Skocz do zawartości

prośba o wróżbę na przyszłość relacji

Polecane posty

Witam Was gorąco

będę wdzięczna za wróżbę na przyszłość mojej relacji. Obecnie "odpoczywamy od siebie" choć dla mnie bardziej przypomina to zerwanie, niedawno podjęta decyzja o tym i wciąż zastanawiam się czy była dobra, mam ogrom emocji w sobie, nie potrafię odpuścić choć wiem że coś jest nie tak w naszej relacji. Pytanie czy warto walczyć o tą relację, czy on jeszcze coś do mnie czuje, czy odzyskamy ten ogień w naszej relacji, który był między nami ?

Monika 26.10.1981

Paweł 14.02.1983

Będę ogromnie wdzięczna

• 3 weeks later...
iwanek
Dnia 10.03.2021 o 17:22, Moni napisał:

Witam Was gorąco

będę wdzięczna za wróżbę na przyszłość mojej relacji. Obecnie "odpoczywamy od siebie" choć dla mnie bardziej przypomina to zerwanie, niedawno podjęta decyzja o tym i wciąż zastanawiam się czy była dobra, mam ogrom emocji w sobie, nie potrafię odpuścić choć wiem że coś jest nie tak w naszej relacji. Pytanie czy warto walczyć o tą relację, czy on jeszcze coś do mnie czuje, czy odzyskamy ten ogień w naszej relacji, który był między nami ?

Monika 26.10.1981

Paweł 14.02.1983

Będę ogromnie wdzięczna

Kochana @Moni

Odnosze wrażenie że Paweł zakończył już jakiś etap który był między Wami i wszedł na nowy. 

Myślę że żywi do Ciebie bardziej uczucia przyjacielskie niż romantyczne. Poza tym odnosze wrażenie że w jego życiu mógł pojawić się ktoś inny... 

Myślę że raczej powinnaś odpuścić. 

Pozdrawiam serdecznie 💕

iwanek 

• Lubię! 1
Haniel

Moni

w kartach które wylosowałem również tak jak @Iwanek widzę całkowite zamknięcie przez Pawła waszej relacji, żadna z kart nie sprzyja tej relacji a wręcz pokazują, że najlepiej zamknąć już ten etap i otworzyć się na coś nowego

Serdeczności

• Lubię! 2
W dniu 25.03.2021 o 18:05, iwanek napisał:

Kochana @Moni

Odnosze wrażenie że Paweł zakończył już jakiś etap który był między Wami i wszedł na nowy. 

Myślę że żywi do Ciebie bardziej uczucia przyjacielskie niż romantyczne. Poza tym odnosze wrażenie że w jego życiu mógł pojawić się ktoś inny... 

Myślę że raczej powinnaś odpuścić. 

Pozdrawiam serdecznie 💕

iwanek 

Dziękuję Iwanek za wróźbę

Pozdrawiam gorąco

• Lubię! 1
2 minuty temu, Haniel napisał:

Moni

w kartach które wylosowałem również tak jak @Iwanek widzę całkowite zamknięcie przez Pawła waszej relacji, żadna z kart nie sprzyja tej relacji a wręcz pokazują, że najlepiej zamknąć już ten etap i otworzyć się na coś nowego

Serdeczności

jestem wdzięczna za wróżbę

Pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...