Skocz do zawartości

Polecane posty

:):) Dziękuję pięknie za Miłosne Wróżby

Mam nadzieję że się sprawdzą

<kwiatek>

<kwiatek><kwiatek>

----------------------------------------------------------

Zgłoszony przez przystojniak123 « niedziela, 26 czerwca 2016, 23:36

Bardzo dziękuję.Sama nie wiem czy jestem czy nie w związku . Czas pokarze :)

• Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• białadama

21

• Marika

18

• Ankra

13

• Essa

9

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeżeli otrzymałaś/eś wróżbę od Mariki, to tutaj możesz za nią podziękować - wkleić jakiś obrazek, napisać coś miłego lub po prostu zamieścić zwykłe "dziękuję". Dziękując - odcinasz się energetycznie o

Mariko dziękuję za optymistyczną wróżbę

Mariko dziękuję za wróżbę i życzę samych wspaniałości w nowym roku!

Posted Images

Pięknie dziękuję za sobótkową miłosną wróżbę <kwiatek>

Aczkolwiek czy uda nam się porozumieć i ze sobą wytrwać, myślę, że najbliższy czas pokaże.

Szczęśliwą mogę być i sama. Pytanie czy warto, próbować być szczęśliwym z kimś.

Pozdrawiam :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Bardzo dziękuję za wróżbę sobótkową i poświęcony czas <kwiatek>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

• 3 weeks later...

Mariko dwa lata temu na innym forum stawialas mi karty na uczucia. Napisalas, ze poznam pana, bardzo doswiadczonego i poranionego, w trakcie rozwodu lub krotko po, ciemnowlosego, w moim lub zblizonym do mojego wieku. Ze stworzymy stala relacje.mozliwy slub. I poznalam pana, 3 lata starszy ode mnie, ciemnowlosy. Po rozwodzie byl 4 lata, ale wciaz przezywal. Mial duza firme, wiele lat.firma upadla. Jestesmy od pol roku razem. Ostatnio rozmawialismy o slubie. Wiec sie sprawdza:) dziekuje i wszystkiego dobrego ;*

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
Mariko dwa lata temu na innym forum stawialas mi karty na uczucia. Napisalas, ze poznam pana, bardzo doswiadczonego i poranionego, w trakcie rozwodu lub krotko po, ciemnowlosego, w moim lub zblizonym do mojego wieku. Ze stworzymy stala relacje.mozliwy slub. I poznalam pana, 3 lata starszy ode mnie, ciemnowlosy. Po rozwodzie byl 4 lata, ale wciaz przezywal. Mial duza firme, wiele lat.firma upadla. Jestesmy od pol roku razem. Ostatnio rozmawialismy o slubie. Wiec sie sprawdza:) dziekuje i wszystkiego dobrego ;*

Bardzo dziękuję za weryfikację! Cieszę się, że się udało i jesteś szczęśliwa! <przytul>

czy mozesz mi postawic tarot na miłosc

Niestety, ale nie. Na czacie napisałam, żebyś zaglądnęła do działu z wróżbami, tam są osoby, które wróżą z Tarota

Dziękuję za Andrzejkową wróżbę numerologiczną (zaczynam oszczędzać-dobry pomysł, zobaczymy jak w praktyce mi wyjdzie :) )

Pozdrawiam :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...