Skocz do zawartości

Zerknijcie dobre duszyczki 😉


Reni45

Polecane posty

Podoba mi się jeden chłop. Wiem że ja jemu tez choć z jego strony praktycznie zero inicjatywy. Dość rzadko do mnie wystuka kilka zdań. Ciekawy gość 😁

Zadałam pytanie co on o mnie myśli 

Zonk😬 Wieża 

Dopytałam dlaczego Wieża ? Drugi Zonk- Wisielec 

Moje skojarzenie jest takie.Czyzby chłop chciał przełamać między nami tego Wisielca? No bo wszystko stoi w miejscu nic się nie posuwa.

Ktoś coś podpowie kochani?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga @Reni45niby Wieża to zły omen ale czego skoro między Wami nic się nie posuwa ? Zatem Twoje skojarzenie może być właściwie ale poczekajmy jeszcze na sugestie bardziej doświadczonych ...

A co byś pomyślała na dobranie karty rady "czy powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę" ?

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża to niedostępność, co coś nieosiągalnego dla zwykłego śmiertelnika (wieża Babel), to również coś szalonego i niebezpiecznego - tak cie może spostrzegać, a Wisielec, że On widzi Cię inaczej, niż Tobie się wydaje

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reni45 napisał:

Jeżeli facet chce to działa nie bede się wygłupiać bo nie wiadomo co on myśli. 

Bede wdzięczna Jeżeli ktoś jeszcze wypowie się w temacie. 

jak uważasz @Reni45

z perspektywy faceta, dodam jeszcze że ja jak chcę to działam ale szalenie imponują mi kobiety, które przejmują inicjatywę

a patrząc na interpretację @SowAna  (a uwielbiam jej każde spojrzenia na karty - jak mniemam to mega doświadczona dusza) facet może rzeczywiście widzi Cię zupełnie inaczej niż Ci się wydaje, może w jego oczach jesteś nieosiągalna i boi się cokolwiek zrobić i ruch z Twojej strony będzie ok...... ale nie namawiam jak tego nie czujesz 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak że owszem podobam mu sie ale on nie ma zamiaru robić w moim kierunku czegokolwiek. 

Dziękuję za każde spojrzenie na sytuacje kochani 😀😘😘

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...