Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OPIS WYGLĄDU


Syrena

Polecane posty

Następne ćwiczenie daję, Tym razem będziemy ćwiczyć opis wyglądu :) Można dać do opisu kogoś znajomego, z rodziny, przyjaciela, szefa itp., itd. Albo po prostu wymyślić jakaś osobę, wszystkie opcje są dozwolone.

 

Ja zacznę, jak wygląda mój młodszy brat?

Napiszcie wszystko, to co odnośnie wyglądu uda się wam wyczytać z kart

 

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Postaram sie go opisać:) młody mężczyzna który może byc dobrze zbudowany,Raczej ma piwne oczy i ciemne włosy..wysoki.Osoba, która dba o swój wygląd..dobrze sie tez ubiera.Co do pracy to wysiłek fizyczny nie dla niego..osoba,która pracuje umysłowo nie fizycznie.

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam tego ćwiczenia wcześniej <myśli>

 

Walet Trefl

As Pik, Walet Pik, Walet Kier, 9 Trefl

 

Jest młody, być może jeszcze się uczy albo ciągle dokształca, poszerza swoją wiedzę. Ambitny, inteligentny, dociekliwy, ciekawy świata. Jeżeli chodzi o wygląd, to szatyn/brunet, oczy piwne/brązowe. Czasami trochę porywczy, ma plany, które za wszelką cenę chce zrealizować, wie czego chce i do tego konsekwentnie dąży. Nie lubi fałszu, kłamstwa, unika ludzi mściwych, zazdrosnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie ma weryfikacji to szybciutko się dołączę :)

 

7 pik, krol karo 10 karo

Szatyn o niebieskich oczach. Bardzo pomysłowy i kreatywny może konsekwentnie dążyć do osiągnięcia życiowego bogactwa. Czasami aż za nadto się angażuje w różne przedsięwzięcia. Zdarza się, że jest uparty, działa chaotycznie jednak w konsekwencji otrzymuje to co chce, często pokładając dwa razy więcej wysiłku. Ma zdolności przywódcze i organizacyjne, lubi mieć pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ogólnie może go opiszę:)

 

Mój brat jest w młodym wieku, ale już pełnoletni. To prawda, że w dalszym ciągu się dokształca. Stawia na swoją przyszłość i dąży do spełnienia zawodowego i niezależności finansowej. Jest spokojny, ale ma swoje zasady. To prawda, że nie lubi kłamstwa i unika ludzi wulgarnych. Również dąży w kierunku pracy umysłowej.

 

Co do wyglądu jest dość potężny, ale i średniego wzrostu. Włosy brązowe a kolor oczu piwny.

 

Dziękuję za udzial w ćwiczeniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna chętna osoba, każdy z Was wniósł jakąś prawde na temat mojego brata, więc kto pierwszy ten lepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;)

 

1. Jak wygląda główny bohater filmu, który dzisiaj oglądałam?

Już macie podpowiedź że chodzi o mężczyznę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

10 karo Dama Pik Król Trefl

I tu mam problem bo nie wiem jaką płeć wybrać, dlatego wg mnie było dwoch głownych bohaterów - kobieta i mężczyzna. Bardziej skłaniałabym się ze chodzi o kobietę - częściej się pojawiała, miała wiecej zadań do wykonania, była barwniejszą postacią, bardziej przykuwał wzrok widza. Wygląd - brunetka o brązowych oczach, zależna od ojca, pławiącą się w dostatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Karo 9 Pik

Jeśli chodzi o mężczyznę to jest to ktoś bardzo ambitny, nie wzbrania się przed nowościami i zmianami. Często podróżował albo zmieniał zawód, pracował w kilku miejscach, mógł założyć własny biznes. Mężczyzna atrakcyjny i kulturalny, ceni niezależność. Lubi brać udział w uroczystościach, poszerzać grono swoich znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Kier, Dama Trefl - romantyk, ale i pracoholik. Dużą wagę przywiązywał do pracy, chciał się usamodzielnić, odciąć od rodziców, żyć na własny koszt. Szukał takiej pracy, która szybko pozwoli mu spełnić plany. Wygląd szatyn o piwnych oczach, z charakteru stanowczy, w kontaktach z kobietami - nieśmiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;)

 

1. Jak wygląda główny bohater filmu, który dzisiaj oglądałam?

Już macie podpowiedź że chodzi o mężczyznę

Weryfikuję: Film, to "Histeria-romantyczna historia wibratora" opowiada historię młodego lekarza - idealisty, który usunięty ze szpitala za zbyt postępowe poglądy na higienę, znajduje posadę u wybitnego londyńskiego specjalisty chorób kobiecych. Jego zadaniem jest leczyć kobiety z tytułowej histerii, stosując masaż relaksujący. Z czasem młody lekarz, pod wpływem niekorzystnych dla niego wydarzeń, zostaje wyrzucony z pracy. Pocieszenia szuka u swojego przyjaciela, podczas spotkania wpadają na oryginalny pomysł. Pomysł który niedługo da im sławę i bogactwo.

 

Alicja - bohaterkami są również kobiety - głównie dwie pomijając pacjentki. W filmie rzeczywiście pojawia się bardzo dużo kobiet. Ta o której piszesz to mogła byc córka lekarza, ktory dał pracę młodemu mężczyźnie.

 

Marika - zgadza się, bohater to młody mężczyzna często zmieniał pracę, w koncu doprowadziło go to do wymyślenia czegoś oryginalnego co dało mu także pieniądze i rozgłos. Był kulturalny, atrakcyjny dla wielu tych kobiet również.

 

Ismena - w kontaktach z kobietami rzeczywiscie nieśmiały, romantykiem i pracoholikiem także był. Szukał pracy w której móglby się spełniać jako lekarz,bardzo chciał pomgać.

 

Najbliżej była Marika - najtrafniej opisała bohatera <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę jak mi się udało :)

To i ja może filmowo <myśli>

 

Planowałam że dla relaksu obejrzę dziś film, który już jakiś czas temu oglądałam.

Moje pytanie, to :Jak wygląda główny bohater tego filmu? jakie ma problemy i dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Karo As Trefl

Bohater to młody chłopak, ambitny, chęć wiedzy pragnący spełniać swoje marzenia, posiadający wiele planów. Problemy, to ten As wskazywałby na nieodpowiednie warunki, na stratę bliskich osób. Brak pomysłu na swoje życie, stagnacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja po części, to co napisałaś się zgadza. Chodziło o film "Wielki Mike". Z filmweb: Bezdomny nastolatek zostaje otoczony opieką przez bogatą rodzinę. Dzięki niej wyrasta na gwiazdę amerykańskiego futbolu.

Możesz dodać swoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko to bardzo dużo mi brakowało, tak jedynie ogółem napisałam

 

Nie wiem jakie pytanie mogłabym zadać. Hmmm Jakich mężczyzn lubię? (bruneci, blondyni, szatyni) wygląd głównie ale i cechy charakteru jak chcecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Walet Pik, 10 trefl, Dama kier

Mam odczucie że wyszło mi jakich nie lubisz ;] Zaryzykujemy

Mlodszych od siebie, brunetów. Którzy mają egoistyczne podejście do życia, nie szanują kobiet, nie lubią pracować ani nie zadadzą sobie wysiłku żeby zdobyć kobietę prawiąc jej komplementy, zapraszając na randki. Którzy oczekują na to że kobieta sama się im poda na tacy. Takich którzy mają ogarniczone myślenie, nie lubią wysiłku intelektualnego.

 

 

A teraz odwracajac to, lubisz starszych od siebie. Którzy są otwarci na świat, nowe wrażenia, szanują kobietę i jej potrzeby. Doceniają to co otrzymuja i wiedzą jak zdobyć kobietę, chętnie podejmują grę w myśliwego. Którzy są kreatywni, lubią wysiłek intelektualny, chętnie wdają się w różnego rodzaju polemiki, nie boją się podjac dyskusji.

 

Zobaczymy co z tego będzie <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że nikt, dobrze, weryfikuję:

Mariko przede wszytskim dziękuję że zechciałaś wziąc udział :)

Dużo się zgadza w tym co napisałaś nawet bardzo dużo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie nie bylo, ponieważ opisywanie wyglądu sprawia mi najwięcej problemów.

 

Jeśli mogę to zadam zagadkę ja. Jak wygląda mój przyjaciel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...