Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

Gość Ophelia2040

Nie potrafię wybrać, czy wygrała Alicja czy Ismena, ponieważ obie odpowiedzi były ciekawe i trafiały w główne punkty :D . Więc następna zagadka należy do tej, która zamieści ją szybciej.

 

Byłam mężczyzną, wędrującym lekarzem w Chinach w XX wieku za czasów rządów Mao. Przemieszczałam się na piechotę po kraju i pomagałam ludziom. Ponieważ nie było tam opieki medycznej, jedyną pomocą dla mieszkańców odległych, biednych wiosek byli tacy właśnie wędrujący medycy, którzy często sami niewiele posiadali i zwykle nie mieli dostępu do zachodnich leków. Musieli posiłkować się tradycyjnymi, chińskimi medykamentami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Briee :) Swoją drogą, ciekawe wcielenie sobie wymyśliłaś :) Brawo Alicjo! <brawo> Myślę, że jednak Alicja dużo lepiej wypadła w tym ćwiczeniu, więc to jej zostawiam dodanie nowej zagadki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Bardzo się cieszę, że udało mi się coś trafić, bo szczerze przyznając miałam problem, szczególnie z zawodem. Najpierw, chodziła mi po głowie myśl, że wybrałaś sobie wcielenie, w którym byłaś modelką i to wiązało się z podróżowaniem, ale porzuciłam tę myśl, gdy spojrzałam na karty określające czas i miejsce ;)

Ismeno dziękuję ;)

 

 

Wymyśliłam sobie wcielenie, zapraszam do ćwiczeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć: 4 Mieczy - mężczyzna

Zawód: 8 Denarów - ciężko pracowałaś, nawet ponad swoje siły. Tej pracy poświęciłaś cale swoje życie, może praca na roli? ewentualnie ogrodnictwo?

Miejsce: 3 Denarów - ogólnie miejsce dobre, kraj się rozwija, pojawiają się nowe możliwości, może Twoja praca jest bardziej doceniana. Są osoby, które Cię chwalą i chętnie kupują Twoje produkty?

Czas: Kapłan - XX wiek albo XXI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Płeć: As Denarów - mężczyzna

Zawód: Królowa Buław - wyróżniałaś się spośród innych ludzi, może miałaś coś, dzięki czemu ludzie Cię lubili, potrafiłaś ich przekonać do swoich racji. Może byłaś kimś, kto chciał objąć władzę, zaprowadzić nowe porządki? Byłaś pełna energii do działania, miałaś wiele nowych pomysłów.

Miejsce: 3 Mieczy - nie sprzyjające rozwojowi, nie ma odpowiednich warunków do życia, jest ogólny smutek, być może całe społeczeństwo nie cieszy się z obecnej sytuacji w kraju. Nie można nikomu ufać.

Czas: 10 Mieczy - kojarzy mi się z nastaniem nowych rządów, być może spowodowanych rewolucją, buntem lub nawet wojną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Mariko również dziękuję :)

Weryfikacja: Byłam Ludwikiem XVI :D. Z tego co opisała Marika bardzo dużo się zgadza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Płeć: Wisielec - mężczyzna

Zawód: As Buław - wykorzystywałaś swoje talenty, wiedziałaś czego chcesz od życia i konsekwentnie do tego dążyłaś. Duża ambicja.

Miejsce: 5 Denarów - ogólnie miejsce, w którym żyjesz nie sprzyja Twojemu rozwojowi. Ciężkie czasy, bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Płeć - Rydwan

Zawód - Rycerz Mieczy

 

Mężczyzna. Wykonywany zawód, hm jakiś mało poważny, może bardziej dla zabicia wolnego czasu? może polityk :D dużo mówi, ładnie dobiera słowa, potrafi przekonać do swoich poglądów inne osoby, ale w rezultacie nie realizuje obietnic.

 

Miejsce: 8 Buław - gwałtowne przemiany, XX wiek, może nawet o Polskę chodzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - 7 Denarów - byłaś kobietą

Zawód - 6 Denarów - prowadziłaś fundację? lub udzielałaś się charytatywnie. Być może wykonywałaś taki zawód, który pozwalał Ci żyć na wysokim poziomie. Poza tym chętnie pomagałaś innym, dzieliłaś się tym co masz.

Miejsce - 2 Buław - miejsce dobre dla rozwoju, brak przeszkód/konkurencji, szerokie pole do popisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Płeć - Rycerz Kielichów - byłas mężczyzną w srednim wieku

Zawód - Papież - osoba doświadczona,pracujaca wsrod ludzi,duzo osob liczy sie z jego zdaniem,podejmuje wazne decyzje - moze wlasciciel jakiejs firmy, osoba publiczna?

Miejsce - 4 Kielichów - moze USA

Czas - 4 denarów - lata 40ste XX wieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Płeć 5 kielichów Kobieta

Zawód Rycerz Buław myślę, że o coś walczyłaś, byłaś w to zaangażowana, poświęcałaś się w swoim celom, może kobieta w przebraniu <haha2><haha2>

Miejsce Król Buław Polska czasy Króla Kazimierza Wielkiego <haha2><haha2>

Czas Giermek Monet średniowiecze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Płeć - 9 Pucharów - mężczyzna

zawód - Pustelnik - mam skojarzenie, że może chodzić np. o poetę, który tworzył w domowym zaciszu

Miejsce -7 Mieczy - miejsce pełne zawiści, fałszu. Trzeba na siebie uważać i być ostrożnym w tym co się robi mówi. Może chodzi o jakieś prześladowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dziękuję :D

 

Wymyśliłam już wcielenie dla siebie, wiec zapraszam chętnych do wzięcia udziału :)

 

Ismeno jestem ciekawa czy pamiętasz jakie wcielenie wymyśliłaś <myśli>:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :D

 

Wymyśliłam już wcielenie dla siebie, wiec zapraszam chętnych do wzięcia udziału :)

 

Ismeno jestem ciekawa czy pamiętasz jakie wcielenie wymyśliłaś <myśli>:D

Tak!Mam zapisane :D

ale później dodam weryfikację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za udział w tym ćwiczeniu :)

Dodaję weryfikację: wymyśliłam sobie wcielenie w czasach obecnych, byłam mężczyzną - sportowcem.

Bardzo fajnie zawód określiła Anika rzeczywiście w tym zawodzie trzeba cały czas walczyć, jest duża rywalizacja i jeżeli już się coś robi, to trzeba być mocno w to zaangażowanym i poświęcać temu sporą ilość czau. Pomimo, że Marika poprawnie określiła płeć, to jednak proszę żeby Anika dodała nowe pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Płeć - 7 Buław mężczyzna

Zawód - 6 Mieczy - filozof? :D ktoś kto przemieszcza się, zwiedza ale może w tym zwiedza ma inny cel - głoszenie nauk. Próba zmiany społeczeństwa

Miejsce - Rydwan Stawiałabym na starożytność, Grecja lub Rzym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...