Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji - zakład pracy


Soniamru

Polecane posty

Wrozylam sobie Sama I wyszlo mi tak :

Koniczyna, list, trumna, kwiaty, rozgi. 

Grund Problem widac dobrze : trumna - zamkniety zaklad pracy, 

Czytajac od lwejj do prawej, powinnam do stac jakas szczesliwa wiadomosc, list wskazuje na krotki okres czasu tak? 

Polaczenie kwiaty I rozgi, klotnie, mile rozmowy, ktore moga skonczyc sie klotnia? 

Chcialam sie dowiedziec, czy zaklad pracy bedzie znowu otwarty, czy taki rozklad na 5 kart jest za maly? To w sumie rozklad tygodniowy, a na pewno w ciagu tyg nie bedzie otwarty 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2021 o 20:48, Soniamru napisał:

Wrozylam sobie Sama I wyszlo mi tak :

Koniczyna, list, trumna, kwiaty, rozgi. 

Grund Problem widac dobrze : trumna - zamkniety zaklad pracy, 

Czytajac od lwejj do prawej, powinnam do stac jakas szczesliwa wiadomosc, list wskazuje na krotki okres czasu tak? 

Polaczenie kwiaty I rozgi, klotnie, mile rozmowy, ktore moga skonczyc sie klotnia? 

Chcialam sie dowiedziec, czy zaklad pracy bedzie znowu otwarty, czy taki rozklad na 5 kart jest za maly? To w sumie rozklad tygodniowy, a na pewno w ciagu tyg nie bedzie otwarty 

Moim zdaniem powinnaś najpierw zadać pytanie, określając jaki czas Cię interesuje. Na przykład "Czy mój zakład pracy będzie otwarty do końca kwietnia" lub "Czy w ciągu 3 miesięcy mój zakład pracy zostanie otwarty" itd. Bo skoro rozkład, którego użyłaś dotyczy tak jak piszesz tygodnia, to bez sensu go wykorzystywać, tym bardziej, jeżeli wiesz, że tydzień to nierealny czas.

Na początek wyciągaj małą ilość kart, dwie trzy. Czasami nawet jedna wystarczy. Wszystko zależy od pytania.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalam pytanie czy bedzie otwarty w ciagu 6 m,  wyciagnelam weza, Lilie I pierscionek. Jak to zinterpretowac? 

Mam Problem z wezem, wiem, ze to karta negtywna, ale Co oznacza w czytaniu na sytuacje zawodowa? Wyczytalam sobie, ze bedzie otwarty w ciagu tych 6m

Zgadzacie sie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soniamru, jeśli jesteś  początkująca osobą podpowiedziałabym, żebyś wyciągała sobie jedną kartę, max dwie. Wtedy będziesz lepiej poznawać poszczególne znaczenie kart i będzie Ci łatwiej i szybciej poznać znaczenia ;)

 

Jako na sytuację zawodową żmija będzie oznaczała kogoś, kto chce Ci zaszkodzić w pracy , kto chce postawić Ciebie w złym świetle. Jednak ty zadałaś pytanie czy miejsce pracy zostanie otwarte w ciągu 6 miesięcy, więc tutaj jednak bym odczytywała żmije jako obecną sytuację czyli zamknięcie 

Według kart, które wyciągnęłaś na zadane pytanie to rzeczywiście miejsce pracy w tym okresie powinno zostać ponownie otwarte ;)

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym również zwróciła uwagę na połączenie kart: Wąż +30 Lilia - romans, związek seksualny bardzo, czasem pokazuje matkę. Może to oznaczać jeżeli chodzi o otwarcie krótkotrwałe otwarcie. Romans nie jest dla mnie czymś stałym 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Soniamru napisał:

Dziekuje. Sorry, ze wam tak Truje :) 

Nie trujesz, od tego jest forum, żeby się uczyć, więc spoko, tylko uważnie wpisuj posty ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KCAL napisał:

Ja bym również zwróciła uwagę na połączenie kart: Wąż +30 Lilia - romans, związek seksualny bardzo, czasem pokazuje matkę. Może to oznaczać jeżeli chodzi o otwarcie krótkotrwałe otwarcie. Romans nie jest dla mnie czymś stałym 

No tak, ale znowu Lilia z pierscieniem dotycza trwalych, dlugotrwalych relacji. Przynajmniej z tego Co wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Pomoc w interpretacji - zakład pracy

Czesc dla odmiany znowu ja. Jak wrozycie tylko z 3 Kart to patrzycie Co jest pod spodem? 

Ja oprocz tego zamkniete go zakladu pracy, pytalam karty czy dostane prace w innym urzedzie, 3 pierwsze karty to list, statek, serce. 

Wiem, ze Mi polecacie 1 czy 2 karty na poczatek i Taki mam plan na poczatek ale jak tasuje to mnie zawsze korci wiecej wylozyc i wykladam 3. A dzisiaj spojrzalam, pod spod jeszcze  a Tam. Po tych 3 dobrych kartach krzyz i grob. 

Powinnam sie bac? Czy to bez znaczenia waszym zdaniem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pod spodem jak  3 karty? Wjaki sposób je rozkładasz? Niech cie nie korci, powstrzymuj ciekawość. To jest inne pytanie, ja bym od nowa potasowala karty, mam wrażenie, że chaos ci się wkradł w te rozkłady i coś pomieszałaś 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Taka kobitka Co tez wrozy z moich znajomych zawsze patrzy na ostatnia karte z kupki. Ma to wedlug was znaczenie? Czy nie? I lepiej zostawic i sobie nie platac? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu, jeżeli czujesz że potrzebujesz dodatkowej karty żeby doprecyzować odpowiedź losujesz następną. Co do kart odnoszę wrażenie że się ich boisz. Ja tak mam z klasycznym tarotem dlatego nawet nie próbuję go stawiać. Jak otworzysz się na karty lepiej będziesz je interpretować

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Soniamru napisał:

Bac Sie nie Boje, ale wydaje mi die ciagle, ze 2 czy 3 karty to za Malo. Moze dlatego, ze sie na patrzylam na ludzi, ktorzy robia duza tablice 

Zależy czy odpowiadają na konkretne pytanie czy konkretna  "duża" wróżba 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2021 o 18:16, Soniamru napisał:

Tak. Taka kobitka Co tez wrozy z moich znajomych zawsze patrzy na ostatnia karte z kupki. Ma to wedlug was znaczenie? Czy nie? I lepiej zostawic i sobie nie platac? 

Ile wróżących tyle technik. Myślę, że ona przyjęła taki system i u niej się sprawdza. Co niekoniecznie będzie dobre, czy proste do opanowania dla innych. Warto zaznaczyć, że ona już ma to wyćwiczone, bo zapewne kilka miesięcy lub lat to stosuje. A dla osób dopiero zaczynających pracę z tymi kartami może to być problematyczne i wprowadzać zamęt.

Jeżeli chcesz przyjąć taki sam system, to powinnaś określić co miałaby oznaczać ta ostatnia karta. Czy miałaby nieść jakąś informację, radę?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...