Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart


Syrena

Polecane posty

10 mieczy może osoba, która miała jakieś problemy osobiste, ciężko było jej sobie z nimi poradzić.

 

Co chciała 6 buław myślę, że chciała Ci powiedzieć, że pokonała te przeszkody, ruszyła naprzód, odniosła sukces.

 

Tak jak rozkładałam karty to moje pierwsze skojarzenia, myśli, że komuś pomogłaś, ten ktoś posłuchał twoich rad :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 buław, może zaczepiła Cię osoba, która chciała poznać Twoją opinię na jakiś temat? Planuje założyć w Twoim mieście działanośc i wychodząc na ulicę, zaczepia ludzi i pyta ich co uważają na ten temat. Osoba przyjaźnie nastawiona, wydaje mi się, że był to mężczyzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociągnęłam jeszcze raz karty i wyszło mi Giermek Buław i 3 kielichy

 

Może komuś wskazałaś gdzie są dobre imprezy w mieście :D:D

Albo jakaś osoba szukała lokum na urodziny albo wesele, tak w ogóle to mi się wydaje, że to nie był przypadkowy człowiek, wydaję mi się że ta osobę/osoby znasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarz - według mnie, to był jakiś starszy mężczyzna, w garniturze, wyszedł dopiero z pracy. Zaczepił Cię żeby pochwalić się swoimi refleksjami na temat jesieni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo! :) Przyznam szczerze, że dosyć ciekawe odpowiedzi padały :D

Zaczepił mnie mężczyzna, ale tylko dlatego, bo nie miał zegarka i zapytał mnie o godzinę ;) Tego pana "znam" z widzenia, także Anika, napisała poprawnie i to własnie Anikę mianuje do zadania nowego pytania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo! :) Przyznam szczerze, że dosyć ciekawe odpowiedzi padały :D

Zaczepił mnie mężczyzna, ale tylko dlatego, bo nie miał zegarka i zapytał mnie o godzinę ;) Tego pana "znam" z widzenia, także Anika, napisała poprawnie i to własnie Anikę mianuje do zadania nowego pytania ;)

 

Dziękuje :D:D tak sobie teraz myślę, że ok 10 mieczy i giermek wskazywał na faceta, ale że 6 buław albo 3 pucharów na czas (zegarek) no chyba, że spieszył się gdzieś na imprezę :D:D:D

 

W takim razie zadaję następną zagadkę. Jaki kolor(y) przeważa(ją) w moim pokoju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, Anika ciekawa kombinacja :D

 

As Denarów - patrząc na tę kartę, najwięcej jest zielonego i złotego, fioletowy też jest, ale mniej. Więc niech będą te trzy kolory, jednak z wyraźną przewagą zielonego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wzięcie udziału. W moim pokoju przewaga koloru to brąz, krem oraz taki kolor skalisty/ szary. Więc najtrafniej odpowiedziała Maleficent gratuluję <brawo><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleficent brawo :)

 

 

Dziękuje :D:D tak sobie teraz myślę, że ok 10 mieczy i giermek wskazywał na faceta, ale że 6 buław albo 3 pucharów na czas (zegarek) no chyba, że spieszył się gdzieś na imprezę :D:D:D

W sumie możliwe :D może wybierał się na jakieś domowe party i w pośpiechu zapomniał zegarka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję dziewczęta ;* Przepraszam za zamułkę, ale jestem trochę zakręcona ostatnio :D

 

Moje pytanie brzmi nastepujaco: W tym roku zrobiłam sobie tatuaz... Co to jest ? <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As bulaw . Moze jakies nowy poczatek ? Cos zwiazanego z ogniem nowym poczatkiem ? Moze jakis napis /motto / cytat ktory dla Ciebie cos znaczy waznego . Jakies przeslanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Pucharów - tutaj mam dwie opcje albo jest to motyw roślinny - dmuchawiec, co by wskazywało na ulotność, albo jest to coś związanego z miłością - serce, strzała, ewentualnie napis - coś w stylu, że kiedyś wszystko się kończy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag - a może jest to symbol nieskończoności?

lub jest to jakaś postać, najprawdopodobniej męska

 

Alu gratuluję <brawo> Choc dziewczyny tez po części miały racje :*

Mam symbol bezpiecznej przystani, szczęścia, gdziekolwiek nie wyruszę - będzie ktoś na mnie czekał. A związane jest to z mezczyzną mojego życia, czyli dziadkiem, ponieważ on miał również taki sam znak, ja postanowiłam oddać mu hołd ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, nie przypuszczałam, że trafię, miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego symbolu z tej karty, który nadawałby się na tatuaż ;)

Maleficent piękny gest, na pewno dziadek jest/byłby z Ciebie dumny! :)

 

aaa i jeszcze moje pytanie ;)

Wczoraj, wychodząc ze sklepu spotkałam pewną osobę - kogo? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła tak jak Ismena uważam, że to była kobieta, jakaś silna osobowość, mająca własne wartości, odważna, może to być ktoś z twojego kręgu zawodowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 buław, mi się wdaje, że nie przepadasz za tą osobą, jesteś w stosunku do niej ostrożna. Jeśli chodzi o płeć, to niby mężczyzna, ale wydaje mi się, że to będzie kobieta, która nie raz mogła przeszkodzić Ci w realizacji planów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...