Skocz do zawartości

Polecane posty

• Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• białadama

21

• Marika

18

• Ankra

13

• Essa

9

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeżeli otrzymałaś/eś wróżbę od Mariki, to tutaj możesz za nią podziękować - wkleić jakiś obrazek, napisać coś miłego lub po prostu zamieścić zwykłe "dziękuję". Dziękując - odcinasz się energetycznie o

Mariko dziękuję za optymistyczną wróżbę

Mariko dziękuję za wróżbę i życzę samych wspaniałości w nowym roku!

Posted Images

Dziękuję za wróżbę Noworoczną ;*

Ciekawi mnie co wy tak mi rodziną wróżycie :D mam nadzieję, że się spełni :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Mariko, moja dobra Duszyczko <buziak> Dziękuję za wróżbę, zaczęłam robić te porządki pod koniec roku i spisałam plany w magicznym zeszycie, powoli wprowadzam je w rzeczywistość. Długa droga przede mną, ale dopóki nie wykorzystam swojego potencjału to zdaje sobie sprawę z tego, że pójdzie wszystko w próżnie.

No i nadszedł czas, aby zadbać o ciało, dać sobie trochę luzu :)

dziekuje+mis+tulip4Mi.gif

Mariko, bardzo Ci dziękuję za analizę zadania dla mnie na 2016 rok.

Marzę o stabilizacji uczuciowej, materialnej :)

Już mam pierwsze wieści o nowej pracy, nowych miejscach rozwoju zawodowego, więc

może wszystko jest na dobrej drodze. Jeśli do tego dojdzie stabilizacja uczuciowa,

to będę już spełniona...

Dziękuję za czas i energię poświęconą na prognozę dla mnie

dzi%C4%99ki.gifmotyle3.gif

dziękuję za zadanie na 2016, bardzo pomocna wróżba. To prawda, że tak dostałam od życia po dupie, że popadłam w skrajność i boję się wszystkiego, błędów, krytyki itd. Praca nad sobą to najcięższa praca, ale powoli wychodzę z chaosu, mam nadzieję, ciekawią mnie ukryte talenty i szkoda, że nie wspomnialaś nic o miłości, tej najbardziej mi brak ....thank-you-dziekuje.jpg

;*

Bardzo dziękuję za zadanie na 2016 rok <hejka>

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

U Ciebie w tym roku, zdecydowanie duży nacisk położony jest na skupienie się na rozwoju duchowym, zrobienie wglądu w siebie, poprzez różnego rodzaju ćwiczenia np. medytację. Jednak jeśli tylko pozwolisz, dużo się może zmienić, a przede wszystkim, to w Tobie zajdą te największe zmiany. .

Od jakiegoś czasu co wieczór trochę medytuję, staram się również prosić Anioły, Po raz kolejny dostałam znak,że są - dla niedowiarków można powiedzieć, że to moja wybujała wyobraźnia :D

Masz wielki talent, ale z jakichś powodów nie chcesz wydobyć go na wierzch, może się boisz, a może nie wiesz jak to zrobić?

Czy am jakiś talent to nie wiem, ale jeśli jest choć minimalny to na pewno nie wiem jak się zabrać, aby go z siebie wydobyć ;)

Możliwe, że porzucisz, to co do tej pory przyjmowałaś za wygodne i trwałe, a spojrzysz przychylniejszym okiem w stronę tego, co jawi się jako tajemnicze i pełne wyzwań

U mnie do tej pory nic nie jest stabilne i trwałe, ale mam nadzieje, że ten rok to zmieni. Chciałabym w końcu poczuć spokój, mieć jakąś pewność w życiu, a nie ta niepewność co przyniesie jutro.

Mariko kochana bardzo dziękuję za wróżbę noworoczną <kwiatek>:*

Dziękuję za wróżbę Zadanie na rok 2016. Z pewną dozą nieśmiałości przyznam, że na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiązać go (ich) do obecnej rzeczywistości, co oznacza że nadchodzą zmiany (pozytywne ? <stres> oby :) )

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Joanna <kwiatek>

Dziękuję za wróżbę:) po przeczytaniu pierwsze co mi przyszło do głowy to, ze zmienię pracę:) ale zobaczymy, bo na razie nie szukam nowej:)

i tradycyjnie spróbuję wywołać Twój uśmiech:)

Ojciec z synem spaceruje:) po chwili syn zaczyna:

--- tato tato weź mnie na ręce

Na co ojciec oczywiście odmawia, ze już jest za duży, ze ma nogi, żeby sam szedł.

-ale tato, tato weź mnie na barana- nie przestaje jęczeć mały:)

- Nie- odmawia ojciec;

- Na co syn: ale 500 złotych piechotą nie chodzi...:):):)

Niestety opowiadanie kawałów nie wychodzi mi najlepiej:)

Dziękuję za wróżbę Noworoczną ;*

Ciekawi mnie co wy tak mi rodziną wróżycie :D mam nadzieję, że się spełni :)

Bardzo proszę :) Oska, bo pewne wydarzenia w życiu są pewne i może akurat założenie rodziny jest jednym z tych wydarzeń?

Życzę samych sukcesów :)

Mariko, moja dobra Duszyczko <buziak> Dziękuję za wróżbę, zaczęłam robić te porządki pod koniec roku i spisałam plany w magicznym zeszycie, powoli wprowadzam je w rzeczywistość. Długa droga przede mną, ale dopóki nie wykorzystam swojego potencjału to zdaje sobie sprawę z tego, że pójdzie wszystko w próżnie.

No i nadszedł czas, aby zadbać o ciało, dać sobie trochę luzu :)

Bardzo proszę :) Najważniejsze, że jesteś świadoma tego co masz robić, to już wielki krok w stronę realizacji marzeń! Życzę sukcesów :)

Mariko, bardzo Ci dziękuję za analizę zadania dla mnie na 2016 rok.

Marzę o stabilizacji uczuciowej, materialnej :)

Już mam pierwsze wieści o nowej pracy, nowych miejscach rozwoju zawodowego, więc

może wszystko jest na dobrej drodze. Jeśli do tego dojdzie stabilizacja uczuciowa,

to będę już spełniona...

Dziękuję za czas i energię poświęconą na prognozę dla mnie

Proszę bardzo :) Życzę Ci, aby Twoje marzenia się w tym roku zrealizowały, odnajdź swoje miejsce i bądź szczęśliwa! :)

Mariko ślicznie dziękuje za tak wspaniałą wróżbę. Aż chce się iść do przodu z nowym rokiem :D

Bardzo proszę :) Zatem idź i spełniaj marzenia, życzę sukcesów! :)

DZiękuję za zadanie na rok 2016:))

Bardzo proszę, życzę sukcesów! :)

dziękuję za zadanie na 2016, bardzo pomocna wróżba. To prawda, że tak dostałam od życia po dupie, że popadłam w skrajność i boję się wszystkiego, błędów, krytyki itd. Praca nad sobą to najcięższa praca, ale powoli wychodzę z chaosu, mam nadzieję, ciekawią mnie ukryte talenty i szkoda, że nie wspomnialaś nic o miłości, tej najbardziej mi brak ....

;*

Bardzo proszę :) Błędy, krytyka, to całość doświadczenia, musi to być, abyś się rozwijała i poznawała świat, życie, uczyła się na błędach. Niestety, ale nikt nie ma tylko pozytywnego życia, miej to na uwadze i nie bój się swojego życia! Życzę sukcesów :)

Bardzo dziękuję za zadanie na 2016 rok <hejka>

Bardzo proszę, życzę sukcesów! :)

Od jakiegoś czasu co wieczór trochę medytuję, staram się również prosić Anioły, Po raz kolejny dostałam znak,że są - dla niedowiarków można powiedzieć, że to moja wybujała wyobraźnia :D

Czy am jakiś talent to nie wiem, ale jeśli jest choć minimalny to na pewno nie wiem jak się zabrać, aby go z siebie wydobyć ;)

U mnie do tej pory nic nie jest stabilne i trwałe, ale mam nadzieje, że ten rok to zmieni. Chciałabym w końcu poczuć spokój, mieć jakąś pewność w życiu, a nie ta niepewność co przyniesie jutro.

Mariko kochana bardzo dziękuję za wróżbę noworoczną <kwiatek>:*

Bardzo proszę! :) Luna, tak szczerze, ja już od dłuższego czasu czytając Twoje posty, "czuję", że Ty nie jesteś taką zwykłą użytkowniczką forum, a są w Tobie hm, pewne pokłady może nie tyle co takiej życiowej energii, a zainteresowań ezoterycznych, energii ezoterycznej. Ja Cię własnie nawet przez ten pryzmat postrzegam - jako kogoś kto wie więcej, czuje więcej, rozumie i widzi więcej. I bardzo mi pasujesz do tego forum - odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.

Życzę sukcesów i powodzenia :)

Dziękuję bardzo za wróżbę noworoczną : Zadanie na Nowy Rok :);*

Proszę bardzo, życzę sukcesów :)

Dziękuję za wróżbę Zadanie na rok 2016. Z pewną dozą nieśmiałości przyznam, że na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiązać go (ich) do obecnej rzeczywistości, co oznacza że nadchodzą zmiany (pozytywne ? <stres> oby :) )

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Joanna <kwiatek>

Proszę bardzo :) Czy pozytywne, czy nie, to już głownie Ty wiesz, ale choćby nie satysfakcjonowało cię, to co będzie się działo - zawsze możesz na to wpłynąć. Życzę sukcesów! :)

Dziękuję za wróżbę:) po przeczytaniu pierwsze co mi przyszło do głowy to, ze zmienię pracę:) ale zobaczymy, bo na razie nie szukam nowej:)

i tradycyjnie spróbuję wywołać Twój uśmiech:)

Ojciec z synem spaceruje:) po chwili syn zaczyna:

--- tato tato weź mnie na ręce

Na co ojciec oczywiście odmawia, ze już jest za duży, ze ma nogi, żeby sam szedł.

-ale tato, tato weź mnie na barana- nie przestaje jęczeć mały:)

- Nie- odmawia ojciec;

- Na co syn: ale 500 złotych piechotą nie chodzi...:):):)

Niestety opowiadanie kawałów nie wychodzi mi najlepiej:)

Haha, jak to nie wychodzi Ci najlepiej - na mnie, zawsze Twoje kawały działają i wywołują uśmiech! Tym razem też tak było <luzik><ok> Bardzo proszę :) Nowy rok może nieść różne wydarzenia i niespodzianki, życzę Ci, aby cokolwiek przyniesie było dla Ciebie jak najlepsze - samych sukcesów!

Mariko bardzo miło mi słyszeć/czytać takie słowa, bardzo motywujące :)

Miałam nawet taką sytuację jak poznawałam znajomego-zwykly kolega, przedstawil mi sie a ja w glowie od razu "mhmm karma" takie "coś" poczułam jak się dowiedzialam jaka ma date ur i sprawdzilam w programie i faktycznie wyszla karma xD

Poki co czytam forum :) korzystam :D i niedlugo moze cos wiecej. Tak ciągnie mnie chyba od zawsze, ale jeszcze nie ruszylam tematu "glebiej" ;)

Mariko bardzo miło mi słyszeć/czytać takie słowa, bardzo motywujące :)

Miałam nawet taką sytuację jak poznawałam znajomego-zwykly kolega, przedstawil mi sie a ja w glowie od razu "mhmm karma" takie "coś" poczułam jak się dowiedzialam jaka ma date ur i sprawdzilam w programie i faktycznie wyszla karma xD

Poki co czytam forum :) korzystam :D i niedlugo moze cos wiecej. Tak ciągnie mnie chyba od zawsze, ale jeszcze nie ruszylam tematu "glebiej" ;)

Nic na siłę, przyjdzie dzień, w którym poczujesz, że pora iść dalej :)

Dziękuję za wróżbę noworoczną.

Pozdrawiam

Bardzo proszę :)

Dziękuję Mariko za wróżbę noworoczną -zadanie na nowy rok.Oby nadeszły te zmiany i udało mi się być bardziej pewną siebie.Pozdrawiam.

Tylko pamiętaj, że zmiany najczęściej dzieją się wtedy, gdy na to pozwalamy lub robimy coś, co ma na celu ich zapoczątkowanie. Pozdrawiam :)

• 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...