Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę na sprawy damsko męskie

Polecane posty

Soniamru
W dniu 3.03.2021 o 18:46, newralgiczna napisał:

No tak, czemu nie. Trzeba warsztat szlifować :D

A poszlifowalabys dla mnie? Wrozba nie pilna, ale przyznam ciekawi mnie Co bedzie 

Soniamru
W dniu 12.04.2020 o 13:31, Egeria napisał:

Cześć, 

śpieszę z odpowiedzią :) . Prosiłaś o rozkład na 12 mies., a ponieważ zostało tylko 2 tyg. kwietnia to rozkład zaczynam od maja.

Cały rok pokazał się jako czas pracy nad sobą.

Karty pokazały mi, że jesteś gotowa podążać do przodu i marzysz o miłości, jednak na Twojej drodze stoi jakaś przeszkoda, która Cię powstrzymuje.

W maju czeka na Ciebie rozstrzygniecie w sprawach związkowych, sądzę, że będzie ona dla Ciebie satysfakcjonujące.

Czerwiec postawi na Twojej drodze mężczyznę, w podobnym do Ciebie wieku, który okaże Ci niebywałą pomoc i może zabije Ci dla niego mocniej serce do tego stopnia, że w lipcu przewartościowujesz swoje poglądy i rozpoczniesz nowy etap w życiu.

W sierpniu Twoje serce otworzy się na nowe uczucia i będziesz gotowa udać się na ich poszukiwania.

Wrzesień przyniesie równowagę, bezpieczeństwo i przyjazne relacje z mężczyznami.

Październik może przynieść przykrości ze strony porywczego i trochę pyskatego młodego mężczyzny. 

W listopadzie może Ci stanąć na drodze stanowczy i trochę despotyczny mężczyzna, który sprawi że w grudniu odniesiesz wrażenie, że przeszłość do Ciebie wróciła i poczujesz się tym przytłoczona.

Styczeń może być trochę samotny, skupisz się wtedy na sobie i swoich potrzebach, jednak w lutym ta samotność sprawi, że Twoje emocje ulegną pogorszeniu.

Marzec wraz z wiosną przyniesie Ci radość z obcowania z przyjaciółmi.

Kwiecień daje obietnicę nawiązania gorącego romansu.

Powodzenia.

Egeria postawilabys Mi tez tak karty? 

Syrena

@Soniamru, osoby wróżące widzą Twoja wróżbę i uwierz, że w wolnej swojej chwili postawi co ktoś karty. Nie ma potrzeby nikogo ponaglać i wywoływać. Bądź cierpliwa.

P. S. Nie widzę zadanego pytania, na które chcesz wróżbę. Żyje nadzieja, że czytałaś regulamin wróżb? 

Soniamru

Sorry, nie chodzilo o to zeby kogos ponaglac, ale dopiero Co zalozylam Konto i zadalam te pytania, ale raczej to wynika z tego, ze sie na tym forum nie do konca orientuje. To o Co Ja pytam to nie jest nic pilnego 

Soniamru

I chcialam usunac te pytania ale nie wiedzialam gdzie. Ja nie mam w sumie zadnych pytan o relacje damsko meskie

Möge ewentualnie jedno zadac, zeby sobie ktos pocwiczyl I natychmiastowa weryfikacja 

Soniamru

A relacja damsko-meska to tylko uczuciowa czy moze byc tez zawodowo-kolezenska? 

Mam zawodowo-kolezenska, 

Ja Sonia 02.02.1990 on Michael 27.02.1976, 

Czy bede jeszcze u niego pracowac? Jak Sie bedzie ta wspolpraca ukladac?Zaklad pracy na razie Zamkniety

Syrena

Pytanie było czy będziesz jeszcze u niego pracować i jak się ewentualnie potoczy ta współpraca. Nie było pytania  co karty pokazują na temat waszej relacji - to zupełnie inne pytanie. Jeśli chodzi o powrót do pracy na chwilę obecną to nie nastanie.  Być może wrócisz za jakiś czas 

• Lubię! 1
Soniamru

Dziekuje Syrena. Szkoda myslalam, ze jednak otworzy. A jak myslisz Ile trwa w kartach to za jakis czas? Pol roku, rok, czy wiecej? :( 

Syrena
2 godziny temu, Soniamru napisał:

Jak komus Sie nudzi to moze Mi tez ogolna zrobic,

Sonia 02.02.1990 

No na Boga, założyłaś swój temat, więc proszę trzymaj się go. Proponuję na spokojnie rozeznać się na forum, przejrzeć regulaminy, na chwilę obecną spamujesz . Zapraszam również do innych tematów - nie tylko lub w większości we wróżbach 

• Lubię! 2
  • Psikus 1
Koniczyna
Dnia 13.04.2021 o 15:57, Syrena napisał:

No na Boga, założyłaś swój temat, więc proszę trzymaj się go. Proponuję na spokojnie rozeznać się na forum, przejrzeć regulaminy, na chwilę obecną spamujesz . Zapraszam również do innych tematów - nie tylko lub w większości we wróżbach 

@Syrena podziwiam Ciebie za ten sakramencki spokój 😋 Nie chcę Cię szpuntować ale postrasz ogonkiem😈🤭

• Haha 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...