Skocz do zawartości

Praca, a nowy pomocnik.

cooco
 Share

Polecane posty

Hejo, ja z prośbą o wróżbę, kochane osóbki ♡ 

Ja należąca do nieśmiałych osóbek, która z trudnością przychodzi mi poznanie, akceptowaniem nowych osób w moim najbliższym, codziennym otoczeniu - spotkam się z trudną dla mnie sytuacją (która jest za każdym razem trudna, gdy owa sytuacja pojawia się). Otóż mój pomocnik zwalnia się z pracy, była to dziewczyna w podobnym wieku i dobrze mi się z Nią pracowało, ale niestety jak wspomniałam przed chwilą, zwalnia się do innego miejsca pracy. Jest to kolejna osoba, która już ze mną nie będzie pracować (innych przenosili na inne stanowiska, zwalniali, itd). W każdym bądź razie przyjdzie mi pracować z kimś innym i tudzież tu moje pytanie: czy z tą dziewczyną, mężczyzną będzie mi się dobrze pracowało i będziemy dogadywać się we wspólnej współpracy?

Z całą świadomością, że owa praca, tudzież stanowisko nie jest tym moim przeznaczeniem, ale muszę wytrzymać to momentu ukończenia szkoły.

Za każdą dobrą radę i pomoc, będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie ♡

Anna, 10 kwietnia 1993 rok.

Kochana @cooco

Wydaje mi się że  nowym pomocnikiem będzie kobieta. 

Możliwe że starsza od Ciebie. 

Atrakcyjna, pewna siebie ale też ciepła i serdeczną. 

Bardzo możliwe że przyjmiesz postawę obronna(sama stwierdziłaś że ciężko Ci nawiązać nowe kontakty) 

Myślę jednak że współpraca powinna się fajnie układać a osoba ta może Cie w jakiś sposób na coś nowego nakierować. Może tu nie chodzić o samą pracę ale o jakieś aspekty życiowe. Myślę że będzie to osoba pomocna. 

Serdecznie pozdrawiam 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

• 3 weeks later...

Napiszę może jak to przedstawia się w obecnej chwili. 

Otóż jest totalny chaos. Zaraz po odejściu J. moim pomocnikiem był mój sąsiad (starszy). Jednakże w obecnej chwili, mam aż dwóch pomocników - sąsiada, jak i J., bo po oddaniu wypowiedzenia, stwierdziła, że jednak chce z powrotem wrócić i wróciła, pracując z moją osobą.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...