Skocz do zawartości

ćwiczenie praca


traszka

Polecane posty

czy dziś lub jutro uda mi sie pójść na tą rozmowe w sprawie pracy o której sie dziś dowiedziałam i czy dostane to zlecenie?

6 mieczy-as pucharow-wieza

no niestety raczej nie a jak wam wychodzi?

 

czy dostane takie inne zlecenie o ktorym mysle?

paz denarow-swiat-6 bulaw

no tutaj mi wyszlo ze tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsze karty, dotyczą tego, czy pójdziesz na rozmowę, czy jednak chodzi o to, czy dostaniesz zlecenie? ;)

Wynika z nich, że coś się zadzieje, pojawią się nowe możliwości, ale najpierw trzeba zrobić na nie miejsce.

 

Drugie pytanie: Także uważam, że karty pokazały na "tak". W ogóle, chyba Ty sama bardziej do tego dążysz, to jest bardziej interesujące niż zlecenie z pierwszego pytania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwsze, to wydaje mi się, że pójdziesz na tą rozmowę, ale coś się wydarzy takiego, że jednak nie będzie to to. Albo samo zlecenie okaże się nie na miarę tego, czego oczekiwałaś, albo po prostu jeszcze czegoś zabraknie by je dostać. Albo nie spodoba Ci się pracodawca. W każdym razie dynamiczna sytuacja i nagły obrót zdarzeń.

 

Drugie pytanie: tak i to jest właśnie to, na czym powinnaś się skupić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dostane takie inne zlecenie o ktorym mysle?

paz denarow-swiat-6 bulaw

no tutaj mi wyszlo ze tak :)

nie sprawdzilo sie, nie odezwali sie do mnie i nie dostalam tej pracy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...