Skocz do zawartości

wróżby na sferę zdrowotną

Polecane posty

Czy powinno się wróżyć na zdrowie? Nie jestem tylko na tym forum, ale na innych także i spotkałam się z wieloma wróżbami, które dotyczą zdrowia, wróżki/wróżbicie bez wahania odpowiadają jak przebiegnie operacja, czy ktoś wyleczy się z ciężkiej choroby, a nawet sami doradzają lekarstwa i lekarzy, których warto wybrać ! Byłam bardzo zdziwiona i zszokowana!, kiedy jeden wróżbita, zaczął wypisywać leki na depresję i zachwalał ich skuteczność... Czyżby osoby wróżące pozwalali sobie na coraz więcej, stając się także doradcami medycznymi? A gdzie w tym wszystkim etyka i przede wszystkim ODPOWIEDZIALNOŚĆ! przecież jak już niejednokrotnie było tutaj wspomniane (w innych miejscach również), ktoś kto wróży bierze odpowiedzialność za swoje słowa.

Jak to jest z wróżbami na zdrowie? wróżycie? czy odsyłacie do lekarza? I co myślicie o wróżbach odnośnie zdrowia?

Hm, trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa w sensie takim, żeby nie straszyć i nie wydawać wyroków, ale uważam, że to co dana osoba zrobi z wróżbą to już Jego indywidualna droga. Nie da się wziąć pełnej odpowiedzialności za wróżbę. Co do sfery zdrowia, to nie odważyłabym się dawać jakiś wskazówek. Tutaj priorytetem jest lekarz, a ja nim nie jestem i tym bardziej nie mam potrzeby go udawać. Co innego zdrowie psychiczne w sensie emocji czy samopoczucia -- -tutaj jak najbardziej lubię sprawdzać tą kwestię

Jak widzę pytanie na sferę zdrowotną od razu piszę, że jeżeli coś jest źle, pytający coś podejrzewa, to aby udał się do lekarza pierwszego kontaktu lub zrobił potrzebne badania, gdyż karty nie są wyrocznią i ja nie będę ich rozkładać na zdrowie.

• 4 months later...

Spotkałam się na fb ze niby wróka powiedział kobiecie ze w nabliszym czasie ktoś odejdzie z jej rodziny zbeształm kobiete od nóg do głowy NIgdy Takich żeczy się nie mówi nikomu MOże się zdarzyc aled również moze byc pomyłką miałam taką sytuacjie ktos komusx powiedziałm ze będzie miec wypadek mineły lata i nic się nie wydarzyło a kobieta bała się wyjsc z domu myśmy zycia nie dawali i nie odbierajmy

Często takie wróżki, o których piszesz Basiu, mało mają wspólnego z kartami, a o empatii już nie wspominając. Pisze, to co "widzi" i na tym wróżba się kończy. Już nie raz spotykałam się z wypowiedziami różnych osób, które we wróżbach widziały szybki zarobek, kupowały karty, wahadełko czy coś innego i zaczynały wróżyć. Na początku dając promocyjne ceny i oferując atrakcyjnie ubrane w słowa wróżby, miały wiele chętnych. One nie zważały na słowa...

Gdy ktoś trafi do takiej osoby i usłyszy o śmierci czy choćby dostanie inną szokującą informację, automatycznie może zrazić się do wszystkich innych wróżek i następuje obrażanie, szykanowanie i mieszanie z błotem. Wszystkich wrzuca się do jednego worka.

Przykre, ale prawdziwe...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...