Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

Płeć 6 Buław

Zawód 9 Mieczy

Miejsce 7 Mieczy

Byłaś mężczyzną. Żyłaś w czasach niebezpiecznych, pełnych oszustów, nie czułaś się bezpiecznie. W tym wcieleniu byłaś złodziejem? ewentualnie działałaś w jakimś gangu, przez co miałaś wyrzuty sumienia, koszmary nocne, ale nie mogłaś przestać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To teraz ja :D

moje karty: rycerz denarów, Rydwan i Królowa Pucharów

W tym wcieleniu byłaś młodym mężczyzna. Bardzo pracowitym, dokładnym i sumiennym. Pracowałaś w zawodzie kierowcy albo taksówkarza? W każdym bądź razie czymś jeździłaś i to często. A miejsce to skojarzyło mi się z Anglią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dziewczyny za wzięcie udziału w ćwiczeniu. W wcieleniu, które wymyśliłam byłam kobietą z zawodu modelką i mieszkałam w Polsce :)

 

tak sobie myślę, że każda z Was odpowiedziała że byłam mężczyzną :) może zamiast wymyślonego wcielenia to odpowiedziałyście moje poprzednie życie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rzeczywiście ciekawie wyszło ;)

Jeżeli płeć się zgadza i możliwe, że wyszło poprzednie, to prawdziwe wcielenie, tak już z określeniem czy wyborem prawdziwego zawodu byłoby ciężko, bo każdej co innego wyszło :D

 

Aniko, w takim razie kogo typujesz do zadania nowej zagadki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rzeczywiście ciekawie wyszło ;)

Jeżeli płeć się zgadza i możliwe, że wyszło poprzednie, to prawdziwe wcielenie, tak już z określeniem czy wyborem prawdziwego zawodu byłoby ciężko, bo każdej co innego wyszło :D

 

Aniko, w takim razie kogo typujesz do zadania nowej zagadki? :)

 

Ismeno jak masz ochotę to dodaj wybrane przez Ciebie wcielenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochankowie mężczyzną?

 

Słońce inspirowałaś innych, może byłaś artystą, malarzem ? pisałaś książki <myśli>

 

As pucharów mieszkałaś gdzieś nad morzem? z jakimś ciepłym krajem mi się kojarzy , gdzie dużo słońca i pisaku <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Denarów kobieta

Diabeł - zawód, który wymagał sprytu, ostrożności, ale i odwagi. Może żołnierz? Albo byłaś szpiegiem, kochanką wroga <myśli>

9 Buław - okupacja lub wojna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko rownież dziękuję :)

 

Moje wymyślone wcielenie, to pracownik zoo. Czasy współczesne ;)

Aniko napisałaś, dobrze płeć, więc jeśli chcesz możesz kontynuować zabawę :)

Jeżeli ktoś z użytkowników forum posiada karty Tarota i chciałby dołączyć do zabawy - Zapraszamy! <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Płeć: 8 Mieczy kobieta

Zawód: 5 Buław może zawód związany ze sportem albo może z polityką? :D rywalizacja, jakiś spór, dyskusja, obrona swoich racji <myśli>

Miejsce: Mag czasy współczesne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Płeć As Kielichy Kobietą??

2. Wykonywany zawód: 3 Mieczy pomagałaś kobietom, zranionym, może były wykorzystywane bite przez mężczyzn?

3. Miejsce, w którym żyłam: Cesarzowa jakieś państwo gdzie panowała monarchia ? gdzieś w Europie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko dziękuję :)

Trochę trafiłaś ;)

Jeżeli chodzi o państwo, to tak Europa. Ale może bardziej skupmy się na określeniu miejsca (nie wiem jak chcecie, wieś, miasto, infrastruktura, ludzie itp.). Może tak ćwiczenie będzie łatwiejsze i ciekawsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syreno dziękuję :)

Wcielenie, które wymyśliłam, to Kobieta, młoda, zajmująca się modelingiem, mieszkająca we Włoszech. Bardzo blisko była Anika, brawo :) Dodasz nową zagadkę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny jest chętny na zadanie nowej zagadki?? Jeśli się nikt nie zgłosi to coś wymyślę ;)

Aniko wymyśliłaś? ;)

Jeśli nie, to ja coś mam ;)

 

To dodaj Ismeno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) 8 kielichów - kobieta

2)Cesarzowa - może przewodziłaś jakiejś idei, byłaś jakimś autorytetem

3)Paź denarów - myślę, że na obrzeżach jakiegoś miasta, jakaś większa wieś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...