Skocz do zawartości
Alicja

Anielskie karty wsparcia w miłości

Polecane posty

Alicja
Mogłabym prosić o przesłanie? :) dane wysle na pw

MIESIĄC MIODOWY

„Raduj się błogosławieństwem spędzonych wspólnie wakacji.”

Romantyczne Anioły proszą abyś zwróciła uwagę na osoby poznane podczas wakacji lub wyjazdu. Mogą one mieć wpływ na Twoje życie uczuciowe. Czasami niepozorna znajomość jest początkiem wielkiej i namiętnej miłości.

Alicja
Dziękuję !

bardzo proszę <kwiatek>

Alicja
Moge prosić o przesłanie kart

Gosia 27.09.84

KOCHAJ NAJPIERW SIEBIE

„Twój szacunek do własnej osoby sprawia, że przyciągasz więcej miłości.”

Karta ta przede wszystkim mówi o tym abyś zrozumiała, że na pierwszym miejscu zawsze stawiaj miłość do własnej osoby. Spójrz na siebie z miłością bez cienia krytyki. Możliwe, iż potrzebujesz pobyć więcej czasu w samotności po to aby zrozumieć co jest dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj jeżeli nabierzesz większego szacunku i miłości do swojej osoby przyciągniesz lepsze i bardziej korzystne sytuacje do swojego życia w tym też uleczenie dla obecnego związku. Pamiętaj również o nierozpamiętywaniu przeszłości- z przeszłości zabierz tylko lekcje jakich się nauczyłaś i miłość.

Alicja
Dzień dobry,

Czy ja również mogę prosić o przesłanie kart? Dziękuję! Dane na pw.

JUŻ WKRÓTCE

„Zdecyduj, czego dokładnie pragniesz, ponieważ to dla Ciebie właśnie zmierza.”

Karta ta zadaje Ci pytanie: „Czego pragniesz?”, i wymaga od Ciebie bardzo jasnych i dokładnych odpowiedzi. Zupełnie jak w przypadku składania zamówienia w restauracji. Wszechświat wysłucha wszelkich myśli i uczuć i uczuć dotyczących życia uczuciowego i dostarczy Ci wszystkiego, o co go poprosisz. Kiedy narzekasz na to, co Ci zostało podane, może to być spowodowane tylko i wyłącznie źle złożonym zamówieniem. Jak tylko jasno sformułujesz swoje pragnienia, przybędą one niezwłocznie do Ciebie na anielskich skrzydłach. Wyciągnęłaś tę kartę, ponieważ nadszedł czas na powiedzenie sobie jasno i szczerze, czego chcesz, i sformułowanie swoich próśb w sposób pełen wiary i optymizmu. Zaufaj swoim uczuciom i podejmij decyzje dotyczącą tego, co będzie dla Ciebie najlepsze.

asiam

Dziękuję bardzo.

Ja.karolina

martula

Bardzo dziekuje! Dzisiaj wlasnie decyzja zapadla, zanim przeczytalam te wiadomosc. Ciesze sie z tej karty. Jeszcze raz wielkie dzieki!

Luna1986

dziękuję za przesłanie, chociaz nikogo nie poznalalam, ale w okresie wakacyjnym zaczelam myslec bardziej o kims moze o to chodzi

Naamah

Dziękuję za przesłanie <myśli><myśli><myśli>

Bardzo interesujące.

barborka

witam serdecznie. bardzo prosze o karty wsparcia w milosci barbara 15.04.77 czy sie jeszcze kiedys zakocham i bede szczesliwa. poznalam faceta o 8 lat mlodszy Tomasz, ale bylam z nim tylko na kawie. nie wiem czy cos zaiskrzy? czy to on czy zakocham sie w kims innym. bardzo dziekuje

daria

Witam:) Poproszę o przesłanie na pewną znajomość:) Ania . ps. dziękuję za przednie, jak zawsze piękne :)

Lady-Blue

Witaj, proszę o dwa przesłania - jeśli mogę, jedno na mnie jak przyciągnąć miłość, a drugie na pana ale tego właściwego i dobrego :)

Alicja
Dziękuję bardzo.
Bardzo dziekuje! Dzisiaj wlasnie decyzja zapadla, zanim przeczytalam te wiadomosc. Ciesze sie z tej karty. Jeszcze raz wielkie dzieki!
dziękuję za przesłanie, chociaz nikogo nie poznalalam, ale w okresie wakacyjnym zaczelam myslec bardziej o kims moze o to chodzi
Dziękuję za przesłanie <myśli><myśli><myśli>

Bardzo interesujące.

Bardzo proszę <kwiatek>

Alicja
witam serdecznie. bardzo prosze o karty wsparcia w milosci barbara 15.04.77 czy sie jeszcze kiedys zakocham i bede szczesliwa. poznalam faceta o 8 lat mlodszy Tomasz, ale bylam z nim tylko na kawie. nie wiem czy cos zaiskrzy? czy to on czy zakocham sie w kims innym. bardzo dziekuje

Barbaro, chyba nie będę mogła pomóc tak jak tego chcesz. Mogę wylosować przesłanie na relację, ale na zadane pytania nie odpowiem, nie wróżę.

ZAUFANIE

„Ta sytuacja wymaga od Ciebie odrobiny wiary.”

Romantyczne Anioły proszą abyś zaufała, że obecna droga którą podążasz jest właściwa. Porzuć strach ponieważ to przez niego przyciągasz negatywy. Obecna sytuacja ma na celu pogłębić Twój rozwój duchowy. Pamiętaj, gdy nabierzesz pewności siebie i uwierzysz, że wszystko będzie dobrze przyciągniesz do siebie pozytywne doświadczenia i dobrych ludzi- też partnera w miłości.

Alicja
Witam:) Poproszę o przesłanie na pewną znajomość:) Ania . ps. dziękuję za przednie, jak zawsze piękne :)

bardzo proszę <kwiatek>

NOWA MIŁOŚĆ

„Jakaś nowa osoba obudziła w Tobie romantyczne uczucia.”

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że jest Ci pisana nowa miłość, mogłaś kiedyś już spotkać tę osobę w przeszłości i być nią zainteresowana. Teraz możesz bez strachu rozwijać znajomość i uczucie. Jeżeli jesteś w związku pamiętaj, że należy najpierw wyjaśnić wszelkie wątpliwości z obecnym partnerem przed wpadnięciem w ramiona innej osoby. Spróbuj zasięgnąć rady od zaufanej osoby. Uwierz, że miłość Cię spotka, przygotuj się na to aby ją w pełni przyjąć.

Alicja
Witaj, proszę o dwa przesłania - jeśli mogę, jedno na mnie jak przyciągnąć miłość, a drugie na pana ale tego właściwego i dobrego :)

Jak przyciągnąć miłość -------------- DAWANIE INNYM ZNAĆ

„Jak tylko ujawnisz swoje najskrytsze potrzeby innym osobom, wasza więź się umocni.”

Anioł prowadzą Cię do momentu gdy będziesz w stanie otworzyć się przed osobą, która znaczy dla Ciebie bardzo dużo lub będzie znaczyć w przyszłości. Jeżeli podejmiesz szczerą dyskusje i zawrzesz w niej swoje prawdziwe pragnienia, emocje, potrzeby, marzenia i inne skryte uczucia, to wszystko powinno doprowadzić Was do odnalezieniu wspólnych cech, pasji itd. itp.. To może umocnić Wasze relacje lub przerodzić je w coś więcej niż znajomość. Nieważne ile wysiłku będzie Cię to kosztować ale prowadzi do wielu korzyści w Twoim życiu uczuciowym.

Na właściwego i dobrego pana -------------- MIESIĄC MIODOWY

„Raduj się błogosławieństwem spędzonych wspólnie wakacji.”

Romantyczne Anioły proszą abyś zwróciła uwagę na osoby poznane podczas wakacji lub wyjazdu. Mogą one mieć wpływ na Twoje życie uczuciowe. Czasami niepozorna znajomość jest początkiem wielkiej i namiętnej miłości.

arwil

Witaj,

mogę poprosić o karty na relację z Michałem 19.03.1984?:)

Alicja
Witaj,

mogę poprosić o karty na relację z Michałem 19.03.1984?:)

UZDRAWIANIE ŻYCIA RODZINNEGO

„Twoje życie uczuciowe skorzysta, jeżeli przebaczysz swoim rodzicom.”

Twoje problemy w kwestii uczuć mogą być związane z relacjami jakie masz z rodzicami lub kimś bliskim z rodziny. Osoby, które przyciągasz do swojego życia mogą być odbiciem złych wzorców rodzinnych. Warto poprosić Anioły o to, aby pomogły Tobie przejść przez proces wybaczania danej osobie. Wybaczyć to nie znaczy popierać zachowanie, ale to coś w rodzaju detoksykacji Twojego ciała i Twojej duszy z negatywnych emocji. Gdy przejdziesz ten etap z pewnością poczujesz się lepiej, zaczniesz przyciągać do siebie pozytywne zdarzenia, a co za tym idzie także i lepszych ludzi. Skorzysta na tym także związek z sobą. Pamiętaj, że Ty powinnaś być zawsze najważniejsza, gdy poczujesz się silna i szczęśliwa, będziesz wiedzieć co dalej robić.

megi23

Poproszę o przesłanie w sferze uczuciowej. Pozdrawiam!

Alicja
Poproszę o przesłanie w sferze uczuciowej. Pozdrawiam!

POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

„Poproś inne osoby o wsparcie i je zaakceptuj.”

Romantyczne Anioły proszą cię abyś pozwoliła sobie pomóc poprzez inne osoby. Jeżeli masz problem zwróć się z tym do zaufanej osoby. Ona poprzez rozmowę może udzielić Ci dobrej rady lub zyskasz inne spojrzenie na daną sprawę. Jeżeli jesteś singlem poświęć więcej czasu na różnego rodzaju rozmowy lub wyjścia ze znajomymi. To pomoże Ci oderwać się od byłego partnera i możesz poznać inne ciekawe osoby w tym też nową miłość.

megi23

Dziękuję za pomoc! ;-)

barborka

Barbaro, chyba nie będę mogła pomóc tak jak tego chcesz. Mogę wylosować przesłanie na relację, ale na zadane pytania nie odpowiem, nie wróżę.

ZAUFANIE

„Ta sytuacja wymaga od Ciebie odrobiny wiary.”

Romantyczne Anioły proszą abyś zaufała, że obecna droga którą podążasz jest właściwa. Porzuć strach ponieważ to przez niego przyciągasz negatywy. Obecna sytuacja ma na celu pogłębić Twój rozwój duchowy. Pamiętaj, gdy nabierzesz pewności siebie i uwierzysz, że wszystko będzie dobrze przyciągniesz do siebie pozytywne doświadczenia i dobrych ludzi- też partnera w miłości.

dziekuje bardzo PANI za przeslanie musze uwierzyc w siebie. wiem o tym. Sprawa z Tomaszem juz zakonczona wycofal sie ze zwiazku.... ciezko mi sie podnies po tym jak moj maz zostawil mnie dla mlodszej i poszedl do 21 latki... jest jeden aniol moj kumpel on zawsze sie o mnie martwi ... moze mu dam szanse... zobaczymy . dziekuje jeszcze raz....

koniczynka

Witaj :)

Proszę o przesłanie na związek małżeński

Dziękuję i pozdrawiam :)

Sunshine

Witam,

Czy moge prosic o przesłanie w sferze uczuciowej na przyciagniecie milosci?

Dziekuje i pozdrawiam! :)

Oska

Poproszę o przesłanie dla poszukującej :) dane pw.

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Polana

Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące mojego związku? :) (Paulina 17.05.95 Karol 22.09.92)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...