Skocz do zawartości

Pary show biznesu - ilość dzieci


Alicja

Polecane posty

Chodziło o Małgorzatę Rozenek. Z poprzedniego związku ma dwóch synów.

Z tego co widzę nikt nie określił poprawnie. Ale to ejdno dziecko - ciekawie, może chodziło o aktualny lub przyszły czas i jej ciążę

 

Kto pierwszy ten lepszy, z nową zagadką :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    14

  • Syrena

    8

  • Essa

    8

  • Alya

    7

Top Posters In This Topic

król trefl, 9 pik, 7 pik, 3 pik, 8 trefl, 4 kier, 6 pik, 2 kier, walet pik, as trefl - uważam, że ta para ma syna. W przyszłości być może będą planowali dziecko, ale pozostaną w konsekwencji przy jednym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło, że w ogole nie mają, ale raczej ta opcja nie jest prawidłowa :D

(10 karo, 6 trefl, 6 kier, as trefl)

 

Rozłożyłam jeszcze raz:

6 karo, dama trefl, walet karo, dama karo, 7 trefl, 8 kier, 9 karo, dama pik, 7 pik, krol pik as pik

O i tym razem, wygląda na to, że rodzinka jest duża. 3 córki i syn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ogóle dzieci nie wyszły. Takie karty mam 10 trefl, walet pik, 6 karo, 9 trefl, as karo

Problemy z zajściem w ciążę mogły być. Najprawdopodobniej się nie udało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, wyszło mi, że mają syna i dwie córki:

 

5 trefl, 9 pik, Król pik, Dama kier, Dama karo, 4 trefl....walet karo... walet trefl.... As pik

 

Te walety to albo jakieś próby poczęcia, albo adopcje? Nie wiem o kogo pytam, więc to loteria :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję: Karolina się wstrzeliła - tą parą jest Justin Timberlake i Jessica Biel i mają jednego syna z tego co mi wiadomo :) Gratuluję i dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratluję Karolino :)

Również napisałam, że o jedno dziecko chodzi :D

Alicjo, a to wybacz, przeoczyłam to. W takim razie jeśli chcesz możesz zadać pytanie lub Karolina - kto pierwszy ten lepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoliny nie widzę, to ja zadam.

 

Para, którą mam na myśli nie mieszka w Polsce, nie są Polakami. On jest sportowcem- bardzo sławnym na całym świecie. Ona dziennikarką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja walnęłam teraz:D

 

dama trefl (...), walet trefl, walet pik, (...), walet karo, dama pik, (...), dama kier, as trefl

 

wydaje mi się, że tu jest 3 dzieci - 3 córki, ale dodałabym tutaj, że 3 razy również w między czasie próbowali, ale nie wyszło (być może poronienia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Para to Iker Casillas i Sara Carbonero, mają jedno dziecko, syna.

 

Hm, nie wiem czy jest sens nadal używać tego rozkładu? Wychodzą różności ;) może przyjmijmy nową zasadę, jeżeli ktoś chce to może sugerować się rozkładem, a jeżeli nie, to działać we własnym zakresie, próbować znaleźć inny sposób. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Parę, którą mam na myśli szczyci się światową sławą. Przeszli wspólnie przez ciężki etap życia. Podpowiedzią jest, że oprócz biologicznych dzieci mają również adoptowane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszły takie karty :

 

(..) walet kier, walet trefl, walet karo, dama trefl, walet pik, (..) as karo

 

Uważam, że dana para ma 5 dzieci na chwilę obecną, ale nie do końca wiem co to za para :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 trefl, 8 kier, 8 karo, 10 karo, as kier

czyli, nie mają dzieci w ogóle :D

dziwnie wyszło, nie wiem jak to interpretować, może tak, że długo nie mogli mieć własnych dzieci albo długo odkładali decyzję o powiększeniu rodziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...