliłam już wcielenie, tak więc proszę podać:

miejsce, płeć, zawód, czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce - 3 mieczy -Ameryka - zachodnie rejony,

płeć -9 kielichów - kobieta ,

zawód - 10 monet - zawód związany z historią, eksponatami z nią związaną, archeologia, odkrywanie tajemnic historycznych i sztuka oparta na historii,

czas - 8 mieczy - średniowiecze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce - król pucharów - Anglia

płeć - paź buław - mężczyzna

zawód - as mieczy - rycerz, wojownik

czas - 3 denary - Średniowiecze

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce - 2 kielichów - Ameryka

płeć - 7 mieczy - kobieta

zawód - Z racji swojego zajęcia raczej musiałaś się ukrywać przed innymi, może byłaś tzw "czarownicą", zajmowałaś się naukami tajemnymi czy czarami

czas - 4 mieczy - średniowiecze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za udział :)

 

Wszystkie dobrze trafiłyście z czasem, jednak to free.hugs idealnie odgadła! brawo :)

Moje wymyślone wcielenie było zainspirowane filmem "Templariusze. Miłość i krew". Jest to historia szkockiego szlachcica, który w skutek intrygi został oskarżony o grzech nieczystości i musiał odbyć pokutę do Ziemi Świętej.

 

free.hugs jeżeli chcesz, zadaj nam swoją zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zadam zagadkę! Wcielenie już wymyśliłam i zapraszam do zabawy!

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce - 5 buław - stawiam na Grecję albo Rzym

płeć - król monet - mężczyzna

zawód - gwiazda - malarz, artysta, konserwator sztuki

czas - głupiec - nie wiem, stawiam na czasy współczesne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena dziękuję za udział :*

 

Weryfikuję swoją zagadkę:

miejsce - Chiny

płeć - mężczyzna

zawód- rolnik

czas - X wiek

 

Moje wymyślone wcielenie to ubogi zbieracz ryżu w Chinach podczas rewolucji chińskiej w X wieku :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za weryfikację :)

Jeju, a miałam pisać Azja, ale jakoś to mi nie pasowało, ja widziałam Cię w zupełnie innym wcieleniu :D

 

ok, skoro nie ma chętnych, to ja zadam kolejną zagadkę, wcielenie już wymyśliłam, zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce - paź buław - gdzieś gdzie jest zielono i krainę otacza woda - Australia

płeć - rycerz buław - mężczyzna

zawód - 8 pucharów - ktoś kto ma do czynienia ze złotem, bogactwem - stawiam na jubilera, złotnika ewentualnie królewskiego skarbnika, kojarzy mi się też z wysoko postawionym biskupem

czas - as buław - I wiek n.e.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wziął - szkoda.

Weryfikuję: Moje wymyślone wcielenie, to: Tancerka flamenco, Hiszpania, wiek XIX

 

Jeżeli chodzi o miejsce, to po części się zgadza, Hiszpanię tez w pewnym stopniu otacza woda ;)

free.hugs jeżeli chcesz, dodaj kolejną zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ok to powiedzcie o mnie , pytanie jest takie - kim bylam w moim ostatnim poprzednim wcieleniu (ktos mi wrozyl ze tak bylo) ? - plec, wiek, wyglad, w jaki sposob umarlam, powodzenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tym razem wzorowałam się wskazówkami zawartymi w książce B.Mi tak mi wyszło:

miejsce - 8 Mieczy - Ameryka

płeć - 10 Monet - mężczyzna

zawód - Król Buław - wódz plemienia lub szaman albo syn wodza, ktoś kto cieszył się autorytetem

czas - 2 Buław - czasy prehistoryczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wzorowałam się wskazówkami zawartymi w książce B.Mi tak mi wyszło:

miejsce - 8 Mieczy - Ameryka

płeć - 10 Monet - mężczyzna

zawód - Król Buław - wódz plemienia lub szaman albo syn wodza, ktoś kto cieszył się autorytetem

czas - 2 Buław - czasy prehistoryczne

czy jeszcze ktoś chętny czy już mam podać prawidłową odpowiedź o jakiej myślałam? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To może ja

miejsce - świat - nie miałaś stałego miejsca, często się przeprowadzałaś, dużo podróżowałaś.

płeć - 5 denarów - kobieta

zawód - 5 buław - głoszenie jakichś poglądów, rywalizowanie na tle politycznym? szukanie swojej drogi, udowadnianie swoich racji. Chęć przebicia w jakiejś dziedzinie, wyjścia na pierwszy plan.

czas - rycerz kielichów - początek nowej epoki, nowych czasów, może okres po wojnie, gdy wszystko pomału wracało do życia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To jeszcze ja spróbuje :)

 

Miejsce - Diabeł

Zakon, kościół, jakieś mistyczne miejsce w którym było dużo modliwty/zaklęć.

płeć - 8 kielichów

kobieta

zawód - Świat

Osoba wszechstronna, wykształcona. Ludzie przychodzili do Ciebie po rade, pomoc. Posiadalas dużą wiedze.

czas - Gwiazda (ale w p.o)

mam wrażenie, że to były jakieś cięzkie czasy, upadek jakiegos systemu, zla sytuacja - myślę,że XVII/XVIII w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Wam za odpowiedzi i bardzo przepraszam za późną weryfikację ale zupełnie zaponniałam o tym :)

 

Weryfikacja tego wcielenia o ktorym myslałam:

Miejsce - Anglia

płeć - Mężczyzna (śmierć w młodym wieku)

zawód - bez zawodu, podejmował różne prace ale na krotko gdyż okazywało się, że nie spełnia oczekiwań

czas - lata 50 XX wieku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...