Skocz do zawartości

prośba o pomoc


maribel

Polecane posty

Spróbuję coś tutaj dodać, bo szkoda, aby ten dział stał pusty. Zrobiłam ostatnio rozkład, na to, czy mam się spodziewać niezapowiedzianej wizyty mojej kuzynki. Karty ktore wyszły:

9 buław, wisielec, rycerz buław.

- I tak, wydaje mi się, że niestety, ale tak. Przyjedzie, gdyż wlaśnie zamiast zachowywać się poważnie i jak przystało na kulturalną osobę zapowiedzieć wizytę lub chociaż zadzwonić zapytać, czy to nie problem - nie zrobi tego. Przebywa w swoim świecie w ktorym dla niej owszem wszystko musi być tak jak ona chce, ale w stosunku do innych już nie. Działa troche egoistycznie, nie przejmując się innymi osobami.

 

-Co Wy myślicie, jeżeli zechcecie się wpisać? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wizyta będzie odłożona w czasie. Rycerz buław może tutaj sugerować, że Ty gdzieś w tym czasie będziesz, może niespodziewany Twój wyjazd :) Co może uniemożliwić wizytę kuzynki w tym czasie.

 

Pozdrawiam

Agiatis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem do tej wizyty jednak dojdzie.Być może teraz Twoja kuzynka nie za bardzo wie co ma robić,ale dla mnie na końcu ten Rycerz Buław mówi o tym,że "ruszy z kopyta",podejmie szybką i nieprzemyślaną decyzję i przybędzie.

Daj znać co się okazało ;)

Pozdrawiam

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...