Skocz do zawartości

Różne ćwiczenia za pomocą kart Lenormand


Ismena

Polecane posty

Myszy

Na pewno coś przez co jesteś zmęczona, osłabiona. Sytuacja dosyć stresująca.

Może wiosenne porządki? a jeżeli nie, to stawiam na nawał obowiązków w pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi, Trumna

 

Wydaje mi się, że jest to kobieta, z Twojej przeszłości. Znajomość, przynajmniej z Twojej strony została dawno zerwana, jednak ona uważa inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wszystko się zgadza, prócz tego, że chodzi o mężczyznę, a nie kobietę. Co jakiś czas próbuje nawiązać kontakt na co kompletnie nie mam ochoty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koniczyna- w sferze finansowej. Dociągnełam jeszcze jedną kartę jest to Księga i patrząc teraz bardziej pasuje sfera zawodowa, co też może łaczyć się z finansami. Ale bardziej sukcesy na tle zawodowym, nabycie nowych umiejętności, poszerzenie horyzontów, nowa wiedza, dzięki której otworzyły się dla Ciebie nowe drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zadać pytanie ja :D

 

W ostatnim czasie mam pewne marzenie, które też w rzeczywistości sobie upatrzyłam. Żeby je zrealizować potrzebny mi spory nakład finansowy. Z czym jest ono związane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nikt nie weżmie udziału, więc weryfikuję :)

 

Upatrzyłam sobie ziemię z domkiem, pięknie usytuowanym, nie za dużym, ale wymagającym remontu :)

 

Ismeno gratuluję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

księżyc, kosa- a może ona chciałaby wyjechać w miejsce, które może być niebezpieczne lub hmmm atrakcje mogą być niebezpieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt więcej nie wpisze się. Moja córka zakomunikowała mi, że w tym roku to ona chce wybrać miejsce, w którym spędzimy wakacje. Byłyście blisko, ale najbliżej była Karolina. chociaż i Ismena (samodzielny wybór miiejsca, planowanie wakacji dla rodziny). Moja córka lubi gdy coś się dzieje, przedstawiła kilka miejsc, które niestety ale na pewno nie będą brane pod uwagę przez nas. Co z kolei prowadzi do rodzinnej sprzeczki ;)

 

Karolino będziemy czekać na nowe pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...