Skocz do zawartości

Wrożby przez sms

Mala_Mi

Polecane posty

Czy to jest dobry sposób na wrozbe? moja kolezanka korzystała, wysłała smsa z pytaniem do jednej pani wrożacej - wroży na portalu w internecie, otrzymala odpowedz i okazalo sie ze jest trafna, ale mnie doszly sluchy, ze takie wrozby to zwykle naciaganie, jak z tym jest?

Tak naprawdę to zależy od człowieka, ale w większości wróżby przez SMS to naciąganie ludzi. Wróżący przez smsy nie dają pełnych odpowiedzi tylko zdawkowe, aby osoba pytająca wysłała następne smsy.

Zależy jeszcze jakie pytanie, kiedy jest bardzo ogólne, to każda odpowiedź może pasować, dlatego też ludzie się nabierają i wysyłają po jednym, kolejne smsy ponieważ, to o co pytali, okazało się, że się sprawdziło.

Wróżby na sms reklamowane w gazetach, czy na różnych portalach, to zwykle oszustwo. Powiem Wam, że to jest niezła machina do zarabiania kasy i np., jeżeli jedna wróżka dostaje dziennie 50 sms, to myślicie, że ona da rade odpowiedzieć na wszystkie? Otóż, są osoby do tego przeznaczone, którym się płaci, które czasami mają gotowe formułki i one odpowiadają, a osoby, które pytają myślą, że odpowiedź mają od najprawdziwszej wróżki.

Należy uważać, gdzie podaje się swój numer tel, czytać dokładnie umowy, bo czasami nawet i przeważnie w internecie, kiedy bierze się udział w rożnych konkursach, przedstawiciele niektórych firm starają się umiejętnie wymusić numer tel., a nawet jest to możliwe, gdy doładowujemy telefon z pierwszej lepszej strony przez internet. Następnie, to proces rozpowszechniania danych, czyli od tego momentu numer telefonu może dostać każda firma, a więc nie ma co się dziwić, jak za jakiś czas pomimo iż nie pisaliśmy i nie korzystaliśmy z usług żadnej wróżki, otrzymamy smsa, aby jak najszybciej odpowiedzieć, bo jakaś wróżka widzi dla nas fantastyczną przyszłość.

• 4 months later...

Dostałam kilkakrotnie smsy od Maciusia :D i twierdził, że kocha się we mnie dwóch mężczyzn <szok> , więc stwierdziłam co mi zaszkodzi, jak wyślę ? Wysłałam... Dostałam jakąś pseudo wróżbę, która oczywiście perfekcyjnie omijała dany temat, a manipulowała odbiorcą <dobani> , abym znowu wysłała kolejnego smsa, bo przecież wróżka wyślę imię tego domniemanego adoratora i jego numer telefonu <sarkazm> , myślałam po prostu, że pęknę ze śmiechu.

Tylko imię i numer telefonu? słaba jest :D powinna od razu adres podać, to byłoby coś! :D

jejku, naprawdę tak kombinują w tych smsach, żeby tylko jak najwięcej kasy wyciągnąć i to wszystko

Tylko imię i numer telefonu? słaba jest :D powinna od razu adres podać, to byłoby coś! :D

Haha, tak... wtedy na pewno stanowiłaby konkurencję dla Macieja <krzyk><haha2>

Ha, super podsumowanie Margito! :D

Ale tak poważnie, to jest śmieszne fakt, ale także jest bardzo dobrą formą na przyciągnięcie klientów. Niestety, uważam, że ktoś się na to jednak łapie, może ze zwykłej ciekawości, z nadmiaru środków na koncie lub dlatego, że w to wierzy <bezradny> Wielu osobom, wróżka wciąż kojarzy się z jako osoba wszechwiedząca, nieomylna, a wiele osób nadal nie posiada wiedzy z zakresu wróżb, wróżenia i dzieje się, to co się dzieje.

• 3 weeks later...

Lepiej zapłacić nieco więcej zaufanej wróżce (wróżby przez maila, gg czy Skype'a) niż dać się robić w bambuko, nie wiedząc kto de facto odpisuje na tego smsa.

• 8 months later...

Witajcie.

Od kilku lat korzystam z uslug "wrozek" sms, bardzo chetnie pisałam do P.Rutkowskiej, być może dlatego że kiedyś naprawde spełniły się jej słowa, natomiast kolejny raz otrzymuje na konkretne pytanie "gotowy text", jakie wróżki polecacie oczywiscie droga sms.

Pozdrawiam

Osobiście żadnej wróżki nie polecam drogą sms, dla mnie to ściema do kwadratu, a często po jakimś czasie zamias wróżb dostaje się nieprzyzwoite anonsy...

Poczytaj trochę w internecie o tym, nawet kiedyś w kabarecie pokazywano kto siedzi po drugiej stronie, często osoby nie mające nic wspólnego z wróżeniem :D

• Lubię! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Problem Liliaano jest taki, że właśnie nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie. Jeśli są to wróżby 24/7 to wiadomo, że żadna wróżka nie pracuje non stop bez spania czy jedzenia. Jeśli są to dyżury wróżki online, prawdopodobieństwo że to ona osobiście odpisze jest większe, choć słyszałam, że jak wróżka ma np. rozmowę telefoniczną w tym czasie (0-700) to odpisuje jej asystentka... i tu znowu zaczyna się problem.

Tak więc ogólnie nie polecam wróżb SMSowych. Znam wróżki, które za pytanie biorą np. 10 zł, a dowiesz się z takiej wróżby e-mailowej czy telefonicznej 100% więcej niż z krótkiego SMS, który jest na tyle tajemniczy, by wymusić dopytanie, co dalej :)

Nie warto - pozdrawiam.

• Lubię! 1
  • 3 months later...

Ja osobiście wolałabym zobaczyć wróżkę na żywo, jeżeli już się na to decyduję. Nigdy nie korzystałam z tego typu rzeczy, wydaje mi się, że szkoda wydawać pieniądze na tego typu SMS.

• 2 weeks later...

Myślę, że wróżki SMS są to porady dostosowane uniwersalnie do każdej osoby, mogą pasować do każdego, dlatego niektórzy łatwo w nie wierzą. Już nie mówiąc o tym, że istnieją firmy zatrudniające osoby do wymyślania steku bzdur. Są nawet telefony z anonsami, gdzie ludzie wysyłają SMS Premium myśląc, że piszą z prawdziwą kobietą, a tak naprawdę ktoś inny robi sobie z nich żarty i dostaje za to pieniądze. Smutne, ale prawdziwe...

Moim zdaniem ściema, kiedyś zadzwoniłam do jakiejś wróżki na jakimś EzoTV czy gdzieś tam (lata temu, mając jakieś 19-20 lat). Potem przez wiele miesięcy dostawałam reklamy typu "masz tajemniczego wielbiciela... wyślij sms 10,22 zł + vat, by poznać jego imię" itd. Pamiętam, że po niemal pół roku zirytowałam się na tyle, że odpisałam w wyjątkowo pyskaty, nieprzyjemny sposób i wiadomości przestały przychodzić. Niestety nie jest to reguła, często po prostu nasze prośby zostaną zignorowane, zakładając, że w ogóle po drugiej stronie siedzi żywy człowiek.

Dopiero potem odkryłam opcję czarnej listy w telefonie (mam ją dzisiaj PEŁNĄ numerów od Orange, Mbanków i jakichś sprzedawców stali z Radomia. Mam święty spokój. Dopiero jak wejdę w tę listę, to widzę, kiedy dzwonili.) , blokowania numerów i tego, że do takich miejsc po prostu się nie dzwoni. Numer wpada do bazy i aktywują się wysyłane z automatu reklamy. Od tamtej pory unikam takich sms'ów jak ognia i więcej z telefonicznych wróżek nie korzystałam.

Mój blog o kartach Lenormand, Kipper, Cygańskich, Tarocie i historii kart: https://miedzykartami.wordpress.com/

• 1 month later...

Zgadzam się z Briee. Moim zdaniem też jest to ściema. Nie polecam nikomu. Wysyłałam też esemesy do ezotv i jeszcze z jakiejś innej stronki. Poszło mi trochę i uważam, że to jest strata kasy. Nie polecam nikomu. Nie raz dostawałam gotowe teksty. Także najlepiej tam nie wypisywać. Nieraz wróżki mają blogi i można do nich bezpośrednio napisać. Jak jest jakaś sprawdzona. Rzadko sprawdza mi się coś, ale może tym razem. Pozdrawiam.

Ja.karolina

Teraz mam sieć laycka mobile, ale jak wcześniej miałam orange. To mnóstwo tych esemesów dostawałam. Także potwierdzam, jak ktoś napiszę to już dostaje spam.

Ja.karolina

• 1 year later...

Nie wierzę, nie korzystam i nie otrzymuję żadnych smsów, typu "Koło Fortuny już się do Ciebie tyczy...", czy "Twój ukochany jest już blisko..." Mam spokój :) Swoją drogą, moja ciotka nigdy nie wysyłała smsów na ezolinie itd., a smsy od nich otrzymywała. Okazało się, że poprzez udział w jakimś konkursie radiowym, czy innym, jej numer oraz imię zostały przesłane do innych firm, w tym tych od ezo i się zaczęło... 

• 1 month later...
EmiliaMaria

Ściema. Kiedyś byłam na rozmowie o pracę właśnie do smsow ezoterycznych. Trzeba było wypełnić test odpisując na przykładowe smsy. Nie chcieli mnie ale jak widać było biorą ludzi z łapanki, którzy umieja pewnie pięknie odpisywać naciagajac na kolejne smsy. Także żadnej wróżki tam nie ma :D 

• 11 months later...

Nie polecam. Mój kuzyn jest takim "wróżem". Smsowe wróżby piszą osoby, które nie mają nic wspólnego z przepowiadaniem przyszłości (mówię na podstawie informacji tego kuzyna). To po prostu osoby, które mają "gadane". Ich zadaniem jest wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy, bo od tego mają też prowizje.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...