Skocz do zawartości

Tarot i zmarła babcia


Luna19

Polecane posty

Śniła mi się dzisiaj moja zmarła babcia .Moja babcia we śnie powiedziała do mnie ,że ona mi postawi tarota .Nigdy się tym nie zajmowała .Nawet nie wiem czy wiedziała czym jest tarot .We śnie widziałam na stole karty do tarota .Ale nie dało się odczytać symboli .Później zobaczyłam duża kartę przykryta mniejszymi .Kiedy zdjęłam karty pod spodem była karta Koło Fortuny .Karta była żywa .Koło na karcie kręciło się .Karta była czarna a koło pomaranczowo-czerwone .Pamiętam ,że babcia zapytała się jaką kartę odkryłam .Pamiętam też uczucie ulgi ,że to ta karta .Pamiętam ,że moja babcia powedziala ,że to szczescie .Nie wiem czy powinnam się zastanowić nad całym snem czy tylko nad znaczeniem tej karty ?Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja myślę, że kluczową jest jednak ta karta i Twoje odczucia jakie temu towarzyszyły. Dla mnie karty tarota we śnie (ich symbolika) jest najważniejszym drogowskazem i wróżbą jaką możemy otrzymać 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...