Skocz do zawartości

Czesc, wrozy ktos tez z lenormand?

Soniamru
 Share

Polecane posty

6 godzin temu, Syrena napisał:

Witaj, mamy dział z kartami lenormans i z ćwiczeniami. Super będzie jak dołączysz 

Juz widzialam. Fajny dzial, ale to odczytywanie zawodow z kart, dla mnie czarna magia 😁

• Lubię! 1

13 minut temu, Soniamru napisał:

Juz widzialam. Fajny dzial, ale to odczytywanie zawodow z kart, dla mnie czarna magia 😁

@Soniamru dla każdego początki są czarna magią. Dla mnie czarna magia na początku to było używanie bloggera (blogspota). Również wtedy kiedy zakładałem swoje forum nie było od razu znakomicie. Zmierzam do tego że każde nasze działania oraz starania dają efekty. W końcu się nauczysz, w końcu Usain Bolt też uczył się chodzić.

Pozdrawiam,

BPW

P.S. Poszukam kogoś kto by chciał wytłumaczyć Ci odczytywanie zawodów. ;D

• Lubię! 2

1 godzinę temu, BPW napisał:

@Soniamru dla każdego początki są czarna magią. Dla mnie czarna magia na początku to było używanie bloggera (blogspota). Również wtedy kiedy zakładałem swoje forum nie było od razu znakomicie. Zmierzam do tego że każde nasze działania oraz starania dają efekty. W końcu się nauczysz, w końcu Usain Bolt też uczył się chodzić.

Pozdrawiam,

BPW

Dziekuje :) 

• Lubię! 1

3 godziny temu, BPW napisał:

Pozdrawiam,

BPW

Dziekuje :) 

4 godziny temu, BPW napisał:

@Soniamru

Pozdrawiam,

BPW

@BPW, co masz tu na myśli? Na forum Sonia może spokojnie odnaleźć wątek i ćwiczyć. Każdy w miarę możliwości jej pomoże <kawka>

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...