Skocz do zawartości

Wrożby przez sms

Mala_Mi

Polecane posty

Odświeżę wątek, więc tak, kiedyś korzystałam z smsowych wróżb. Zaczeło się od wielkiego rozczarowania miłosnego. Nie napiszę oczywiscie z jakiej strony "wróżkowej" korzystałam, bo to nie ma znaczenia. Na początku byłam ciekawe czy to się sprawdza, byłam raczej sceptycznie nastawiona do takich wróżb, ale postanowiłam spróbować, bo byłam w rozsypce, więc nie miałam nic do stracenia, a bardzo chciałam odzyskać choćby nadzieję, taką nadzieję, że coś dobrego mnie spotka. Potrzebowałam również czegoś co mnie "obudzi" i czułam potrzebę rozmowy z kimś. Jestem osobą na codzień raczej zamkniętą w sobie, nie lubię rozmawiać o miłości a tym bardziej o swoich porażkach, mimo, iż mam przyjaciółkę to jakoś nie umiem rozmawiać o takich sprawach. Wtedy tego poprostu potrzebowałam i naprawdę dobrze mi to zrobiło :) .  Obudziłam się w końcu i nagle zamknęłam stary etap i zaczęłam nowy, dotarło do mnie że nie ma szans na ponowne zbliżenie z pewną osobą bo ma inną, faktycznie miał, ale byłam zaślepiona. Napisałam wiadomość ponownie do jednej z nich i opisała mi dwóch mężczyzn. Strzał w dziesiątkę! trafiła z opisem w 100 %, poznałam owego mężczyznę, krótko po tej wróżbie, i zostaliśmy parą, ale niestety to nie przetrwało, choć dobrze się zapowiadało - to też przewidziała, choć ja w ogóle nie przyjmowałam tego do wiadomości, myślałam sobie bzdury! jest nam dobrze przecież, wszystko jest ok :( . Napisała też, że będzie własnie ten drugi za parę miesięcy. Właśnie co do drugiego mężczyzny, niestety pomyłka. W ogóle nie było drugiego o którym pisała. Ale to nie oznacza, że kłamała. To my decydujemy i dokonujemy wyborów. Potem poprostu zamknęłam się na innych, bo sercem byłam przy tamtym, nie zrobiłam dla niego miejsca i nie byłam gotowa na nową miłość, może go nawet niezauważyłam. Korzystałam później jeszcze wiele razy z wróżb i cześciowo się sprawdzała, więc myślę że nie jest tak do końca, że ktoś wymyśla bzdury. Oczywiście są i takie które wymyślają. Korzystałam z jednej strony, więc mam tu na myśli tylko tą jedną konkretną stronę. Oczywistym jest, że jeśli pisze, że wróżka jest czynna całą dobę, to tak naprawdę nie jest czynna całą dobę i ktoś ją zmienia, np. ktoś taki kto ma odpisywać gotowe formułki, bo to niemożliwe aby ktoś siedział i non stop stawiał karty na nasze pytania. Więc w moim przypadku sprawdziło się wiele rzeczy, ale i wiele w ogóle nie miały miejsca. 

Myślę, że trzeba czasem uważać i zastanowić się nad pytaniem, które chcemy zadać, bo czasem można sobie zrobić bałagan w głowie. Lepiej nie pytać np. o zdradę, lub czy on ma inną kobietę, jeśli nie ma się podstaw aby tak sądzić. Można sobie popsuć przez to związek, bo ta myśl będzie w kółko krążyła. Należy uważać aby nie przesadzić z pytaniami, bo pytania w kółko o to samo różnych wróżek jest bez sensu. Dlatego uważam, że jak ktoś czuje taką potrzebę może skorzystać z takiej formy wróżb, czemu nie? ale z umiarem i nie traktować tego jak wyrocznie :)

Co do pieniędzy...to przeważnie jest to kwota 3/4 zł za jednego smsa, te parę złotych na kilka pytań to jeszcze nie majątek. Ale jak pisałam powyżej trzeba mieć umiar, jak we wszystkim w sumie. Poza tym żadna z tych smsowych wróżek nie próbowała zachęcać mnie do kolejnego pytania, nikt nie pisał w stylu " chciałabyś wiedzieć czy on... itd. Niczego takiego nie było. A tak poza tym z przejedzenia też boli brzuch, więc czy to znaczy że jedzenie jest złe? i mamy nie jeść? 

Chodzi o to aby rozsądnie podchodzić do tego. 

• Lubię! 1

Jeśli ktoś dostaje takie smsy typu "on Cię kocha, ale... wystarczy zablokować ten numer, dodać do spamu i tyle. :)

Nie o takich wróżbach piszę. 

• Lubię! 2
runoutofbreath

takie sms-owe wrozenie to zwykla sciema! po drugiej stronie zazwyczaj siedza osoby, ktore z kartami nie maja nic wspolnego...jesl chcesz prawdziwej wrozby to idz na sesje face to face najlepiej z polecnia :)

• Lubię! 1

@runoutofbreath

Taka wróżka face to face, też może okazać się oszustką, tak to jest, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Mi się tam wróżba smsowa sprawdziła :) . Oczywiście ja nikogo nie chcę zachęcać do takiej formy wróżb, tylko stwierdzam fakt. Najlepiej to poprostu niech każdy sam oceni i zdecyduje. 

A tak w ogóle to czasem lepiej niektóre sprawy  zostawić życiu, choć wiadomo, że każdego kusi poznanie swojej przyszłości <karty> 

• Lubię! 2
  • 3 weeks later...

Jeśli chodzi o wróżby sms to często piszą to np. studenci, którzy w takiej pracy sobie dorabiają. Znam kilka takich osób :)

• Lubię! 1
OkoSaurona

Ja trafiłem na Panią która naprawdę umie świetnie wróżyć prawie wszystko się zgadza, ale faktycznie 90% to osoby którą nie umieją wróżyć bądź piszą czysto psychologicznie :P

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...