Skocz do zawartości

Odcinanie


Karolina

Polecane posty

Jeśli w złym miejscu umieszczam pytanie to proszę przenieść lub usunąć i przepraszam za problem.

 

Słyszałam, że powinno się odcinać po wróżbach energetycznie, ale ja nie mam pojęcia jak to robić.

Może ktoś z Was się tym zajmuje lub wie jak trzeba się odcinać ?

Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. To dosyć proste.

Najlepiej prosić Opiekunów o pomoc :)

No więc... zapraszasz Opiekuna, mówisz, że ma Ci pomóc. Wizualizujesz linę energetyczną i to, jak przecinasz razem z Opiekunem. Dobra jest med. 2 serc

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A mogłabyś coś więcej napisać o tej metodzie dwóch serc?

 

Co do opiekuna, hmmm nie wiem jakiego mam, nie potrafię się z nim "skomunikować" więc tutaj na chwilę obecną to mi się nie uda, ale dziękuję za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Jeśli w złym miejscu umieszczam pytanie to proszę przenieść lub usunąć i przepraszam za problem.

 

Słyszałam, że powinno się odcinać po wróżbach energetycznie, ale ja nie mam pojęcia jak to robić.

Może ktoś z Was się tym zajmuje lub wie jak trzeba się odcinać ?

Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi

Metody są rożne. I chyba każdy kto wróży ma swoją własną, wypracowaną i dla niego skuteczną.

Znam ten sposób ten o którym pisze trinity. Można spróbować, ewentualnie od siebie coś dodac, zmienić, usprawnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Moja ciocia jak wrozyla to nie robilatego w celu zarobkowym. Ale zawsze po wrozbie trzeba bylo jej zostawicchociaz zlotowke poniewaz mowila ze ja to chroni.

 

Nie wiem czy to bylo w celu odciecia sie od osoby....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciocia jak wrozyla to nie robilatego w celu zarobkowym. Ale zawsze po wrozbie trzeba bylo jej zostawicchociaz zlotowke poniewaz mowila ze ja to chroni.

 

Nie wiem czy to bylo w celu odciecia sie od osoby....

Wydaje mi się, że tak, to było właśnie w tym celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...

A co jesli ktos stawial nam karty przez Internet? Ja za niektore wrozby nie placilam, bo osoby te deklarowaly, ze robia to w ramach pomocy, bezinteresownie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię jeszcze, że często radziłam się świetnej wrozki na jednym z forow ezoterycznych i wszystko sie sprawdzalo, ta Pani zaliczala sie wlasnie do tych bezinteresownych, ktore nie pobieraly oplat za wrozbe (prosila jedynie o weryfikacje po czasie), pozniej natomiast stwierdzilam ze nie bede jej juz zawracac glowy i udalam sie do wrozbity w miescie, w ktorym obecnie mieszkam (znalazlam go przez neta), zaplacilam 150 zl za 45 min i to byla porazka...facet niby sie znal, ale w porownaniu do tej osoby, ktora wrozyla mi na jednym z forow to totalna masakra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 13.04.2018 o 21:08, runoutofbreath napisał:

A co jesli ktos stawial nam karty przez Internet? Ja za niektore wrozby nie placilam, bo osoby te deklarowaly, ze robia to w ramach pomocy, bezinteresownie 

W takich sytuacjach najważniejsze jest podziękowanie albo pozostawienie dla tej osoby czegoś miłego, np. piosenki czy jakiegoś zdjęcia. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2018 o 21:08, runoutofbreath napisał:

A co jesli ktos stawial nam karty przez Internet? Ja za niektore wrozby nie placilam, bo osoby te deklarowaly, ze robia to w ramach pomocy, bezinteresownie 

 

Dnia 15.09.2018 o 20:48, Marika napisał:

W takich sytuacjach najważniejsze jest podziękowanie albo pozostawienie dla tej osoby czegoś miłego, np. piosenki czy jakiegoś zdjęcia. 

 

A jeśli i tego z jakichkolwiek powodów nie można zrobić, to po prostu płacisz za wróżbę wspomagając kogokolwiek potrzebującego, może to być osoba albo datek na jakiś cel albo bezinteresowna pomoc czy choćby cierpliwe wysłuchanie jakiejś samotnej a przynudzającej babci. Tu chodzi nie od odcięcie się z twojej strony tylko o wymianę energetyczną. Osoba, która wróży za darmo ma swoje sposoby (a przynajmniej powinna mieć), by się odciąć, natomiast osoba przyjmująca wróżbę "nie odcina się", lecz płacąc za pracę wróżki (bez względu na formę tej zapłaty) "oddaje energię" i przywraca tym stan równowagi energetycznej dla siebie.

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...