Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart


Syrena

Polecane posty

Gdzie wczoraj jechałam? - 2 pucharów odwrócona - może pojechałaś na jakieś spotkanie z byłym przyjacielem? Tak mi się skojarzyło :)

 

i czym? - królowa buław - tu mi się z marszu skojarzyło, że konno jechałaś, no ale obstawiam, ze jakimś samochodem nietypowym, bądź starodawnym

 

czy byłam zadowolona? - słońce odwrócone - byłaś zadowolona, to odwrócennie może sugerować, że momentami mogłaś poczuć się zażenowana lub zawstydzona, ale ogólne odczucie masz pozytywne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA super ;)

 

To ja zadam pytanie ;)

 

Gdzie wczoraj jechałam i czym ( samochód, motocykl, rower), czy byłam zadowolona :)

To i ja rozbiję to pytania na mniejsze:

Gdzie wczoraj jechałaś? - Sąd - miasteczko rodzinne albo miasteczko w pewien sposób dla ciebie ważne, z którym masz miłe wspomnienia.

Czym jechałas? - 5 mieczy - pewne obawy przed tą podróżą, pojazd cieszący się złą sławą no nie wiem, ale najbardziej pasuje mi motocykl :)

Czy byłaś zadowolona? - 9 buław -tak, byłaś zadowolona. Wycieczka się udała. Początkowe obawy, lęki mogły zostać szybko rozwiane, na korzyść entuzjazmu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jechałaś? - Kochankowie - do jakiegoś urokliwego miejsca. Mogła to być wycieczka do parku, lasu albo na wieś - piękne krajobrazy, jezioro, romantyczna sceneria ;)

Czym? - 10 Buław - zdecydowanie czymś co Cię zmęczyło i według mnie będzie to rower

Czy byłaś zadowolona? - królowa Buław - Tak, zdecydowanie pomimo tego zmęczenia, mogłaś czuć że właściwie spożytkowałaś swój czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA super ;)

 

To ja zadam pytanie ;)

 

Gdzie wczoraj jechałam i czym ( samochód, motocykl, rower), czy byłam zadowolona :)

To i ja rozbiję to pytania na mniejsze:

Gdzie wczoraj jechałaś? - Sąd - miasteczko rodzinne albo miasteczko w pewien sposób dla ciebie ważne, z którym masz miłe wspomnienia.

Do przyjaciół bardzo dobrze się tam bawiłam:)

Czym jechałas? - 5 mieczy - pewne obawy przed tą podróżą, pojazd cieszący się złą sławą no nie wiem, ale najbardziej pasuje mi motocykl :)

Tak motocyklem, obawy też się potwierdzają

Czy byłaś zadowolona? - 9 buław -tak, byłaś zadowolona. Wycieczka się udała. Początkowe obawy, lęki mogły zostać szybko rozwiane, na korzyść entuzjazmu

Tak byłam zadowolona

 

Byłaś najbliżej - także teraz Ty zadajesz pytanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jechałaś? - Kochankowie - do jakiegoś urokliwego miejsca. Mogła to być wycieczka do parku, lasu albo na wieś - piękne krajobrazy, jezioro, romantyczna sceneria ;)

Opis sie zgadza znajomi maja domek przy lesie

Czym? - 10 Buław - zdecydowanie czymś co Cię zmęczyło i według mnie będzie to rower

Blisko, jednoślad ale motocykl

Czy byłaś zadowolona? - królowa Buław - Tak, zdecydowanie pomimo tego zmęczenia, mogłaś czuć że właściwie spożytkowałaś swój czas

Bardzo dobrze siębawiłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wczoraj jechałam? - 2 pucharów odwrócona - może pojechałaś na jakieś spotkanie z byłym przyjacielem? Tak mi się skojarzyło :)

Do aktualnych przyjaciół ;)

 

i czym? - królowa buław - tu mi się z marszu skojarzyło, że konno jechałaś, no ale obstawiam, ze jakimś samochodem nietypowym, bądź starodawnym

Konno ale mechanicznym koniem ;)

 

czy byłam zadowolona? - słońce odwrócone - byłaś zadowolona, to odwrócennie może sugerować, że momentami mogłaś poczuć się zażenowana lub zawstydzona, ale ogólne odczucie masz pozytywne

Było dobrze ale powrót w napięciu, gdyż deszcz " za plecami się czaił"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak to się stało, że zapomniałam o tym ćwiczeniu :(

 

Wstrzeliłam się ;)

 

Moje pytanie: Gdzie wybieram się we wtorek (2 czerwca) i w jakim celu tam idę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
Jak to się stało, że zapomniałam o tym ćwiczeniu :(

 

Wstrzeliłam się ;)

 

Moje pytanie: Gdzie wybieram się we wtorek (2 czerwca) i w jakim celu tam idę?

 

Gdzie się wybierasz: Sprawiedliwość

Wnętrze budynku: urząd, sąd, biuro, sala egzaminacyjna, gdzieś, gdzie się siedzi i/lub czeka na osąd.

 

W jakiej sprawie tam idziesz: 7 Denarów

Coś zrobiłaś i teraz czeka Cię odbiór nagrody, zapłaty, wypełnionych papierów, albo chodzi o pozwolenie na coś. Odbiór wyników (np. w przypadku egzaminów lub badań lekarskich).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało, że zapomniałam o tym ćwiczeniu :(

 

Wstrzeliłam się ;)

 

Moje pytanie: Gdzie wybieram się we wtorek (2 czerwca) i w jakim celu tam idę?

Gdzie się wybierasz? 9 Mieczy - uważam że może chodzić o rozmowę kwalifikacyjną albo tak jak Briee napisała - test, egzamin sprawdzający Twoją wiedzę. Dosyć trudny, przez co możesz mieć negatywne myśli, obawy odnośnie wyniku. Działalność w jakimś tajnym stowarzyszeniu odrzuciłam od razu ;)

W jakim celu? - 9 kielichów - bo musisz, to jest wymagane. Możesz mieć poczucie, że gdy już to wykonasz czeka Cię odpoczynek.

 

Bardziej patrząc na karty, wydaje mi się, że chodzi o egzamin. W sumie podobnie nam z Briee wyszło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam na myśli zupełnie coś innego - wybierałam się na urodziny do córki mojej koleżanki. Faktycznie egzamin też w tym dniu miałam i chociaż mi o to nie chodziło, właśnie to wyszło. Jako pierwsza napisałaś Ty Briee dlatego to Ty zadaj kolejną zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

As Kielichów - może otrzymałaś zaproszenie na randkę lub jakas mila uroczystośc od osoby Ci bliskiej. Ewentualnie stawiałabym na to, że moglas calkiem przypadkiem spotkać kogos bliskiego sercu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się dzisiaj przytrafiło i stąd pytanie co to było :)

 

Król Denarów - wygrałaś/znalazłaś/otrzymałaś jakaś sumę pieniędzy. Lub zaplanowałaś wakacje (kupiłaś bilet), albo wydałaś pieniądze na zakupach, które okazały się bardzo duże ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się dzisiaj przytrafiło i stąd pytanie co to było :)

10 denarów (o) nieporumienienie w pracy z powodu pieniędzy, albo kłótnia na tym tle z partnerem, kimś z domowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję. Wybaczcie, że tak późno, ale doskonale pamiętam co mi się wtedy przytrafiło. Z racji, iż jestem sierota - gapa - to zaraz po zdarciu kolana poparzyłam sobie rękę o piekarnik. A tak, sprawdzałam czy grzałka już się rozpaliła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chętnych żeby zadać nowe ćwiczenie, więc ja zadaję:

 

Planowałam dziś pojechać na większe zakupy, jednak moje plany nie zostały zrealizowane. Dlaczego? Co się wydarzyło ?

 

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 mieczy -źle zorganizowałaś swój czas lub w ostateczności stwierdziłaś, że zakupy możesz zrobić kiedy indziej, zrezygnowałaś ze swoich planów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Denarów p.o - może nie otrzymałaś przelewu na który czekałaś albo stawiałabym na brak czasu, ponieważ nagle wypadło Ci coś niespodziewanego co pokrzyzowało Twoje plany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam :)

Na zakupy nie pojechałam, ponieważ samochód odmówił mi posłuszeństwa ;(

Najbliżej była Anja, pisząc o czymś co wypadło niespodziewanie i pokrzyżowało moje plany. Brawo <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...