Skocz do zawartości

Pary show biznesu - ilość dzieci


Alicja

Polecane posty

Nie wiem czy to ćwiczenie długo przetrwa, czy będą w ogóle nim zainteresowani, ale ja bym chciała tak poćwiczyć i spróbować informację którą napisała Marika. viewtopic.php?f=48&t=1725&p=20316#p17813

Bierzmy pod uwagę pary które już mają dzieci dzięki czemu weryfikacja będzie łatwa. Proponuję nie ujawniać przed rozwiązaniem ćwiczenia danych pary żeby internet nie kusił ;) Zdaje sobie sprawę że do wszystkicj informacji nie będziemy mieć dostępu i bardziej skupmy się na ilości płci, niż na różnicy wieku pomiędzy dziećmi bedzie lepiej.

 

1. Rodzina z Polski. Ona piosenkarka - popularna, on architekt, mało się o nim słyszy. Ile mają dzieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    14

  • Syrena

    8

  • Essa

    8

  • Alya

    7

Top Posters In This Topic

Wyszła mi córka i 2 synów. Wylosowane karty - 6 kier, 5 trefl, 2 kier, potem Dama karo, Król Trefl i Król pik, a potem dużo kart numerowanych (nie figur), a żaden as się nie pojawił, więc przestałam wybierać :) Chyba wiem, o jaką parę chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wrócę jak przyswoję sobie ten rozkład ;)

 

U Ciebie wyszły po kolei Dama, Krol i Krol to ciąża była rok po roku, czy te pierwsze karty (6,5,2) określają wiek?

nadmiar tych kart mnie przeraża <krzyk>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wrócę jak przyswoję sobie ten rozkład ;)

 

U Ciebie wyszły po kolei Dama, Krol i Krol to ciąża była rok po roku, czy te pierwsze karty (6,5,2) określają wiek?

nadmiar tych kart mnie przeraża <krzyk>

Mnie zniechęcił brak Asa, choć może to oznaczać, że ta para może mieć jeszcze dzieci?

Nie wiem, co oznaczają te karty przed figurami, poza tym nadal nie wiem co to za para, więc nie sprawdzę, co ile rodziły się dzieci, jeśli w ogóle dobrze wyszła ich ilość :) Może Marika wyjaśni nam, co te karty mogą oznaczać (6,5,2)? :) Ja wszystkich nie podałam, bo było ich dużo (tych za figurami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wrócę jak przyswoję sobie ten rozkład ;)

 

U Ciebie wyszły po kolei Dama, Krol i Krol to ciąża była rok po roku, czy te pierwsze karty (6,5,2) określają wiek?

nadmiar tych kart mnie przeraża <krzyk>

Mnie zniechęcił brak Asa, choć może to oznaczać, że ta para może mieć jeszcze dzieci?

Nie wiem, co oznaczają te karty przed figurami, poza tym nadal nie wiem co to za para, więc nie sprawdzę, co ile rodziły się dzieci, jeśli w ogóle dobrze wyszła ich ilość :) Może Marika wyjaśni nam, co te karty mogą oznaczać (6,5,2)? :) Ja wszystkich nie podałam, bo było ich dużo (tych za figurami).

 

mnie się wydaje ze 6,5,2 oznaczaj odstęp w jakim rodziły się dzieci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te karty są jako pierwsze dopiero po nich są karty które wskazują na dzieci. I te karty są jedna za drugą.Rozumiem, gdyby między nimi były karty 6, czy 7 to wtedy inaczej na to patrzyłabym a tak, to nie wiem.

Teraz będę mieć więcej czasu, to i poświęcę na analize tego wszystkiego :)

 

Essa, Alya dzięki <przytul>

 

Chodziło o Justynę Steczkowską. Z wikipedii"W 2000 roku wzięła ślub z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim. Jesienią tego samego roku urodziła syna, Leona. Drugie dziecko artystki, syn Stanisław, przyszło na świat w 2005 roku[11]. 13 sierpnia 2013 roku po raz trzeci została mamą rodząc córeczkę, Helenę."

 

Essa, Tobie wyszło poprawnie, dwóch synów i córka. Tylko nie wiem jak patrzeć na te karty czy to rożnica wieku pomiędzy nimi czy co czy jak, nie wiem <myśli>

 

Racja, brak Asa to może nie zakończyli jeszcze powiększania swojej rodziny. W którymś z wywiadów Justyna wspominała że chce mieć dużą rodzinę to i może dzieci jeszcze będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła mi córka i 2 synów. Wylosowane karty - 6 kier, 5 trefl, 2 kier, potem Dama karo, Król Trefl i Król pik, a potem dużo kart numerowanych (nie figur), a żaden as się nie pojawił, więc przestałam wybierać :) Chyba wiem, o jaką parę chodzi :)

Powiem Wam w wielkej tajemnicy, że ja tylko swoje karty rozumiem <haha2>

Pierwsze karty, 6 kier, 5 trefl, 2 kier. One są przed kartami które wskazują dzieci. One nie oznaczają wieku, ani nawet różnicy pomiędzy rodzeństwem. W takiej sytuacji mogą od razu wskazać ilość dzieci (ilość kart) lub tu są przy Damie Karo jako na przykład pragnienie pary o córeczce i długim oczekiwaniu na nią albo po odjęciu, to informacja że będzie tylko 1 córka.

 

W tym rozkładzie efekty będą po dłuższym czasie i wtedy po wielu próbach bedzie to jaśniejsze, nawet i wyjdą Wam własne metody określania ilości tych dzieciaczków. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję bo nie ukrywam że takie ciekawostki, coś innego okreslane w karatch to fajna sprawa. Owszem nie do wróżenia bo ja bym się nawet nie podjęła takiego czegoś ale po prostu do nabycia wiedzy, a rozkład jest ciekawy :)

 

Esso zadaj kolejną zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wyjdzie w kartach:

mam tak: Król Pik, Dama Trefl, Walet Karo, Dama Pik As Pik

Wychodzi, że dwójkę, chłopczyk i dziewczynka, ale będzie (albo i nie) trójka - druga dziewczynka.

Ten Walet to równie dobrze przeszkoda (partner nie chce?) albo ogólnie pragnienie dziecka, planowanie kolejnego w niedalekiej przyszłości.

 

Z tej wskazówki, może dlatego, że ją znam skojarzyło mi się z Penelope Cruz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nigdy nie miałam styczności z takim rozkładem i nie wiem czy dobrze zrozumiałam :D

 

mam karty takie:

 

2 pik, 7 kier, 6 kier, 2 trefl, as kier - z tego co zrozumiałam i patrząc na ten rozkład ta para nie ma dzieci, ale hmm może ona jest w ciąży z pierwszym dzieckiem ? No nie wiem, w razie czego poprawcie mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zadaję zagadkę: hiszpańska para aktorów - i ona, i on są zdobywcami Oscara, ile mają dzieci?

As Pik Walet kier Król trefl 2 trefl

Wygląda na to że para nie chciała mieć dzieci lub szybko się na nie decydować. Może były jakieś przeciwwskazania medyczne. Ale sie udało i pojawił się syn. Później po tej 2 trefl mam pełno innych numerycznych, więc nie będe ich podawać.

Według tego mają tylko jednego syna. <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszło tak:

 

walet karo, 7 pik, 4 kier, dama karo, 10 kier, 5 trefl, król pik, 9 karo, 8 pik, walet trefl, 6 kier, król karo (i jeszcze kilka innych ) As Karo

I wynika z tego, że ta para ma córkę i dwóch synów.

Ten walet na początku znaczyłby że decyzja o powiększeniu rodziny była przesuwana w czasie? może odkładali decyzję o dziecku dopiero za jakieś 3 lata (7-4), pojawienie się pierwszej ciąży było dla nich niespodzianką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wyjdzie w kartach:

mam tak: Król Pik, Dama Trefl, Walet Karo, Dama Pik As Pik

Wychodzi, że dwójkę, chłopczyk i dziewczynka, ale będzie (albo i nie) trójka - druga dziewczynka.

Ten Walet to równie dobrze przeszkoda (partner nie chce?) albo ogólnie pragnienie dziecka, planowanie kolejnego w niedalekiej przyszłości.

 

Z tej wskazówki, może dlatego, że ją znam skojarzyło mi się z Penelope Cruz ;)

 

Tak, chodziło o Penelopę Cruz i Javiera Bardema :)

Pierwsze dziecko urodziła w wieku 37 lat, drugie - w wieku 39 lat (najpierw był syn, później córka :) ) A czy będzie następne? Czas pokaże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszło tak:

 

walet karo, 7 pik, 4 kier, dama karo, 10 kier, 5 trefl, król pik, 9 karo, 8 pik, walet trefl, 6 kier, król karo (i jeszcze kilka innych ) As Karo

I wynika z tego, że ta para ma córkę i dwóch synów.

Ten walet na początku znaczyłby że decyzja o powiększeniu rodziny była przesuwana w czasie? może odkładali decyzję o dziecku dopiero za jakieś 3 lata (7-4), pojawienie się pierwszej ciąży było dla nich niespodzianką?

 

Tutaj też byłaś blisko Ismeno. Być może aktorka faktycznie odkładała ciążę, pierwsze dziecko urodziła przecież przed 40stką, biorąc ślub wcześniej. Prawdopodobnie (wg gazet) była już w ciąży na ślubnym kobiercu, co może świadczyć o niespodziance :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super! :) Jednak coś w tym było ;)

 

Moja zagadka:

Polska celebrytka, tak naprawdę dopiero dzięki mediom zrobiło się o niej głośno. Była gospodynią popularnego programu. Teraz jest w nieformalnym związku, ze znanym sportowcem.

Ile ma dzieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kier, 9 karo, 7 pik krol karo, 6 pik, 8 pik, dama kier, 5 kier, 8 trefl ...... as kier

 

Uff, przebrnęłam przez tę wielką ilość kart Ooo

Wychodzi że syn i córka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, możliwe, że najpierw chciała zająć się pracą. Może otrzymała kilka dobrych propozycji i chciała z nich skorzystać, a ciąża przeszkodziłaby jej w tym <myśli>

 

 

Karty na zagadkę Mariki:

10 Trefl Król Karo As Karo (z ciekawości wyciągnęłam jeszcze jedną kartę i był to As Kier)

Także dziecko tylko jedno - syn, wiek 10 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...