Skocz do zawartości

Różne ćwiczenia za pomocą kart Lenormand


Ismena

Polecane posty

Pani i ogród - fototapeta z pewnością jest bardzo kobieca, być może sa na niej kwiaty, drzewa, jakiś krajobraz gdzie dużo roślin jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis i pierścionek - bogato zdobiona ta fototapeta, dużo jest na niej namalowane. Mogą to być jakieś budynki, wieżowce albo dużo wysokich drzew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział :)

Statek+ kosa

Jest na niej woda, może jakaś wyspa zielona. W oddali widać statek lub żaglówkę

Idealny strzał! :)

Planuję kupić fototapetę,na której znajduje się plaża, z roślinkami i morze. gdybym znalazła taką ze statkiem lub żaglówką, to dla mnie jeszcze lepiej <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym jest - ogród, bocian

Wydaje mi się że główną bohaterką jest młoda kobieta, która ma za sobą wiele przykrych doświadczeń. Teraz próbuje zebrać się w sobie, znaleźć siłę i pokonać pojawiające się na jej drodze przeciwności losu. Ta kobieta mogła zmienić całe swoje otoczenie, wyjechać do nowego miejsca i tam zacząć układać swoje życie.

Gatunek literacki - Chmury

Jest to albo kryminał albo fantasty <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogród, księżyc - a mi się wydaje, że jest to książka o starszej samotnej kobiecie i o je życiu i różnych zmaganiach i perypetiach. W sumie mam bardzo podobną interpretację do Mariki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statek, krzyż - jest to książka o podróżach z przejawiającymi się wątkami trochę dramatycznymi, trochę życiowymi i duchowymi, o perypetiach jakiegoś człowieka. Jest też możliwość, że ma watki humorystyczne. Moim zdaniem jest to książka przygodowa lub typowo tematyka duchowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki + klucz - uważam, że jest to książka która pozwala dosyć szybko przenieść się w magiczny świat. Z gatunku science fiction/ fantasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję;

Książka ta to kryminał"Okularnik"- bohaterką jest pani profiler, zmaga się nie tylko ze śledztwem,ale również i swoim życiem.

Dobrą odpowiedź podała Marika i Syrena. Gratuluję, dziewczyny:)

Ponieważ Marika była pierwsza, jej oddaję palmę zwycięstwa:))

DZiękuję wszystkim za udział:)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :) Nie byłam w tych miejscach, które wymieniłyście ;) Byłam na basenie, najbliżej z wylosowaną karta Ryb była vika88 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewo, Dom

Szkolenie odbyło się w budynku, w którym mieści się także SPA.

Obok budynku znajduje się park lub las, jest dużo drzew. Bardzo urokliwe miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniczyna, Ptaki - na łonie natury, na świeżym powietrzu. Kurs przebiegał w miłej, a nawet radosnej atmosferze, uczestnicy byli rozluźnieni. Mógł odbywać się daleko od Twojego miejsca zamieszkania, sporo kilometrów zrobiłaś zanim dotarłaś na miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...